2733
2734
نوشته زیر از استاد مصطفی ملکیان روشنفکر و فیلسوف ایرانی است .
من نوشته ها و افکار ایشون رو دوست دارم،(دوست دارم به این معنی نیست که صد در صد قبول دارم)حیف که کم مینویسن.

"من واقعا معتقدم دین فقط آنچنان را آنچنان تر می کند، تو اگر آدم خوبی باشی و متدین بشوی، خوبتر می شوی. اگر آدم بدی باشی و متدین بشوی، بدتر می شوی. تدین یک جسارتی به آدمی می دهد."
چی بگم دالیا جون سر صبحی حوصله ی درگیر شدن با نی نی سایتی ها رو ندارم

الان تا نظرم رو بگم صد تا مخالف پیدا میشه که ادای ادم های متدین و خیلی خوب رو در میارن و ما رو ادم های بد

و بی دین می خونن اخرش هم حکم اعداممون رو صادر می کنن مثل این که همه ی کارهای ما بد و خلافه و همه ی

کارهای اونا خوب و درست

خداوندا برای هر چه بهتر بزرگ کردن فرزندانم به من آگاهی بده .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام

من جمله رو قبلا نشنیده بودم جمله تامل برانگیزیه ولی ترجیح میدم یکم بیشتر فکر کنم درموردش

و البته توی جمله اش بی احترامی به هیچ این و فرقه ای نشده پس دلیلی بر ناراحتی دوستان نباید باشه
زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
2740

من در خودم نیاز ریادی میبینم که حرفهای متفاوت و افکار مختلف رو بخونم و بشنوم تا عادت کنم قرار نیست همه مثل من باشن و قرار نیست من همیشه در همین چارچوب امروزم بمونم.
دالیا این جمله رو کجا خوندید یعنی منبع اصلیش رو میخوام

احتمالا باید بیشتر باشه و این فقط یه جمله اش باشه.......کتاب یا مقاله یا سخنرانی بوده؟؟؟
زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
عزیزم از وبلاگ یه دوست خیلی معتبر خوندم

البته استاد ملکیان کتاب کم مینویسن، احتمالن مقاله یا سخنرانی بوده باشه.
قبلتر تو مجله مهرنامه با نوشته های ایشون آشنا شده بودم
حالا آدرس وبلاگ رو میدم ازخود صاحب وبلاگ بیشتر تحقیق کنین

http://1dinosaur.persianblog.ir/
اووووووووووووووووووه !!!!!!!!!!
این جمله انقدر بحث داره که خدا میدونه
حوصله داریا
هیچ چیزی مطلق نیست
بستگی داره منظورتون از دین چی باشه ؟؟
نگاهتون به دین چی باشه ؟؟؟
دینو فقط یه سری اعمال عبادی ببینی یا معرفتی عمیق ؟؟
بستگی داره ..................
ولی به نظرم این جمله هم میتونه درست باشه هم غلط !!! هر دو حالتش در واقعیت وجود داره !!!!!!!!!!!!
به سلامتی اون زنی که، نه "منتظر" میمونه کسی خوشبختش کنه،
نه "اجازه" میده کسی بدبختش کنه.....
من چون قبلا نوشته ای از ایشان نخوندم خیلی با لغت نامه ایشون آشنا نیستم.
من معنی کلمه متدین را دیندار میدونم، یعنی کسی که دستورات دین را رعایت می کنه.
پس اگر آدم بدی متدین بشود، باید درآن تحولی ایجاد شود که دیگر از خصلت های بدش فاصله بگیرد، پس چه جوری بدتر می شه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Pregnancy tickers