2733
2734
عنوان

از عمل بای پس پشیمونم 😭

| مشاهده متن کامل بحث + 22816 بازدید | 172 پست
کم کم بهتر میشی همسرم ۸ماهه اسلیو کرده الان همه چی میخوره ولی کم خیلیخوب شده اون اوایل خیلی بد غ ...

اسلیو با بای پس فرق داره اسلیو بهتره بای پس طرفو راست روده میکنن جذب پایین میاد اگه بدن قوی نباشه تحلیل میره

میخوام از زنده بودن لذت ببرم رسالت من اینه،با سختیا میجنگم چون رسالت من اینه،من اومدم زندگی کنم نه بردگی من برده ی پول و خوراک و اموالم نیستم من میخوام با حداقل داشته هام شاد باشم و اگر روزی مادر شدم یاد بچم بدم از زنده بودن شاد باشه درست مثل یه فیلیپینی 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کم کم بهتر میشی همسرم ۸ماهه اسلیو کرده الان همه چی میخوره ولی کم خیلیخوب شده اون اوایل خیلی بد غ ...

من حس میکنم هیچوقت خوب نمیشم😭

وقتی به هدفم رسیدم این آهنگو با صدای خودم استوری میکنم 😎امشب دلم میخواد تا فردا مِی بنوشم من ،زیباترین جامه هایم را بپوشم من😊😍با شوق بی حد باغچه هایمان را صفا دادم 💃امشب تا میشد گل توی گلدون جا دادم ،بعد از جدایی ها، آن بیوفایی هااااا فرداااا تو می آییییی تو می آییییی😍😍😍😍😍😍😍از خونه ما ناامیدی ها سفر کردهههه😍😭گویا دعاهایِ منِ خسته اثر کرده😭😭من لحظه هارا میشارم تا رسد فرداآن لحظه های خوب در آغوش گرفتن را بعد از گسستن ها آن دلشکستن هااا فردا تو می آیی😍😍😍
2731

دیگه اتفاقیه که افتاده سعی کن باهاش کنار بیای بعد یه مدت برات عادی میشه من همیشه میگم اون رژیمی که میخواید بعد عمل بگیرید قبلش سبکترشو بگیرید راحتتر لاغر کنید 

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
هزینشو میگی

حدود ۸۰

وقتی به هدفم رسیدم این آهنگو با صدای خودم استوری میکنم 😎امشب دلم میخواد تا فردا مِی بنوشم من ،زیباترین جامه هایم را بپوشم من😊😍با شوق بی حد باغچه هایمان را صفا دادم 💃امشب تا میشد گل توی گلدون جا دادم ،بعد از جدایی ها، آن بیوفایی هااااا فرداااا تو می آییییی تو می آییییی😍😍😍😍😍😍😍از خونه ما ناامیدی ها سفر کردهههه😍😭گویا دعاهایِ منِ خسته اثر کرده😭😭من لحظه هارا میشارم تا رسد فرداآن لحظه های خوب در آغوش گرفتن را بعد از گسستن ها آن دلشکستن هااا فردا تو می آیی😍😍😍

یکی از فامیلای ما عمل هم کرده اون ۱ سال 

از وزن ۱۱۰ رسیده به ۶۰ آدم فکر میکنه الانه بشکنه خیلی لاغر شده غذا نمیتونه بخوره همش دارو میخوره وقتی میره جایی فقط یه لقمه تو این ماه دو بار بیمارستان بستری بوده دوتا سه روز 

خیلی عمل سختی اونم میگه برگرده عقب هیچوقت انجام نمیده

مادرشوهرم عمل کرد رفتم سربهش بزنم داشت گریه میکرد میگف همسایه قورمه سبزی پخته بوش میاددلم میخادنمیتونم بخورم الانم دوساله عمل کرده فقط وفقط سه قاشق غذامیخوره و خیلی خیلی لاغروزشت شده ازوزن 100 کیلوشده 45 کیلو و انواع واقسام بیماری هاراگرفته همین الان خونم بودداشت میگف کم خونی شدیدگرفتم هفته ای 3 تا سروم خون بهم وصل میکنن و ی اتفاقی تو شکمش افتاده همش دلدردشدیدداره حالادوشنبه میره ام ار ای 

من حس میکنم هیچوقت خوب نمیشم😭

اسی الان ب وزن نرمالت رسیدی؟

خب بچها منم به ارزوم رسیدم بلخره بیبیم مثبت و باردارشدم(مامان دوتا فرشته کوچولو)ولی خب تو هفته های پایین قبل از شنیدن صدای قلبشون خدا اونارو ازم گرفت🙂ولی ناامید نمیشم اونا بااومدنشو امید زندگی رو ب قلب من اوردن من بازم تلاشمو میکنم شمام برام دعا کنید 🙏♥️♥️🙂
یعنی عمل کرده بود و پشیمون شد؟؟؟

پشیمونی چیه میگم داشت میمرد خون نداشت تو بدنش موهاش ریخت بیناییش کم شد هرچیییی میخورد بالا میاورد نمیتونست راه بره حرف بزنه 

میخوام از زنده بودن لذت ببرم رسالت من اینه،با سختیا میجنگم چون رسالت من اینه،من اومدم زندگی کنم نه بردگی من برده ی پول و خوراک و اموالم نیستم من میخوام با حداقل داشته هام شاد باشم و اگر روزی مادر شدم یاد بچم بدم از زنده بودن شاد باشه درست مثل یه فیلیپینی 
2706