2752
2734
عنوان

توروخدا راهنماییم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 130 بازدید | 29 پست
همش میگم به خاطر همسرم دارم به پسرم ظلم میکنم البته مهد واسش لازمه چون کامل صحبت نمیکنه میره بین بچه ...

از همسرت پرسیدی گلم؟ 

نظر ایشون هم خیلی مهمه 

گر بگویم که تو در خون منی بهتان نیست...❤️🙂
خب خودتم میتونی کمک کارش بشی حتی حقوق بده بهت ،ولی تایم زیاد واینسا مثلا تا ظهر باش ک بچتم اذیت نشه

باحقوقه قراره ۱۲ظهر برم تا۵ ولی میترسم تواین ساعت پسرم وبزارم مهد اذیت بشه 

"دوست دارم اندازه کسی که تورا برایم آفرید"      

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

از همسرت پرسیدی گلم؟  نظر ایشون هم خیلی مهمه

میگه هرتصمیمی که خودت بگیری منم باهاش موافقم.هیچکس کامل تایید نمیکنه دلم قرص بشه نمیدونم واقعا

2731
میتونی یه ماه امتحانی این کار وبکنی تا ببینی نتیجه اش چی میشه

آره فکرکنم اینجوری بهتره.همش دلم شور زندگیمو میزنه که همدیگرو نمیبینیم ازاینورم دلم پیش پسرمه زن بودن چقدر سخته

وای چقدر خوبه که میخوای بری تو فست فودی کار کنی  فکر پیتزا و ساندویچ ها دلم رو آب انداخت😋😋😋 ...

اتفاقا خودمم عاشق پیتزام مخصوصاهمسرم درست میکنه.ولی کاش تصمیم راحتی بود

مادرت نزدیک شما نیستن بزاری پیش اون 

نزدیک هست ولی خواهرم که شوهرش فوت کرده بابچه ۵ساله بامادرم اینا زندگی میکنن بخوام پسرمم بزارم دوتایی واقعا اذیت میکنن

2706