2733
2734
عنوان

وای رفته بودم یه سوپرمارکت..... 😨

780 بازدید | 31 پست

همین الان اومدم خونه، رفته بودم یه سوپرمارکت یه پسر که بهش میخورد ۱۹ یا ۱۸ سالش باشه تو صندوق بود 

بعد یه جوری نگام میکرد واقعا ترسیدم..... یه لحظه داشت با تلفن حرف میزد... لهجه ی افغانی هارو داشت

قیافشم بهشون میخورد.... 

وقتیم داشتم میرفتم گفتم ممنون... گفت فداتشم خواهش میکنم😐😐

من فقط بدو بدو رفتم پشت سرمو دیگه نگاه نکردم

دیگه بمیرمم توی اون سوپرمارکت نمیرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

🙄😐

این چه رفتاریه اخه بدتر سوارتون میشن

گرگ باشید

نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤 من مرد نیستم،ولی رویاش تا ابد باهامه، پس بهم خرده نگیرید به خاطر عکس پروفایل🙂🌱  لطفا تا زمانی که به بلوغ فکری نرسیدی نظر منو ریپلای نکن! من نه وقت جروبحث دارم و نه حوصلشو! نی نی یار تگ میکنم کاربریت میره رو هوا، پس حد خودتو بدون:) کاش بفهمی که این سایت عمومیه و تمام نظرات قابل احترام! پس اگه با نظری مخالفی یاد بگیر سکوت کنی یا بااحترام مخالفت خودتو اعلام کنی! فضای مجازی برای خالی کردن عقده ها مناسب نیست✋🏻 اطلاع زیادی در مورد کاهش وزن و افزایش وزن دارم! سوالی در این باره داشتی در خدمتم🦋درخواست دوستی قبول نمیکنم💙 هممون تنهاییم! هرچقدر تنهاتر، تعداد پست بیشتر... 

آغاز فاجعه :یه بچه افغانی تو مدرسه یه بچه ایرانی رو با چاقو زد و بهش گفت اینجا کشور ماست و بعد فرار کرد

آنه تکرار غریبانه ی روزهایت در نی نی سایت چگونه گذشت وقتیکه سوی چشمانت در پشت صفحه ی گوشی به فنا رفت🫤
چرا فرار مگه توببابونی بودی که ترسیدی اون خریدت میکوبیدی تو سرش

من خودم رزمی کارم و چون حاملم دیگه رزمی کاری نمیکنم وگرنه باهاش دعوا می افتادم

ولی هول شدم خدایی...... خدا واسه هیچ کس این اتفاقا رو نیاره

جالب اینجاست که میدونه من شوهر دارم، چند بار اخه با شوهرم رفته بودم اونجا

من یه بار رفتم سوپر مارکت فروشنده سنش بالا بود گف چی میخوای عزیزم گفتم دسمال داری گف نه عزیزم پشتمو کردم داشتم میرفتم بیرون یهو حس کردم مرده دستشو گذاشت روشونم منم ترسیدم بدو بدو رفتم بیرون

🥺 وای بچه چیشدددد؟ 

خبر ندارم خبرشو از تو یه کانال خوندم  فکر کن همچین بچه های با همچین تفکراتی که به سرعت داره تعدادشون زیادم میشه

آنه تکرار غریبانه ی روزهایت در نی نی سایت چگونه گذشت وقتیکه سوی چشمانت در پشت صفحه ی گوشی به فنا رفت🫤
2706