2410
2553
سلام دوستان من تا دو سه هفته دیگه سزارین دارم دکترم بیمارستان مادر و کودک فقط عمل میکنه هیچ اطلاعی از این بیمارستان ندارم خواهش میکنم اگر چیزی راجع به این بیمارستان میدونین بیایین بگین ممنونتون میشم دکترم دکتر عمویی هست
بهترین تصمیم و انتخاب رو داری عزیزم. من شش ماه پیش با دکتر عمویی تو حافظ سزارین کردم. گرچه اتاق خصوصی داشتم و هزینه م زیر صد تومن شد ولی بعدش گفتم کاش مادر کودک رفته بودم که شیک تر و تمیز تر بود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
عالی بود. البته من بد درد هستم بعد از یه هفته از جام پاشدم. ولی نه عفونت و نه هیچ مشکلی بعد از سزارین نداشتم. با بیهوشی اسپینال هم عمل کرد که فوق العاده بود راضی بودم صدای اولین گریه دخترم شنیدم. بعدم آوردنش کنار صورتم بوسیدمش. تو ریکاوری هم بهش شیر دادم. دکتر عمویی واقعا جراح بی نظیری هست و خود اساتید دانشگاه علوم پزشکی هم برای اعضای خانواده خودشون از دکتر عمویی وقت میگیرن
2714
مطمئن باش که همه چیز خوب پیش میره اصلا نگران نباش. بهترین دکتر رو داری. ازون مهمتر خدا رو داری که نعمت مادر شدن بهت داده و هیچ نعمتی تو أین دنیا خوشمزه تر از دختر دار شدن نیست مبارک باشه عزیزم