2733
2739
عنوان

دعوای طبیعی و سزارین

515 بازدید | 42 پست

بچه ها جدا از عوارضی که هر دو برای بدن دارن دقت کردین اکثر متخصص های زنان خودشون سزارینی هستن؟ حداقل تو اطراف ما همینه

من بچه ندارم اما واقعا وقتی این رو می بینم به خانم ها حق میدم دنبال سزارین باشن، وقتی متخصص کار سزارین رو انتخاب میکنه  

ولی دکتر من طبیعی زایمان کرده بود

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من چندین ماما و متخصص دیدم طبیعی اوردن ولی☹️

آقا منو نترکونید دیگه سیم کارت نداریم توخونه میشه لطفا واسم صلوات بفرسین 🏡خونه داربشم  بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ. کاربری دست دو نفره😎هر دو نفرشم خودمم😝 ❤️ماشاالله لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم❤️

دعوایی نداره هرکی فک میکنه طبیعی خوبه بره انشالله موفق باشه😆😆

فقط 2 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یاارحم الراحمین🤲🏻❤️من امیددارم به مهربونی خداتوکل به خودت یاالله🌿یَـــا حَـــافِـــظَ مَـــنِ اسْــتَــحــفَــظَــه حافظ همسرم وپسرم وعزیزانم باش❤️
2740

خوب و بد نداره

هر کدومش با ی بدن سازگاره

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

تو‌ فامیل ما هم دو‌تا آقا پزشک داریم اجازه ندادن خانومشون طبیعی زایمان کنه دقیقا یکیشون گفت طبیعی بدن زن رو نابود میکنه 

من تو انگلیس هم بودم این حرف رو‌ دختردایی همکلاسیم که خودش تو انگلیس دندون پزشکه گفت اینحا هم پزشکها خودشون میرن سزارین 

اینکه چیزی نیست من یک دکتر میشناسم جفت بچه هاش رحم اجاره ای بودن ، میگفت من وقت حاملگی ندارم . صرفا ...

دقیقااا

از رویاهای کوچیک به هدف های بزرگ میرسی؛)❤🌱تو تایپیک های  پوست و مو تگم کن 😉❤🌱
2706