2737
2734
عنوان

دعوای زن و شوهر- قضاوت با شما

4703 بازدید | 140 پست
چند روز پیش تولد دخترم بود که من به خاطر وضع روحی نامناسب موفق نشدم برای دخترم جشن بگیرم. یکی دو روز بعد از تولد دخترم ما مهمان منزل خواهرم بودیم که متوجه شدیم خواهرم کیک و یک کادو تولد هم برای دخترم خریده. همسرم به شدت از این کار بدش اومده واین کار رو توهین به خودش می دونه. اون میگه تو تنبلی کردی و چون نمی خواستی خانواده منو دعوت کنی به خواهرت گفتی برای دخترمون تولد بگیره درحالی که اولا من با خانواده همسرم مشکلی ندارم که نخوام دعوتشون کنم ثانیا من روحم خبر نداشت که خواهرم قراره که برای دخترم جشن تولد بگیره
آخی والا کار خاله ش از یه طرف خوب بوده برای بچه ... از یه طرف هم من به همسرت حق میدم. واقعا توهین حساب میشه
کسی که تفکرش با تو متفاوت است، دشمنت نیست.! انسان دیگری ست با دیدگاه دیگر، فقط همین...... اگر فقط همین یک اصل را می پذیرفتیم، روابطمان بهتر می شد، آرامشی توام با احترام. به همین سادگی.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا از اون روز شدیدا با من دعوا کرده و نه با من و نه با دخترم حرف نمی زنه . اینقدر دلمو شکسته که از اون روز دارم گریه می کنم و هر چی قسم مس خورم که من اصلا از جریان خبر نداشتم باور نمی کنه. خواهرم هم می گه من اصلا منظورم تولد گرفتن نبوده چون دعوت تقریبا با تولد مصادف شده یه کیک گرفته برای دورهمی نه اینکه بخواد تولد بگیره
2728
بهتر بود شمارو در جریان بذاره
کسی که تفکرش با تو متفاوت است، دشمنت نیست.! انسان دیگری ست با دیدگاه دیگر، فقط همین...... اگر فقط همین یک اصل را می پذیرفتیم، روابطمان بهتر می شد، آرامشی توام با احترام. به همین سادگی.....
2740
میگفتی خالشه دلش خواسته تولد بگیره
تو هم برو به عمه اش بگو براش تولد بگیره که خانواده خودت باشن 😐😐😂😂😂

بجای تشکر طلبکار هم شده 😑😑😑
گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧
من چون خودم خواهرمو می شناسم می دونم که قصد خودنمایی نداشته ولی برداشت همسرم اینه که حتما ما عرضه نداشتیم تولد بگیریم که اون تولد گرفته من شرایط روحی خیلی بدی دارم و نمی تونستم پذیرای یه جشن تولد باشم
خواهرت دستش نمک نداره. مادر منم درست همینطوره از جون خودس برا همه مایه میزاره آخر سر هم همه کاسه و کوزه ها سرش میشکنه
حال خوش یعنی چه؟ ازخودم پرسیدم! ودلم پرشد ازآوازبهار... زندگی مال من است من خدارادارم
چه عیبی داره؟ هم من هم خواهرام از این کارا واسه هم کردیم هیچ کس هم ناراحت نمیشه، اصلاً ناراحتی نداره خیلی هم از خداتون باشه واسه بچه تون ارزش قائل شدن
به راه های اتصال یکدیگر به خدا،دست نزنیم...اجازه بدهیم هر کس به گونه ‌ی خودش به خدایش وصل شود، نه به شیوه ما...
برا چی توهین حساب شه اتفاقا خیلی لطف کرده طفلی انقدر حساسیت فایده نداره
اللهم الزقنااولاداصالحین وسالمین فی الجسم والروح،لیس فی خلقهم زیاده ولانقصان..رب صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم.
شوهرت غلط کرده بهش بگو عمه هاشم اگه شعور داشتن از اینکارا میکردن خالش کرده،از جیب تو نکنده که داری بال بال میزنی خوب کرده گرفته از اول جایگاه خانواده شوهر رو مشخص کن
خدا جونم مرسی که داداش جون و زن داداش جونم بعد 11 سال انتظار دلشون شاد شد😍خدایا قسمت همه منتظرا بشه انشالله.عزیز دل عمه بی صبرانه منتظرم ببینمت😍
2706