کسی ادرس سایتی که بشه سی دی های دکتر هولاکویی را دانلود کرد داره؟از تولد تا 3 سالگی رو میخوام.
ممنون میشم.
1389/08/18
|
22:27
دوستان گل برنامه روز یکشنبه برای آقا جواد الائمه برقرار

اما امروز برای شفای امیر رضا 23 روزه که در ان آی سی یو به سر می بره همگی با هم یک توسل می خونیم باشید مورد قبول حق تعالی قرار بگیرد و این مادر انشاله شاد شود و امیررضا با سلامتی کامل به آغوش گرم خانواده بازگردد ...

در صورت تمایل به نشانی زیر مراجعه نمایید :
http://www.ninisite.com/clubs/chat.asp?clubID=7715&ChatDate=12-8-1389
برای بغل کردنت لحظه شماری میکنم فرشته ی مامان
عزیزم برای دانلود از اینترنت اگر توی گوگل سرچ کنی راهنماییت میکنه.
اما اگر برای خرید میخوای من میتونم شماره تماس انتشاراتش رو بهت بدم.درسته که هزینه داره اما درعوض جلسات رو بصورت منظم و با کیفیت عالی میتونی داشته باشی.
من به یکی از دوستام این سایت رو دادم و همه برنامه ها رو کامل دانلود کرد....بچه ها ولی هزینه سی دی ها هم زیاد نیست....فکر میکنم هر سی دی 3 هزارتومن باشه....من که از گیشا انتشارات ما و شما خریدم..............بخدا عالییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی بودن....همیشه واسه دکتر هلاکویی دعا میکنم که اینقدر دید من رو عوض کرد و من رو با مسایل مهم آشنا کرد....خوش به حال بچه های ما که والدین آگاهی دارن.
شیرین سادات جان این چه حرفیه عزیزم؟..............250 هزارتومن؟......من خودم همشونو خریدم....سی دی صوتی خریدم...لازم نیست تصویریسو بخری....کمتر از 30 هزارتومن شد......عزیزان برای تشکر از زحمت های دکتر اگه توان مالی داشتین بخرین ولی اگه دلتون خواست دانلود کنید هم مشکلی نداره من خودم از نماینده دکتر هلاکوویی پرسیدم..
ارسال نظر شما