2733
2739
عنوان

دعوای طبیعی و سزارین

| مشاهده متن کامل بحث + 515 بازدید | 42 پست

من به همه توصیه میکنم ببینید چی برای خودتون بهتره؟ با توجه به جسم و توان و حتی روحیه

من سزارینی بودم. و خداشاهده یک دهم دردی که تصور میکردم رو هم نداشتم. اینکه میگن سزارین بعدش درد داره اصلا نمیفهمم راجع به چی صحبت میکنن؟!

برشی که خورده اوندر بی حسی داره که تا بی حسیاش دربره زخمت جوش خورده😆

من ۸ ماهه زایمان کردم هنوز اطراف برش بی حسه

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
درد طبیعی خیلی سخت تره و اینکه بچم طاقت نیاوردسزارین اورژانسی شدم ۷روز ان ای سیو بود اسیر شده بودم ت ...

اره به ریسکش نمی ارزه وقتی بچه وارد لگن بشه و یهو اکسیژن کم بیاد دور از جون فلج مغزی میشه

من تا ۴ سانت باز شدم و درد کشیدم تا صبح دکترم بیاد و سزارین شدم ینی عااااااالی بود بهترین خاطره عمرم

ولی اون ساعت ها که درد میکشیدم تا صبح بشه و دکتر بیاد هنوزم یادم میوفته اعصابم خورد میشه

هر کس تمام حق الناس هایی که دیگران بر گردنش دارن ببخشه منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اما خب از حق نگذریم بعضیا فوق العاده خوشزا هستن 

دوست من میگفت ۱۲رفتم اتاق زایمان ۱۲٫۵زیمان کردم بعد میگفت فک کردم مدفوع کردم دیدم بچه بود 

خیلی برام جالب بود این همه راختی تو زایمان

به اطلاع برسونم کاربری دست دو نفره ⁦👩‍❤️‍👩⁩                   

دکتر من دو تا پسر داشت هر دو هم طبیعی سنشون هم زیر هشت سال بودن 

ولی توی اقوام خودمون پزشک زنان و پرستار و ماما داریم همه سزارین هستن 

دعوایی هم نداریم هر کس تجربه اش رو گفته 

من طبیعی بودم و فوق العاده راضی چون پزشکم خیلی کمکم کرد و تشخیص درستی برای نحوه زایمانم داد 

شاید هم نظر نباشیم ، ولی هم وطنیم، هم جنسیم، و شاید همدرد پس همدیگر رو با احترام بدرقه کنیم.                                         
2731
درد طبیعی خیلی سخت تره و اینکه بچم طاقت نیاوردسزارین اورژانسی شدم ۷روز ان ای سیو بود اسیر شده بودم ت ...

الاهی بمیرم

طبیعی تا قبل از تولد درد هست بعدش به معنی واقعی کلمه فارغ می شی

سزارین قبلش درد نیست بعدش تا سالها عوارض و تا مدتها درد هست

شما شرایط زایمان طبیعی نداشتی اجبارا سزارین شدی

البته درستش همینه

آدم دندون سالم و که نمی کشه وقتید خراب شد اونوقت باید درمان بشه

با شماره مادرشوهرم اومدم. ایشون ترکه!

یه ماما تو اینستا سر همین قضیه ک گفتم ک شما از مزیت طبیعی میگی و داری سزارین رو وحشتناک جلوه میدی خب گناه اوناییکه سزارین اجبارین چیه و خداهیش اغلب دکترا بهترین بیمارستانا سزارین میکنن مخاطبا حرف منو تایید کردن. خود ماما هم دختر بودا ینی هیچ درکی از هیچنوع زایمان نداشت چنهزارتا کامنت اغلب میگفتن دکترموم مامامون خودش سز کرده بما ک رسیده میگن طبیعی حتا یکیشون مکالمه ی ماما با دوستشو شنیده بود ک گفته بود مگه دیوونم طبیعی بزام. ماما منو ک بلاک کرد خدا میدونه چنفر دیگرم بلاک کرد. اصلا سزارین عوارض داره درست، بدن خودمونه شما فقط حق آگاهی دادن دارید نه انتخاب. 

دیروز بیمارستان شهر ما زن جوان مشکل قلبی داشته ولی سزارینش نکردن یکی از اشناها برای زایمان رفته بود میگف اون زن فوت شده آشنای ماهم انگار بریچ بوده بچه اما انقد نگه داشتن ک شروع ب خونریزی میکنه جوری میشه ک مادرش غش میکنه.. لحظه اخر میبرن سز

هنوز ب این نتیجه نرسیدیم. ک هر بدن توانایی خودشو داره و نباید یه نسخه برا همه پیچید یکی با طبیعی حالش خوبهدیکی سزارین

کاربری سال نودوهفتم ب چوخ رفت😊روحش شاد.. سرشارم از مشکل.. اینقد مشکلات وحشتناکی دارم ک خودمم میترسم بهشون فکر کنم. دوس داشتی برام دعا کن🙏🏻🌺
2740
یه ماما تو اینستا سر همین قضیه ک گفتم ک شما از مزیت طبیعی میگی و داری سزارین رو وحشتناک جلوه میدی خب ...

اره واقعا هر بدنی فرق داره نمیشه برا همه یه نسخه پیچید 

به اطلاع برسونم کاربری دست دو نفره ⁦👩‍❤️‍👩⁩                   

واسه کسی که بیشتر از ۲تا بچه میخواد خب باید طبیعی زایمان کنه وگرنه سزارین از همه لحاظ بهتره

فقط 8 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامان الیناجون و فندق جون❤❤👩‍⚕️👨‍👩‍👧🤰

خواهرشوهرم‌ماماس.سزارین انتخاب‌کرده میگه تحمل‌طبیعی ندارم.دیگه هرکسی ی روشو انتخاب میکنه

هرچ تبر زدی مرا.زخم نشد.جوانه شد.ی دختر سختی کشیده ک از دل بیماری و‌مشکلات بیرون اومده..ودر حال‌جنگیدنه..چیزی‌ک‌تورو نمیکشه.قویت میکنه.ناامید نباش.و‌پایین سن ۲۰ اصلا دوست نشو ک‌همش ضربه میخوری.
من به همه توصیه میکنم ببینید چی برای خودتون بهتره؟ با توجه به جسم و توان و حتی روحیه من سزارینی بود ...

بی حسی اطراف برش هرگز برنمیگرده چون اعصاب اونجا قطع شده دیگه

فقط 8 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامان الیناجون و فندق جون❤❤👩‍⚕️👨‍👩‍👧🤰
بی حسی اطراف برش هرگز برنمیگرده چون اعصاب اونجا قطع شده دیگه

چه باحال

خیلی خوشم میاد ازش😆

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄