2733
2734
عنوان

سلام خانوما کسی بوده که موقع عقد بگن هردوتون کم خونین؟چیکارکردین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 137 بازدید | 29 پست
والا اون اینطوری گفت ولی ما هم آزمایش قبل داریم هم بعد mcv بالای ۸۰ مال اینا نمیدونم چرااینطوریه

اها خب پس اگه ازقبل مشکلی نبوده نگران نباشین،چون مینور چیزی نیست که یهو ظاهربشه،ازهمون نوزادی مشخصه،ایشاالله که زودترمشکلتون حل بشه عزیزم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اها خب پس اگه ازقبل مشکلی نبوده نگران نباشین،چون مینور چیزی نیست که یهو ظاهربشه،ازهمون نوزادی مشخصه، ...

نه حتی دیروز آزمایش دادیم مال نامزدم mcv 83 بود mch 27 و  Hba2ش هم ۲.۵

2731
والا اون اینطوری گفت ولی ما هم آزمایش قبل داریم هم بعد mcv بالای ۸۰ مال اینا نمیدونم چرااینطوریه

من پسرداييم مينور بود خانمش هم كم خون شديد انقد خودشونو تقويت كردن و دارو خوردم ازمايش دادن تا مثبت شد. الان يك نيني كپلي دارن

الهم صلي علي محمد و آل محمد💖 
خودم ۶ ماه قبل نامزدم ۳ سال قبل، روز بعد آزمایشم مجدد رفتیم خصوصی آزمایش دادیم اونم نرمال بود

اره ما خانوما چون پریود میشیم کم خونی فقر اهن میگیریم و mch و mcv پایین میاد باید مکمل اهن بخوری 

نه لاغرم نه چاق

عزیزم شیره انگور جگر سیاه همون جگر گوساله  اسفناج  عدس اینارو بخدر تا تامین بشه کم خونیت قرص اهن خیلی خوب هم بخر شبی یکی بخور بعد سه ماه کم خونیت معلوم میشه رفع شده یا نه

2706