2737
2739

😭😭😭 برا اولین بار تو عمرم میرزا قاسمی درست کردم و خوردیم اون روز خیلی خوشمزه بود و حسابی چسبید بهمون ولی الان که بهش فکر میکنم حس میکنم تو دلم پر از میرزا قاسمی و گوجه رنده شده‌شه همش بوی گوجه حس میکنم🤢🤢 حالم داره بهم میخوره

فقط 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
                🌧️اللهم صلی علی محمد و آل محمد ✨
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

آخی 😅😅

آرزو میکنم که ،خدا یکیو نصیبت کنه که اول رفیقت باشه، بعد عشقت! یکی که درکت کنه و بفهمتت، یکی که وقتی بهم ریخته بودی ریشه هاتو به امید گره بزنه و نزاره از هم بپاشی، یکی که دوستت داشته باشه، ۱۰تا اما واقعی! یکی که رفیق لحظه لحظه ی زندگیت باشه، با خنده هات شاد و با گریه هات غمگین، اونیکه وقتی داشته باشیش یعنی ته خوشبختی، اونو برات آرزو میکنم که قسمت قلب مهربونت بشه..!❤️ با کسی باش که قلبت رو قبل از ،بدنت لمس می‌کنه 🗝🩶درازدحام دنیا ،اگر انسانی را یافتی که تو رو میفهمد ؛ رهایش نکن ! چقدر آنها که ما را نمی‌فهمند بی شمارند❌ درخواست دوستی آقایون پذیرفته نمیشود ❌
2728
2738
بخدا لوس نیستم همش بوی گوجه تو دماغمه

من تو بارداریم فکر میکردم همه چی بوی لاستیک میده نون ،گوشت ،برنج همه چی اصلا وضعیتی بود هیچی نمیخوردم فقط آش و سوپ میخوردم 

دوست خوبم لطفا درخواست دوستی ندهید متشکرم 
2706