موضوع بحث

علایم بارداری بعد انتقال جنین

1395/12/04 19:38 757
موضوع بحث: علایم بارداری بعد انتقال جنین
سلام به مامانای مهربون ای وی اف
تو رو خدا نگید دنبال علامت نباشید . میدونیم که حق با شماست ولی دنبال روزنه امیدیم
برامون بنویسید تا امیدوار شویم و حالت ها و علایم مختلف را خودمان مقایسه کنیم
دوستون دارممممممممممم
خدا نینی ها را برایتان نگه دارد
دوستان مهربون لطفا کامل توضیح دهید مثلا اگر درد بوده درد پریود یا تخمدان یا گرفتگی خوابیده یا ایستاده و از کی تاکی و....مرسسسسسسسسسسسسسسسییییییییی
رنگین کمان زن داداش من فردا باید آی وی اف کنه..........یعنی فردا انتقال رو انجام میدن..............خیلی دردداره؟ چقدر طول میکشه؟
مهرانا جوووون.....خواهرم.......عاشششختم.......
اومدی واسم بنویس..............میام میخونم...مرسی ................ایشالا مامان شدی عزیزم
مهرانا جوووون.....خواهرم.......عاشششختم.......
شیفته جون انتقال مثل معاینه زنان می مونه فقط گاهی یه ذره سخت تره . شاید حدود پنج دقیقه یا کمتر طول می کشه . بگو زن داداشت اصلا نگران نباشه و استرس نداشته باشه . استرس خیلی بده .

رنگین کمان جان ، من نه بار انتقال داشتم که بار نهم باردار شدم ، مثل زمان پری ، سینه ام درد می کرد و زیر دلم تیر می کشید . ولی تقریبا از یک هفته بعد از انتقال حال تهوع داشتم .

سلام دوستای خوبم
شیفته جون انتقال درد نداره و شاید فقظ 2 دقیقه طول می کشه نگران نباش
مریمی جون باره 9 چه تفاوتی با قبل داشتی
دوستای خوب باردار یک روزی شما هم جای ما بودید پس لطفا کمک کنید
سلام رنگین کمان جوون عالیه تاپیکی که زدی...مرسی دقیقا همون چیزیه که من دنبالشم
من توی روز 8 انتقالم و درد پری میره و میاد....کمر درد هم که امونم نمیده....راستی سینه هام هم درد میکنه و هم خارش دارن
من او لین بارمه که میکرو میکنم.....نمیدونم که این علایم خوبه یا بد....ولی از این درد پری خیلی خیلی میترسم
سلام سوسولی جون مرسی که علایمت را گفتی
تو همون درد روز اول را داری یا کمتره؟ تخمدوناته یا دلت؟ سینه هات سفتم شده یا فقط درد داره؟
من دلم حالت گرفتگی داره . موقع خوابیدم کم می شه. سینه هام درد میکنه ولی سفت نیست.یک چیذی که نگرانم میکنه اینه که مثل چلک چشم که گاهی میپره . توی دلم می پره می ترسم باعث دفع جنین بشه
ماماناااااااااااااااا کجاییییییییییییییییییییییییدددددددددددددددددد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
امیدوارم خدای مهربون عیدی رمضانشو به شما دوستای عزیز بده
تو شاهکار خالقی,تحقیر را باور نکن.بر روی بوم زندگی هر چیز می خواهی بکش,زیبا و زشتش پای توست تقدیر را باور نکن.خالق تورا شاد آفرید,آزاد آزاد آفرید,پرواز کن تا آرزو, زنجیر را باور نکن.
آمیییییییییییییین به دعا قشنگت بهار 30 جونممممممممممممممممم
امیدوارم خدا حاجت دل مهربان تو را هم بدهد
رنگین کمان جوون این مامانا خوابن مثه منو تو نگران نیستن...ههههههههههه
منم سینه هام سفت نیست ولی خیلی درد میکنه....گفتی کمر درد رو داری؟ درد پریودی رو چطور؟
درد پریودی من درست مثه موقع پری شدنه.....زیر شکمم و پهلوهام
خوب من میرم چون باید شیاف استفاده کنم...بای پیام بذارین من فردا زودی میام میخونم
پهلو همو تخمدون راستمه به شدت پری نیست من روز 4 هستم برات دلم روشنه بیا خوشحالمون کن و اولین مامان این تاپیک باشششششششششش
رنگین کمان و سوسولی ایشالله که مامان شدید به خودتون استرس ندید
دوستان اگر کسی پایان نامه رشته های مدیریت (بجز مدیریت مال)و مهندسی صنایع خواست در خدمتم
گل دخترهای خوشگل ایشالله که مامان شدید . فقط اصلا اصلا استرس نداشته باشید.

رنگین کمان جان من علامت خاصی به جز تهوع نداشتم ، سینه ام هم خیلی سفت و سنگین شده بود .

ولی مثل زمانی که می خوام پری بشم دلم درد می کرد .

من فقط یه ذره رژیم غذاییم رو تغییر دادم البته نمی دونم تاثیر داشت یا نه . مثلا آویشن و دارچین اصلا نخوردم . بیشتر غذاهام مایعات بود مثل سوپ و آش که برای دستشویی یه موقع مشکل پیدا نکنم .
ارسال پاسخ و نظر شما