2733
2734
عنوان

بچه ها بیاین به دادم برسین

44 بازدید | 8 پست
سلام دیروز زایمان.کردم.بچم خیلی ناله میکرد به دکتر اطفال بیمارستان گفتم گذاشتنش تو دستگاه از دیذوز تا حالا بستریه شاید چند روز دیگه هم نگهش دارن کسی میدونه چکار کنم
خدایا فقط تو میدانی یک زن برای مادر شدن چه دردهایی را تحمل میکند پس بحق عظمت و بزرگی ات ای یگانه فرزندانمان را در پناه خود بگیر ...
بخاطر چی بستری کردن در ضمن مبارکه
مادرها.... شبیه نخ تسبیح میمانند به نسبت دانه ها کمتر خودنمایی میکنند اما اگر نباشند هیچ دانه ایی کنار دیگری نمیماند خدایا نخ هیچ تسبیحی پاره نشود...💜💜💜 آمــین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اره هفته 38و پنج.روز زایمان کردم.معلوم.نیست میگه احتمالا اب مونده تو ریه هاش نمیتونه درست نفس بکشه
خدایا فقط تو میدانی یک زن برای مادر شدن چه دردهایی را تحمل میکند پس بحق عظمت و بزرگی ات ای یگانه فرزندانمان را در پناه خود بگیر ...
انشالاه زود خوب میشه عزیزم
مادرها.... شبیه نخ تسبیح میمانند به نسبت دانه ها کمتر خودنمایی میکنند اما اگر نباشند هیچ دانه ایی کنار دیگری نمیماند خدایا نخ هیچ تسبیحی پاره نشود...💜💜💜 آمــین
2738
عزیزم من دخترم چهل هفته کامل بدنیا اومد و بلافاصله بردنش توی دستگاه طوری که من تا شب ندیدمش. اونم خیلی ناله داشت احتمال RDS میدادن ولی خدا رو شکر آزمایشها منفی بود و تاکی پنه بود دو روز احتیاط توی دستگاه بود و مرخص شد. تاکی پنه در واقع بیماری محسوب نمیشه ریه ها هنوز خوب بکار نیفتاده. ان شاالله نی نی شما هم مشکل خاصی نداره و سریع میاد توی خونه خودش