2733
2734

من شاغلم در طی زندگیم هیچ پس اندازی از خودم نداشتم همش و کم و بیش خرج زندگی کردم یا خرج پوشاک یا چیزی برای فرزندم بپسندم و براش بخرم از پول خودم 

بعد از چند سال بیکار شدم تک و توک کار میگیرم 

ب شوهرم چندماه گفتم کفش میخوام حرفشم این بود ک تو ۶۰ جفت کفش داری 

حالا من در کل ده جفت کفش دارم ک سه جفتش بدرد میخوره اونا قدیمی شده و مدتهاس ک دارمشون و کوچیک شدن برام بدلیل تغییر سایزم 

و اون سه جفت هم یک جفت برای ۶ سال پیش یک جفت خودم از حقوقم خریدم و جفت بعدیشو کادو گرفتم 

وقتی در جواب اینارو میگم میگه منو تو نداریم و بهرحال تو چند جفت کفشو داری میگم تو مگه نباید خرج ماهانه منو بدی تو بده جیکار داری کجا خرج میشه و کلا با بی منطقی جواب میده 

شما چیکار میکنید ایا همسراتون تو درامدی ک دارید دخالتی دارن؟

کاش همه چیز به وقتش یرات اتفاق بیافته،همون موقع ک ذوقشو داری!وگرنه گذر زمان همه چیزو برات بی رنگ میکنه.خدایا کمک کن تا وقتی ذوقشو داریم به آرزوهامون برسیم 🩷🌱🤌
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من رقم دقیقی از درآمدم بهش نگفتم

ای آن که دیگر ندارمت بدان که همچنان از اعماق وجود دوستت دارم ؛ بدان هرگز توان تکرار خاطرات مشترکمان با شخص دیگری را ندارم؛ من بعد از تو هیچ وقت نخواستم گذرم به کافه‌های فردوسی بخوره؛ بعد از تو همیشه با بغض از میدان کاج رد شدم؛ وقتی بعد از  تو رفتم شمال برای اولین‌بار دیگه از نگاه کردن به دریا لذت نبردم؛ دیگه توی تراسی که با هم هزارتا عکس داشتیم پام رو نذاشتم و حس می‌کردم اون خونه‌ای که با ذوق چیده بودیم برام قفسه ولی هنوز همه چیز سرجاشه چون بعد از تو هیچکس سلیقه‌اش مثل تو نشد .دلم خیلی برات تنگ شده برای دیدن صورت قشنگت که نمیدونم خاک سرد و بی‌رحم باهاش چکار کرده؟دلم خیلی برای لمس دست‌های گرمی که زیر خاک سرده تنگ شده.روزهای آخر بابت خیلی چیزها دلگیر بودم و نشد بیام پیشت و برای آخرین بار باهات وداع کنم چون باور نداشتم تو میری و فکر می‌کردم مثل همیشه میای و همه چیز رو از دلم در میاری...چون نشد خداحافظی کنیم داغ دلم هرروز تازه‌تر از قبل میشه حتی تو روز خاکسپاری نشد جمعیت رو کنار بزنم و بیام از ته دل گریه کنم و جیغ بزنم تا کمی سبک بشم و بغصم توی گلوم خفه شد آخه خیلی سخته که حتی نتونی اونقدری که دلت میخواد برای عزیز از دست رفته‌ات گریه کنی تا خالی بشی‌.کاش حداقل به خوابم بیای عزیزان لطفاً ازم نپرسید امضا در مورد چه‌کسی هست. ممنونم
من که کارنمیکنم اصلا  میگم زود یالاخرجی منو جداگانه ماهانه بده حداقل ۲تومن ازقانون خبرداری ک

من میگم درامد من برا خودم اونم میگه پس درامد منم برا خودمه کلا یجوری حرف میزنه هنگ میکنم بخدا 

میگم تو کلا باید نفقه منو بدی میگه نفقه برا بعد طلاق کلا نمیفهمه میگم چندتا مقاله بخون ببین نفقه چیه حتی براش خوندم ولی فبول دار نمیشه

کاش همه چیز به وقتش یرات اتفاق بیافته،همون موقع ک ذوقشو داری!وگرنه گذر زمان همه چیزو برات بی رنگ میکنه.خدایا کمک کن تا وقتی ذوقشو داریم به آرزوهامون برسیم 🩷🌱🤌

هر چند الان یه سریا میان میگن نه ولی کلا  اکثر مردا که خانمشون شاغلن رو پول زنشون حساب باز میکنن یا کارت زن بیچاره رو میگیرن یا یه کاری میکنن خرج خودشو خونه رو با حقوقش بده و  اینکه عادت میکنن خرج زنشون  رو ندن ،دیگه خرج کردن برا خانمشون براشون سخت میشه

کلا مردها همیشه فک میکنن زن ها چول دارن مخصوصا شما ک چندسال سرکار بودی و حتما تواین مدت اصلا درحواست ...

نه درخواست پول کردم ولی موقع خرید ک میرسه میگه تو اینو‌داری اونووداری درواقع من چون درامد داشتم از درامد خودم خریدم 

ولی وقتی از اون درخواست میکنم ک نباید زورش بیاد درامد خودم بوده شاید دوست دارم از خرجی ک اون بهم میده یه مانتو دیگه ام بخرم اینکه زورش میادو نمیفهمم

نه درخواست پول کردم ولی موقع خرید ک میرسه میگه تو اینو‌داری اونووداری درواقع من چون درامد داشتم از د ...

عزیزم ناراحت نشی ولی پرو شده دیگه کار نکن با زورم که شده خرجیتو ازش بگیر

نه چون کنترول درآمد جفت مون دست خودم هست 😍

خوشبحالت من میگم تو ولخرجی کارتو بده من تا مدیریت کنم میگه توام نمیتونی تو اکه میخواستی جمع کنی مثلا اون ۳ تومنی ک درامد خودمم بوده رو ک تو حسابمم بوده رو خرج نمیکردی 😐منظورش پول ت کارت خودمه

2706