2737
2739
کاپوچینو من از ماه 8 شنیدم وزن گیری جنین بیشتره و بهتره مغزجات و خرما و ... بیشتر بخوری در مورد زیبایی نشنیدم ! معمولا به و سیب که باعث زیبایی میشه رو که ماه 4 توصیه میکنن بخوریم

خدایا... هرکس... بیادم هست بیادش باش کنارم نیست کنارش باش و اگر تنهاست پناهش باش

Click Here 2 Get Free Comment Pics
Free Glitter Graphics

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه من از بچه انجیلینا جولی خوشگلتره چون من از انجلینا خوشکلترم
‍ 🎭پولدارى،منش است و ربطى به میزان دارایى ندارد! ⛄️گدایى؛صفت است ربطى به بى پولى ندارد! 🎆دانایى؛فهم و شعور است و ربطى به مدرک تحصیلى ندارد!🍓
من وحشتناک قره قوروت میخوردم.پسرم زشت نیست.خیلی نمکی هم هست.شکل باباشه
من همونم ها😆فقط عکسم رو عوض کردم😎 پسر گلم 9 ماه کااامل تو دل من بودی.یککم شبیه منم میشدی خب😆😐😄
2731
زیبایی منظور اینه اون موها و کرک ها میریزه مژه ها ناخونا اینجوری چیزا درمیاد.بچه به آدمیزاد شبیه میشه
من همونم ها😆فقط عکسم رو عوض کردم😎 پسر گلم 9 ماه کااامل تو دل من بودی.یککم شبیه منم میشدی خب😆😐😄
شمیم جون دیگه دیر شده . 23 هفته از بارداری رو همش ترشی خوردم

عزیزم شما توبارداریتون ترشی خوردین منم خیلی میخورم ترشی رو زیبایی بچه و رنگ پوستش تاثیرگذار بود؟

خدایا دلم گرم معجزه ی توست.رویاهایم تعبیر میشود آیا؟چشمانم پر از اشک است.برای فرشته ای که نمیدانم قسمتم میشود یا نه.خدایا من بهشت تورو میخواهم.بهشت تو برای من مادرشدن است.....                                                                         دلتنگتم امیرعلی مامان 🥺فرشته آسمانی من🖤
2738