2737
2734
سلام دوستان سوالی دارم و خواهش میکنم دوستانی که تجربه سفر به دوبی را دارند راهنمایی کنند در دوبی پوشش خانمها به چه صورت باید باشه؟ منظورم از نظر حجابه مثلا اگه چادری باشی اونجا مشکلی پیش نمیاد؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
راستش همه مانتوهام تنگ و چسبون و کوتاهن نه که زیر چادر میپوشم مانتوی باز و مناسب ندارم ... البته مانتوهای اداری دارم که سرکار میپوشم و مناسب محل کار هستن در کل با چادر راحت ترم باز هم تشکر از دوستان بابت پاسخگویی
در مورد پارک آبی شنیدم حالا به خاطر بحث حجاب تمایل چندانی ندارم گرچه شنیدم بعضیها با مایو اسلامی میرن ولی خودم فکر نکنم برم پارک آبی یکی از جاهای دیدنیش هست که میخوام فاکتور بگیرم ولی جاهای دیگشو تا حد امکان میرم
لیپوماتیک آخرین و جدیدترین روش تایید شده توسط سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) برای لاغری و تخلیه چربی از بدن است. این روش به شکستن چربی ها از طریق اشعه مادون صوت می پردازد و درمقایسه با روشهای دیگر دارای عوارض بسیار کمتری است. ... لیپوماتیک تهران http://tehranlipo.com
2706