2733
2734
از رژیم دقیق بگیرین تا شستشو با جوش شیرین و اقدام درست بعد تخمک گذاری!!! ولی الان هفته ١٥ هستم و میگن جنسیت نی نیم دختره! کسی تجربه این چنینی داشته بچه ها؟
آنچه دلم خواست نه آن میشود / هرچه خدا خواست همان میشود
سه تایی شدن یه رابطه فــقـــط وقتی خوبه که نفر سوم خیلی خیــلی کوچولو باشه ..💞 👪 💞 ____ کم کم وقتشه امضامو عوض کنم فک کنم 🙄
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من خالم یک دستور غذایی بلده که حتی اگر از زمانی که باردار میشی تا قبل سه ماهی انجام بدی بچه پسر میشه به هر کس داده جواب گرفته من خودم ده بارش رو دیدم
 مامان هلن و هادی و حامی 
2742
راحله جان امکانش هست دستورشو بگی؟ ببینیم چیه که اینقدر دقیق
خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم ،و چگونه امیدم را از تو قطع کنم‏ و حال آنکه تو تویى،خدایا!آنگاه که از تو نخواهم که به من عطا کنى پس کیست که از او درخواست عطا کنم؟ خدایا!آنگاه که تو را نخوانم تا مرا اجابت کنى،پس کیست که او را بخوانم تا اجابتم کند؟،خدایا!آنگاه که به‏ سوى تو زارى نکنم تا به من مهرآورى،پس کیست که به جانب او زارى کنم تا به من مهر آورد،خدایا!چنان‏که دریا را براى موسى(درود خدا بر او)شکافتى و نجاتش دادى،از تو درخواست مى‏کنم بر محمّد و خاندانش درود فرستى و از آنچه در آن‏ گرفتارم مرا رهایى بخشى،و بر من گشایش دهى گشایشى فورى نه دیر،به فضل و مهربانى‏ات،اى مهربان‏ترین مهربانان.
راحله جنسیت جنین همون لحظه ی اول ایجاد شده . دیگه تغییر نمیکنه !!!!!!!
سه تایی شدن یه رابطه فــقـــط وقتی خوبه که نفر سوم خیلی خیــلی کوچولو باشه ..💞 👪 💞 ____ کم کم وقتشه امضامو عوض کنم فک کنم 🙄
2740
خوب روش های تعیین جنسیت هم که صددرصد نیست٬درضمن مطمئن باش وفا ومعرفت دختر درحق پدرومادر خیلی بیشتر ازپسره٬من که همیشه دعا میکنم خدا یه دختربهم عطا کنه ان شاءالله.
اللهم صَل علي محمد وآل محمد
مرمر چه شعر قشنگی
خداییش بیاین ظاهربین نباشیم    ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....      
2706