2733
2734
میشه بگید چند روز یکبار بوده و اینکه تنبلی روده داشتن یا نه کی خوب شدن؟
خدایا امیدم تویی... خداجونم امیرعلی کوچولومو در پناه خودت سالم نگهدار ... 🙏
یکی به داد من برسه صبح تا حالا 7 بار. ک و ن شویی داشتم از بس زرنگه رودش
امیرمؤمنان علی(ع)- خطاب به قنبر- که می‌خواست به کسی که به او ناسزا گفته بود، ناسزا گوید- می‌فرماید: آرام باش قنبر! دشنامگوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری خشنود نکرد و شیطان را با حربه‌ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. (أمالی شیخ مفید، ص118، ح2)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ن بچم لاغره و کوتاه
امیرمؤمنان علی(ع)- خطاب به قنبر- که می‌خواست به کسی که به او ناسزا گفته بود، ناسزا گوید- می‌فرماید: آرام باش قنبر! دشنامگوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری خشنود نکرد و شیطان را با حربه‌ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. (أمالی شیخ مفید، ص118، ح2)
2728
چند وقتشه؟ بچه ها 1 دوره اینجوری میشن. اب انجیر و خرما و اب جوشیده ولرم صبح ناشتا قاطی کن بهش 10 تا قاشق غذا خوری بده. انشالا چند وقت بعدش خوب میشه.
خداجونم شکرت. هزاااااار بار شکرت. عاشقتم.
2738
پسر من تا یک ماهگی خیلی کار میکرد بعد از اون متوقف شد و شاید هفته ای یک بار یا ده روز یک بار اونم با زور شیاف اولش هی دکترش میگفت آب بیشتر بده و از این حرفا ولی وقتی چند ماه اینجوری بود دیگه دکتر دارو داد و تقریبا دو سه ماه مصرف کرد بعد از هفت ماهگی تقریبا هر روز یا یک روز درمیون شد