2737
2734

حتی از درد زایمانم نمیترسم ولی دیگه خسته شدم میخوام زایمان کنم 

36هفته و پنج روزمه 

چیکار کنم تو هفته 37 دردام شروع بشه 

همش میخوام برم یه چیز سنگین بلند کنم 😑😑😑

رابطه

اگه یه مادر پشت دخترش باشه هیچ کسی هیچ مردی هیچ مردی حتی پدرش نمیتونه به اون دختر ظلم کنه اگه دختری با وجود استعداد و توانی که داره نتونسته بدرخشه علتش فقط مادرش بوده که خوشی رو برای دخترش نخواسته چرا ؟؟؟ چون مگه گذاشتن من انجام بدم مگه من تونستم به خواسته ام برسم مگه من انسان نبودم و شروع میکنه به جنگیدن با دختری که خودش سختیش رو کشیده و ریشه ی دشمنی و زنان علیه زنان اینجاست لطفا به این چرخه پایان بدید.      خدایا شکرت عاشقتونم❤️❤️.          آقایون بی شخصیتی که درخواست دوستی میدن یا رد میکنی دوباره درخواست میدن بدونید همه مثل خواهر مادر شما نیستن جمع کنید برید اگه خیلی نیاز دارید یه دور تو خونه خودتون بزنید چیزی که می‌خواهید پیدا میکنید عقب مانده ها شب خوش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بعد بدنیا اومدنشم میگی کاش هنوز حامله بودم 

تقصیر من نیست که !!تو من زن افریدی !یه مادر که همه زندگیش فدای بچه هاش کلی درد میکشه کلی سختی تهشم فقط تا هفت سالگیش حق من .یه خواهر که همیشه دلسوز برادراش و زندگی خواهرش .یه دختر که همیشه نگران حال پدر مادر .یه همسر که با همه ناسازگاری بازم موقع خواب ایت الکرسی میخونه برا سلامتی مردش فوت میکنه به صورتش .ودراخر یه زن که پیر شده ودلش هزار تیکست .شکرت خدا
2738

تو رو خدا ابن کارو نکن

اینهمه رو تحمل کردی دوهفته هم روش، بچه بخاطر این دو هفته باید دستگاه بره، تحمل داری

پـروردگــارا !بر دلم آرامشی فرو ریز،کـه هـر آنچه مرابه درد می آورد را نادیده بگیرم 🤍

منم با اینکه سختمه اما دوس ندارم زودتر از وقتش بدنیا بیاد چون اوج وزن گیری بچم الانه

سعی کن ورزش و پیاده روی کنی زایمان راحتی داشته باشی

از آن خودت باش که ارزنده ترینی :)
طبیعیه ماه های اخر ادم فقط دلش میخواد زایمان کنه ولی اصلا هیچ کار اضافه ای نکنبا فقط صبور باش و حساب ...

من الانم خواب ندارم والا عین جغد شب تا صبح بیدارم یکم ساعت هفت تا ده اکه بخوابم

همش تو دستشویی ام، همش رو تخت، انگار دویست کیلوام، از شکمم جلو بقیه خجالت میکشم، بی خوابی دارم....

بارداری اولته؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش انتهای لحظه ها تکرار دوباره ی باتو بودن بود😔 داداشم علی جانم