2733
2734
عنوان

رفتار پدرم و عصبانیت من

| مشاهده متن کامل بحث + 204 بازدید | 25 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

من وقتی بابام دعوام میکنه یا داد میزنه،اصلا سرمو بالا نمیارم ولی کیف میکنم!!!نه از ناراحتیش نه از داد زدنش از اینکه میدونم اونقدری براش اهمیت دارم که سرم داد میزنه....براش مهمم که اینطور میکنه.پدر ابراز محبتش با مادر فرق می کنه.... وقتی یه کم آروم تر شد بقول خودش عین گربه میرم میپرم تو بغلش:))
دانش حقیقی این است: همه بدانیم که نادانیم.سقراط http://iranam.blog.ir
2731
نه آریا دخت من اخلاق بابام و میدونم به یه حالت بدی نگام کرد که معنی خوبی نداشت.. اصن اون لحظه نپرسید خودت خوبی!!! فدای سرت که سوخت.. بخدا منم آدمم منتی ندارم رو سرشون اما منکه از خونه زندگیم زدم خودمم پریود شدم انتظار نداشتم بخاطر یه چیز بی ارزش با نگاش اینجوری کوچیکم کنه.. والا من دنیام بابامه حتی فکر نبودش دیوونم میکنه
خداوندا مرا آن ده که آن به
عزیزم یکم حساس شدی اگر جای من بودی چی؟ بعد دوسال واسه رفتم خونه پدرم فرشو جمع کرده بود و طی اون دوسه روز پهن نکرد آبروم جلو همسرم رفت😟

فقط 17 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
.
پس من خیلی پوستم کلفته، بابام یه بار بهم گف دیگه حق نداری پاتو خونه من بزاری و هزارتا حرف دیگه ولی من بازم رفتمو اصلنم به روی خودم نیاوردم
حس ششم هیچ زنی اشتباه نمیگه، پس اگه فکر میکنی حِست اشتباهه، بدون که سخت در اشتباهی
خوشبحالت چ دلنازکی..بابای من بود همونجا فرصت نمیداد..میومد چنتا میکوبید تو سرو صورتم ..با فحش و داد که چرا همچین شد!!
دیگه عبوس نیستم😺 چون یه تغییر بزرگی تو زندگیم ایجاد شد اما خب این اسمو متاسفانه نمیشه تغییرش داد دیگه 😃،   عقل گوید پا مَنِه کاندر فنا جز خار نیست !!!😮😮   ،عشق گوید عقل را کاندر تو است آن خار ها 😪😌***(عشق=حضرت حق )،(عقل =نفس جزیی انسان)پیج مورد علاقم تو اینستاگرام = jan_afza                    ـ