2733
2734
عنوان

امپول زدم پریود شم ولی حاملم

207 بازدید | 18 پست

من پریود نشدم تست زدم منفی بود 

امپول داشتم برای اینکه بزنم پریود شم 

امپولو ک زدم اخر هفته پری شدم اما فقط ۳ روز بود بعدم لکه قهوای و تمام شد 

الان حالت تهوع دارم تکرر ادرار و درد کمر 

احتمال داره حامله باشم اگه باشم با امپولا مشکلی براش پیش نمیاد 

کاش همه چیز به وقتش یرات اتفاق بیافته،همون موقع ک ذوقشو داری!وگرنه گذر زمان همه چیزو برات بی رنگ میکنه.خدایا کمک کن تا وقتی ذوقشو داریم به آرزوهامون برسیم 🩷🌱🤌

🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️خانماااا لطفا حداقل ۳ تا بیبی چک بزنید بعد هر کار میخواید بکنید 

بیبی چک خطا داره با ۱ دونه شما جواب نمیگیری 

حتی ممکنه یکی خطا داشته باشه یکیش خراب باشه دچار پخش رنگو... بشه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️خانماااا لطفا حداقل ۳ تا بیبی چک بزنید بعد هر کار میخوا ...

با یا بار نشستن هم سریع نرید کارای سر خود کنید 

بعضی ها حتی بیبی و میندازن تو سطل زباله بعد میرن میبینن مثبت شده 

اگر عجله دارید آزمایش بدید

نه من برای جلوگیری از سقط هم استفاده میکردم ولی فکرنکنم باردارباشی

اره خودمم تو بارداری اولم استفاده کردم ینی تفاوتی باهم ندارن 

کاش همه چیز به وقتش یرات اتفاق بیافته،همون موقع ک ذوقشو داری!وگرنه گذر زمان همه چیزو برات بی رنگ میکنه.خدایا کمک کن تا وقتی ذوقشو داریم به آرزوهامون برسیم 🩷🌱🤌
آمپول چی زدی ؟  کاش میرفتی پیش دکتر زنان

پروژسترون ماه قبل پری نشدم دکتر نوشت بعد تاداومدم بزنم  پری شدم این ماه ک نسدم زدم 

با یا بار نشستن هم سریع نرید کارای سر خود کنید  بعضی ها حتی بیبی و میندازن تو سطل زباله بعد می ...

ببین من بی بی زدم خط دوم کمرنگ شد بعد کامل پخش شد و یه خط شفاش افتاد

چند تا زدی ؟  یه دونه ؟  یکی دیگه بزن ببین چی میشه

دوتا زدم همزمان 

خب پس داستان عوض شد  احتمالش هس حامله باشی  برو یه آز بده خودت و راحت کن

چرا احتماالش هست؟

2706