2733
2734

من می خواستم در کار طلای انلاین شرکت کنم (این کار این طوریه که یک پولی رو سرمایه گذاری میکنید و معامله میکنید و

به صورت مجازیه و ما در بازار طلا نوسانگیری  میکنیم و سود می کنیم) می خواستم بدونم این سود حرام هست یا نه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
شما تجربه این کار رو دارین

بله من هشت ساله توی فارکس و ارزم.اموزش خالی کافی نیست باید تجربه هم داشته باشی اول با سرمایه کم ورود کن حواست به بحث فاندامنتال هم باشه

بله من هشت ساله توی فارکس و ارزم.اموزش خالی کافی نیست باید تجربه هم داشته باشی اول با سرمایه کم ورود ...

اموزش هم میدین  شما خودتون ضرر کردین این کار بایده ۲۵۰۰ میلیون داشت برا سرمایه

2738
اموزش هم میدین  شما خودتون ضرر کردین این کار بایده ۲۵۰۰ میلیون داشت برا سرمایه

همه ضرر میکنن کسی که میگه فقط سود کردم بدون دنبال گول زدن و تبلیغ الکیه.اگه همه فقط سود میکردن که هیشکی سرکار نمی‌رفت همه میشستن توی خونه مجازی معامله میکردن.دو میلیون و پونصد خوبه زیاد نیست 

همه ضرر میکنن کسی که میگه فقط سود کردم بدون دنبال گول زدن و تبلیغ الکیه.اگه همه فقط سود میکردن که هی ...

اجازه هست بهتون در خواست دوستی بدم و قبول کنید  و تجربه هاتون رو در اختیار منم قرار بدین ممنون میشم 🥰