2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سارا خدا امروزو بهم کمک کنه:) 

فقط 6 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(تیکر بارداری نیست برای رسیدن به خواستمه) ❌این کاربرو میبینی؟!              خوشبخت میشه. به عشقش میرسه. تنها دغدغش میشه رنگ ناخنش. تو خونش ارومش موج میشه. پدرش دیگه دادو بیداد نمیکنه. تو کارش پیشرفت میکنه. میشه دختری ک ارزوی همست اینو به خودم و مادرم قول میدم:) میشه ی صلوات برام بفرستی ❤هزار برابرش به خودت برگرده گلم 
2728

تشکر🙏♥

شیرین ترین توت ها𓆩🥰𓆪پای درخت ها میریزند𓆩🥺𓆪در حالی که ما برای چیدن توت های کال𓆩🙃𓆪چشم به بالاترین نقطه ها میدوزیم𓆩😓𓆪 این دقیقا حکایت ماست...              𓆩😩𓆪 زیادی بودن𓆩🙂𓆪؛ زیادی خوب بودن𓆩😄𓆪؛ زیادی در دسترس بودن 𓆩🤧𓆪 زیادی تحمل کردن𓆩😪𓆪؛ فقط باعث میشه زیادی نادیده گرفته بشی!🩹🙃❤...                               💟💖BLINK_Army💖💟 

من ❤️

خیلی ممنون 

⭕⭕نصب انواع پد های بهداشتی و تامپون⭕⭕        کاملا تضمینی با احتمال نشت صفررر درصد💯            با قیمت های استثنایی و باور نکردنی〽️                      💢با غلام نصاب آرامشی خاص را تجربه کنید.💢
2738

سلام گلم الهی به زودی حاجت رواشی الهی آمین اللهم صل علی محمد و آل محمدوعجل فرجهم  منم به نیتت میخونم.لطفاامضام

ودوستانم

@دردونمه          @آیه_و_آیماه          @پولکی        @همبرگرپنیری      

@فکرزیبا      

اللهم عجل لولیک الفرج الهی آمین اللهم صل علی محمدوآل محمد وعجل فرجهم💚لطفا برای شادی روح همه شهداو رفتگان صلوات بفرستین💚

@sayeh6859       @ملوسکتونم1      

@کاپ_کیک_مهربونم

@هلو_انجیررری      @سووفیا    

اللهم عجل لولیک الفرج الهی آمین اللهم صل علی محمدوآل محمد وعجل فرجهم💚لطفا برای شادی روح همه شهداو رفتگان صلوات بفرستین💚