2733
2734
عنوان

پیرو تاپیک قبلیم....

5 بازدید | 14 پست
قبلا تو یه تاپیک گفتم مادر یکی از همکلاسیهای پسرم به نحوه کلاسبندی اعتراض داشته رفته و اسم چند نفر رو برده بعد ناظم که ازش پرسیده از کجا این اسامی رو میدونی اسم منو برده حالا امروز رفته بود مدرسه مدیر کلی سرش داد و بیداد کرده بود و گفته بود هر کی تو رو پر کرده من اخراجش میکنم و به اداره زنگ زدم گفتم هر کی اومد اداره در این مورد شکایت کرد اسمشو بگید تا اخراجش کنم و خلاصه هر چی از دهنش در اومده گفته
بچه ها ظریفن.ضعیفن,لطیفن ,یادم باشه,یادمون باشه چینی نازک کودکی شونو نشکنیم[smiley]s/sm06.gif[/smiley][smiley]s/sm_29.gif[/smiley]
والا بخدا من اسم کسی رو بهش نگفتم و خودش از همه چی خبر داشت
بچه ها ظریفن.ضعیفن,لطیفن ,یادم باشه,یادمون باشه چینی نازک کودکی شونو نشکنیم[smiley]s/sm06.gif[/smiley][smiley]s/sm_29.gif[/smiley]
خوبی بهار پسری خوبه ؟ مگه کشک که مدیر زنگ بزنه مدرسه بگه اسم بدین اخراج کنیم اداره نمیگه این چه مدیریه که عرضه مدیریت نداره بجا توجیح کردن خانواده ها برا ترتیب بندی کلاس بفکر اخراج معترضین ؟
به طور مبهمی آرزوی زمین لرزه یا صاعقه آسمانی داشتم تا بتوانم در دنیای آرام و روشنی به دنیا بیایم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام فری تو خوبی پسرای تو چطورن والا چی بگم مدیرش نه عقل درست و حسابی داره نه ادب همین خل و چلیه که گفتم در ضمن کلاسبندیش هم کاملا گزینشی بود هر کی اشناش بود و دوست داشت گذاشت کلاس معلم بهتره
2728
حالا اگه جای من باشید و مدیر ببیندتون و سرتون داد و بیداد کنه چی جواب این دیوونه رو میدین
من ادم بی دست و پاییم بعدش میام خونه میگم چرا اینو نگفتم چرا اونو نگفتم
معلم جدیده رو نمیدونم ولی قبلیه چون خیلی خوب بوده اون یه عده رو گذاشته توش و پارسال هم اینکار رو کرد هر کی پول داد بهش انداختش تو کلاس معلم بهتره و معلم پایه اول پسر من دبیر دبیرستان بود طوری که پسرم نه علوم بلده نه دیکته نه هیچی واسه همین سابقه خرابشه که اطمینانی بهش نیست
2738
راه پیش بردن کارتون بحث و و مجادله نیست .اگر همین کارها رو پارسال میکردید الان وضع درسی پسرتون بهتر بود .همون موقع که دیدید دبیر دبیرستان شده معلم کلاس اول میرفتید اداره و میگفتید ایشون تخصص پایه اول رو نداره . هم خودتون رو نجات میدادید هم معلم رو ... میشه بپرسم کدوم منطقه اید ؟
من تو مدرسه کار کردم نگران نباش هیچ کاری نمیتونه بکنه حتی شما میتونی بری منطقه ازش شکایت کنی به شدت میترسن از منطقه
من مامان دو تا عــــــشقم💞 دخترم تــــ،مام زندگی من👸 ...پسرم تمام وجــــــودم 👼
baharno پست ها : 13579 عضویت:1392/3/9 0 نوشین جان خودش که داد میزده من از وزیرش هم نمیترسم وقتی بندازخش بیرون از بابای مدرسه هم حساب میبره
من مامان دو تا عــــــشقم💞 دخترم تــــ،مام زندگی من👸 ...پسرم تمام وجــــــودم 👼
2706