2733
2734
سلام.من جنین خودمودرهفته بیست وهفتم ازدست دادم.بعدازچ مدتی میتونم باردارشم؟افسرده گی شدیدی گرفتم میخام هرچ زودترباردارشم درغیراین صورت واقعادیوونه میشم.راهنماییم کنید
هفته ۲۷ سقط نیست زایمان زود رس هست باید بری علتش مشخص شه تحت نظر دکتر باش
فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
سلام عزیزم،الهیییییی ،من شنیدم حداقل 6ماه باید جلوگیری کرد ایشاالله دوباره باردار بشی و ایندفعه به سلامتی به دنیا بیاد
زندگی کتابی است پر ماجرا، هیچ گاه آن را به خاطر یک ورقش دور نینداز ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزیزم...سارا جون واقعا متاسف شدم ...
منم تو نوزده هفته با سزارین نی نیمو از دست دادم..
اگه مشکل ژنتیکی یا مشکلات دیگه هست بهتره قبلش بری و آزمایشات لازم و بدی.
در هر صورت بعد از زایمان طبیعی بهتره سه ماه صبر کنی تا بدنت خودشو بازیابی کنه..
بعد از سزارین بهترین حالت اینه که سه سال تازایمان بعدی فاصله باشه. اما کمترین حالتش که دکترا میگن اجازه داریم یک ساله. یعنی حد اقل سه ماه بگذره از قبلی بعدش اقدام کنیم هرچند اگه شش ماه صبر کنی بهتره.
حتما با همسرت برو مسافرت..سعی کن مواد مقوی بخوری..تو هوای آزاد و زیر نور آفتاب صبح بیشتر باشی...بعد از چهل روز ورزش و شروع کن نرم...بذار بدنت قوی بشه عزیزم.
نی نی ات مادر قوی می خواد گلم.
حتما هم می تونی دوباره.
امیدوارم خدای مهربون بزودی یه نی نی سالم بهت ببخشه.
ONLY. GOD.
2738