2733
2734
سلام دوستان. من سی و سه سالم و میخوام برای بچه اول اقدام کنم و دوست دارم مهر ماه دنیا بیاد شاغل هستم و نیمه دوم برام اهمیت خاصی داره حالا جدا ازینکه ممکنه هم با اولین اقدام اصلا بارداری صورت نگیره اما میخوام روش محاسبه رو بدونم ممنون میشم کمکم کنید
بهتر است که از تو متنفر شوند به خاطر آن چه که هستی، تا آنکه دوستت داشته باشند به خاطر آن چه که نیستی.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
یکیش اینکه مهر رو خیلی دوست دارم دوم اینکه بتونم تعطیلیم بندازم به تعطیلی عید و فروردین هم مرخصی باشم
بهتر است که از تو متنفر شوند به خاطر آن چه که هستی، تا آنکه دوستت داشته باشند به خاطر آن چه که نیستی.
از چندم تا چندم دی ماه بهتر هست برای اقدام؟ بعد اینکه بارداری اولم هست چقدر این احتمال قویه به نظرتون؟
چی دوست دارین؟ازمایشای قبل ازبارداریروانجام دادین که ببینیدسالمین یانه؟
توکل بخداسال۹۷باIVFدخترمودنیااوردم😍😘دوماهه خدابهم یه کنجدداده ایندفعه بدون اذیت وقرص دارو یعنی خودخوده معجزه برای سلامتیش یه صلوات میفرستید؟ایشالله سالم دنیابیاد خیلی سختی کشیدم😥
2706