2733
2734

تمام تاپیکا شده مربوط ب کنکور 

این چیو نشون میده نشون میده میانگین سنی سایت شده بچه دبیرستانی 

خانم تهرانی بجای نی نی سایت اسمشو بذار تینیجر سایت

واقعا مدیریت این سایت ، مدیریت سنی این سایت آنقدر براتون سخته؟؟؟ یا فقط بفکر تبلیغات و بحث مادیات هستین؟؟؟

مینا قری هستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
اره هی رفرش میکنیم هی کتکور هی رفرش میکنیم هی انتخاب رشته ....هوففف

بعد حالا الان یکی مشکل داشته باشه یا سوالی راجع به بچش کسی بهش کمک نمیکنه چون اصلا تاپیک دیده نمیشه

مینا قری هستم
2740

بچه دبیرستانی؟؟؟؟

کسایی که تاپیک کنکور زدن بعضیاشون چند ساله پشت کنکورن. شما به خانم یا اقای ۲۱ ساله میگید بچه؟؟؟؟

چرا موقعی که همه تاپیکا درباره سهام عدالته یا حس ششمه، اعتراض نمیکنید؟ بعد گیر دادید به چندتا تاپیک کنکور که فقط هم همین چند روز هست!!

چهارشنبه، 5 اردیبهشت 1403، ساعت 22:22 : من حالم خیلی بهتره. این بار دیگه نمیذارم فکر و خیال انرژیم رو بگیره. این بار هدف میذارم و برنامه میریزم براش و به هر قیمتی بهش عمل میکنم. کتاب میخونم. ورزش میکنم و میدوزم..   شنبه، 9 دی سال 1402 و ساعت 11:01 صبح: من حالم خوب نیست.. احساس میکنم اندازه یه اتاق سه در چهار، غبار دور من رو گرفته و خودمو اون وسط گم کردم.      دوشنبه، 29 آبان سال 1402 و ساعت 9:28 صبح: برای مدت تقریبا زیادی نیستم و اینجا نمیام. ولی لطفا اگه سوالی ازتون پرسیدم که تا این لحظه جوابمو نداده بودین، لطفا جواب بدین. وقتی برگردم میخونمش. خیلی ممنونم که مهربونید و این مهربونی رو نشر میدید💙...   از نظر من آدما وقتی چشماشون پر اشکه و برق میزنه و همزمان دارن میخندن، خیلی خوشگل میشن. من اون لحظه رو از نوع شادش براتون آرزو میکنم 🌿.. 

حالا امدن را میزن قبول نشدم یارشته مورد نظرم نشد خوب عزیزجان موقعی میومیدن تومسائل که بهتون ربط نداشت دخالت نمیکردی مینشستین پای دفتر وکتابت شاید امروز آه ناله نمیکردین که چرا این جور شده

بچه دبیرستانی؟؟؟؟ کسایی که تاپیک کنکور زدن بعضیاشون چند ساله پشت کنکورن. شما به خانم یا اقای ۲۱ سال ...

عزیزم من مشکلم تاپیک کنکور و درس نیست مشکل من میانگین سنی سایت شده 

حالا چند نفر هم پشت کنکور موندن و سنشون بالاس مهم نیست 

شما متوجه منظور من نشدین 

مینا قری هستم

همه سن پایین نیستند مگه کسانی که سنشون بالاتر باشه نمیتونند درس بخونند کنکور بدن؟ اما در کل قبول دارم توی سایت بچه زیاده 

خونه ی ما دورِ دوره پشت کوه‌های صبوره پشت دَشتای طلایی پشت صحراهای خالی خونه ی ماست اونورِ آب  اونورِ موجهای بی تاب پشت جنگلای سروه توی رویاست،توی یه خواب،پشت اقیانوسِ آبی پشت باغای گلابی اونور باغای انگور پشت کندوهای زنبور خونه ما پشت ابرهاست اونور دلتنگیِ ماست تهِ جاده های خیسه پشت بارون پشت دریاست💖💖💖💖💖💖💖بودنت هنوز مثل بارونه تازه و خنک و ناز و آرومه حتی الان از پشت این دیوار که ساختن تا دوستت نداشته باشم اَتل و متل بهار بیرونه مرغابی تو باغش میخونه باغ من سرده همه ی گلاش پژمرده دونه دونه بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه دلم تنگه پرتقال من گلپر سبزه قلب زار من منو ببخش از برای تو هرچی که بخوای میارم اَتل و متل نازنین دل زندگی خوب و مهربونه عطر و بوش همین غم و شادیه کوچیک و بزرگمونه.💖
2706