2733
2734
عنوان

خجالت از زایمان طبیعی😑😑

| مشاهده متن کامل بحث + 1403 بازدید | 52 پست
خجالت سزارین که بیشتره. تیم بیهوشی مرد، بعدم پشت پرده نمیدونی تا کجات بازه. هووووف

درسته من دومی که سزارین بودم ۳تامردبودن اونجا بیشترخجالت میکشیدم کاملا میکشن بالا وپایین لباستو

مترسک!آنقدر دست هایت را باز نکن کسی تورا در آغوش نمیگیرد🥺🥺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
واقعاهمیجورمن سزارین شدم همه داخل اتاق عمل مردبودن فقط دکترزن بودینی مردم ازخجالت حتی شلوارنمیذارن پ ...

بله متاسفانه برای منم همین بود خدمه مرد هم اومد تو اتاق سطل زباله برد

2738
یعنی ناحیه تناسلی دیده میشهههه؟؟؟؟؟ نننهههه من بیهوش بودم موقع عمل

من بیحسی بودم بله خیلی میکشن پایین ولی اوناخیلی دیدن براشون عادیه

من ۴۰هفتم دهانه رحمم خیییییلی نرمه ، بین۳الی۴سانت باز شده، نی نی هم کامل اومده سر جاش قرار گرفته ینی ...

زن داداش منم زایمان نمیکرد رفت بیمارستان سزارین کردن چون دردش نمیگرفت.شماهم دهانه رحمت۴سانت باز نیست چون با۴سانت بازبودن دهانه رحم سریع بستری میکنن وآمپول فشارمیزنن.کسی رو با ۴سانت دهانه رحم هیچوقت نمیفرستن خونه بره

زن داداش منم زایمان نمیکرد رفت بیمارستان سزارین کردن چون دردش نمیگرفت.شماهم دهانه رحمت۴سانت باز نیست ...

عزیزم اینجا ۵سانت بستری میکنن

دو شب پیش بیمارستان بودم معاینه کردن گفتن بین۳الی۴سانتی برو خونه تا دردات شروع بشع

من پاهام خیلی ورم داشت پرستارمردپاهام بلندکردگرفت روسینه اش باباندکشی بست ک ورمش بره ایقدخجالت کشیدم ...

خوب این کارا رو هم خانمهای پرستار هم میتون بکنن چرا آقایون انجام میدن

من ۴۰هفتم دهانه رحمم خیییییلی نرمه ، بین۳الی۴سانت باز شده، نی نی هم کامل اومده سر جاش قرار گرفته ینی ...

عزیزم حتما برقص پله پایین و بالا زرو تحرک داشته باشه درود میگیره من 41 هفته و 3 روز زایمان کردم

2706