2737
2734
عنوان

شوهرم بهم میگه وزه😐

327 بازدید | 22 پست

یعنی چی؟ معنیش چی میشه؟

اصلا نمیفهمه من باردارم همش اشک منو درمیاره

وزه اون خواهرته پدرسوخته هم خودتی

چرا ازدواج کردم واقعا؟

دوساعت زحمت میکشم غذا درست میکنم تو ۲ دقیقه همشو میخوره بعد من وزه و پدرسوختم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2740

حالا يكي ب من بگه وزه تا صبح ميخندم😕😕

تويي كه امضام و ميخوني اره با خودتم تو به زودي خبر خيلي خوبي ميشنوي و بدون امضاي من ي نشونه ست براي رسيدن به اون چيزي كه از خدا ميخواي😍😍💃💃🌹🌹خداياشكرت كه اين دوستم به آرزوش ميرسسسه خيليييي زود🙏😍

چرا فوشو پاس دادی ب خواهرش؟ 🤔

منطق عروسا رو نمی‌فهمم 🤷‍♀️

آنجا که راه نیست خدا راه میگشاید ۱۰/۲۴.....من منتظر یه معجزم یه چیزی که خیلی از خدا خواستم به کمک یه راه حل دوست داشتی برای آرزوم یه صلوات بفرست ♥️ 1402/3/7پشت هر تاپیک یک انسان نشسته نه ربات. به قلب و احساسات اون ادم قبل از نظر دادن فکر کنیم و انسانیت رو زیر پا نذاریم...باشعوری اونجاس که تو جمع چیزی نگی که یهو طرف آب بشه بره تو زمین و دلش بشکنه🍃باشعوری اونجاس که یکی ناراحته بغلش کنی سرشو بذاری رو سینت بگی غصه نخور باهم درستش میکنیم 🍃باشعوری یعنی یکی دلش گرفته زمین و زمانو بهم میبافی تا فقط یه لبخند بزنه🍃با شعوری یعنی پز داشته هامونو ب کسی ندیم 🍃باشعوری یعنی داشته های کسی رو مسخره نکنیم شاید اون تنها دلخوشیش باشه🍃باشعور باشیم 

با طرز بیانش کار ندارم واقعا به دور از شخصیته اون بحثش جدا

ولی خوب تو تو خونه اشپزی می کنی و کار خونه می کنی

اونم صبح تا شب بیرون کار می کنه و زحمت میکشه و واسه تو خرج می کنه منتی نیست پس

آن کس که بدم گفت / بدی سیرت اوست / آن کس که مرا گفت نکو / خود نیکوست / حال متکلم از کلامش پیداست / از کوزه همان تراود که در اوست
2706