2733
2734
عنوان

بی اشتهایی شدید کودک 🥺

94 بازدید | 12 پست

پسرم یه مدت خیلی خوب میخوره 

باز یه مدت اصلا هیچی نمیخوره

خیلی لاغر و ضعیف شده

خیلی خیلی ناراحتم رو قلبم یه چیزی مثل وزنه صد کیلویی سنگینی میکنه اینقدر گریه کردم چشام به زور بازه😔

خیلی خسته ام از مادری کردن

نمیدونم این چیه من ۲۳سالمه بی اشتهام خیلیم وزن کم کردم خعلی زیاد برامنم اگ راه خلی دارید بگید ک اشتهامو زیاد کنم عرق یونجه نگید فقط چون بدم میاد ازش

ممنون میشم برای حاجتم یه صلوات بفرستی🦋💫

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
الان چهار روزه لب به غذا نزده😔 به زور هم اگه بهش بدم نمیتونه قورت بده از دهنش در میاره خسته ام شد ...

شما پودر و قرص امتحان نکن ک بچه عادت میکنه

من عمم بچش بی اشتها ک میشد بچش میخاست اب بخوره تو ابش چند قطره ابلیمو میریخت بهش میداد همین باعث میشد گرسنش بشه شماهم امتحان کن چون ابلیمو ترشه هم باعث میشه گرسنش بشه هم اشتها میاره

نمیدونم این چیه من ۲۳سالمه بی اشتهام خیلیم وزن کم کردم خعلی زیاد برامنم اگ راه خلی دارید بگید ک اشته ...

از این ویتامین های مکمل بارداری بخور هم خودش چاق میکنه هم گشنت می‌کنه مدام میخوای بخوری.

از این ویتامین های مکمل بارداری بخور هم خودش چاق میکنه هم گشنت می‌کنه مدام میخوای بخوری.

چیزی میشناسی اسمشو بگی بهم یا اطرافیانت خورده باشن اجی.؟؟

2740