2733
2739
عنوان

عمل لازک

4564 بازدید | 12 پست
دوستان من این هفته عمل لازک چشم دارم. هر کس تجربه داره لطفا منو راهنمایی کنه که بعد از عمل چه مسائلی رو رعایت کنم. ممنون از همتون
تارای مادر، لبخندت تمام دنیای من است...... آرزو دارم تمام زنان را دنیایی باشد.
سلام من حدود 6 سال پیش چشمم رو تو کلینیک فارابی رشت عمل کردم عمل راحتی‌ها کل عمل فکر کنم 40 دقیقه یا کمتر طول بکشه در طی عمل که من درد نداشتم بعد از عمل عینک مخصوص باید به چشمت بزنی و تا یه هفته مراقبت زیاد و داروی مرتب میخواد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
برای من 15 مین طول کشید مراقبت خاصی نداره . بهت میگن روز اول عصر که انجام شد ،‌تنها چشمم حساس بود به نور که خودشون عینک آفتابی دادن ولی از فرداش ورم کرد در حدی که چشمم به سختی باز میشد کدئئن داده بود همش خواب بودم جز برای رفتن به معاینه فکر کنم روز سوم لنز پانسمان رو برمیدارن 2 روز اذیت میشی ولی بعدش از روز 4 همه چیز خوب میشه
من به آمار زمین مشکوکم ،‌ اگر این سطح پر از آدمهاست ، پس چرا دل این همه تنهاست؟!!!!!
2738
مروارید نهایتا 1 هفته بعد البته من تا1-2 سال بعد شبها در خیابان یه حاله محو کمرنگ دور چراغها میدیدم که دکترم قبل از عمل گفته بود ممکن هست اتفاق بیوفته البته چیز خاصی نبود الان 9 ساله عمل کردم مشکلی نداشتم و ندارم خدا رو شکر
من به آمار زمین مشکوکم ،‌ اگر این سطح پر از آدمهاست ، پس چرا دل این همه تنهاست؟!!!!!