2733
2734

سلام دوستان من خودم ادم خرافاتی نیستم ولی به جادو اعتقاد دارم دوستم چند بار گفت حال روحی خواهرم خیلی بده وافسردگی شدید داره یه برادر داره که خیلی خانوادشو اذیت میکنه وکلا ازش متنفرن به خاطر اذیتاش امروز بهم گفت که برا برادرش طلسم مرگ نوشته وبه جاش خواهرش مریض شده وتاجایی که تصمیم دارن ببرنش تیمارستان حال روحی دوستمم خوب نیست چند بارم گفت که جنا خودشو خواهرشو موقع خواب اذیت میکنن الانم میگه که چطوری طلسم رو باطل کنم اینم بگم که انگار طلسم رو به تازگی ننوشته واز همون سالی که نوشته خواهرشم بیمار شده  لطفا اگر چیزی میدونین راهنمایی کنین 

نمیدونم ولی باید باطلش کنه خب..بره پیش یه دعا نویس

دعا میکنی بش برسم؟ خیلی سختی کشیدم بخاطرش..یه صلوات برام بفرس   دعا کن اگ ازدواج کرد هیچوقت اپن روز منی نباشه تو این دنیا .چون مجبورم با خنده و شادی برم عروسیش نمیشه نرم ...خیلی بده دعام کن .خدایا امام زمان معجزه کنین برام😓لعنت ب اونشب ک تاصبح گریه میکردم😓دیدی فراموش نشدی عشقم...امام رضااااا تورو ب خدا کمکم کن دست تو دستش بیام حرمت 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یا بگو نماز حضرت فاطمه بخونه برای باطل کردن سحر .بزنه نت میاد...یا نذری چیزی کنن..از خدا کمک بخان

دعا میکنی بش برسم؟ خیلی سختی کشیدم بخاطرش..یه صلوات برام بفرس   دعا کن اگ ازدواج کرد هیچوقت اپن روز منی نباشه تو این دنیا .چون مجبورم با خنده و شادی برم عروسیش نمیشه نرم ...خیلی بده دعام کن .خدایا امام زمان معجزه کنین برام😓لعنت ب اونشب ک تاصبح گریه میکردم😓دیدی فراموش نشدی عشقم...امام رضااااا تورو ب خدا کمکم کن دست تو دستش بیام حرمت 
2731

یا امام زمان ،،من دیدم طرف طلسم مرگ بزنه اما واسه زن دوست پسرش طرف نهایتا بیماری چشمی و کم بینایی گرفت ،،چه کثافت کاری خدایی ،واسه داداشش ؟

وقتی من و به عنوان دوست از دست دادی معنیش این نیست که دشمنت شدم نه ،هنوزم دوست دارم خوب زندگی کنی و کلی تو دنیا کیف کنی ،،،،،،اما نه رو میز من 

دوست خوبم یه چی بگم

من خودمم اعتقاد دارم اما دیگ اینچیزا باهاش پیش نمیاد

ولی چیزی ک دوست شما میگه دیگ خیلی تو توهماته

متاسفانه یا جو میده

یا خانوادگی از نظر روان و اعصاب مشکل دارن

حتماااااا سوره بقره و وویس شو بزارن تو خونه تا چهل روز پخش بشه ،، حتی دعای کثیف و باطل میکنه

وقتی من و به عنوان دوست از دست دادی معنیش این نیست که دشمنت شدم نه ،هنوزم دوست دارم خوب زندگی کنی و کلی تو دنیا کیف کنی ،،،،،،اما نه رو میز من 
یعنی دعانویس به راحتی باطل میکنه هزینه خیلی بالایی نمیخواد؟ چون شنیدم خیلی خطرناکه

نمیدونم من تو عمرم سراغ این دعانویسا نرفتم و میترسمم..کسی که جرات کنه برا داداشش طلسم مرگ بگیرع دیگ 

2706