2733
2734
ماهم اینجوری بودیم البته ما اون موقع ماشین نداشتیم با ماشین ده مین خونه هامون فاصله داره با اژانس میرفتیم و برگشتمون با خدا بود منم با اینکه خونه بابام دوتا کوچه فاصلس گفتم باید بخوابیم .ب اعضای هرشب اونجا ی شبم خونه بابای من و گلا وقتی خونه بابام میرفتم رو اعصابش بودم هی اشاره میدلد پاشیم منم بلند میگفت بشین فعلا با مامانم کار دارم .شبی هم ک خونه باباش بودیم تا دو روز بعد اصلا باهاش حرف نمیزدم اونجا هم همش میگفتم ک شب خوابم نبرده و کسل هستم.خلاصه ماشین خریدیم اوضاع بهتر شد ولی در کل خونه باباش میره راه برگشت ب خونه رو بلد نی و هر وقت میخواییم بربم باهاش اتمام حجت میکنم ک قرار کی پاشیم و برگردیم
زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
میری اونجا اصلا نخواب کل شبو پا تلوزیون بشین بگو خوابم میاد ولی ب جز سر جای خودم خوابم نمیبره کلا ی کاری کن اونام باهات بیداری بکشن
زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
من ک تا راه می افتیم بریم اول وای فا رو برمیدارم خخخخ میگم شب خوابم نمیبرم برم نت گردی گاهی فیلم از سوپری میخرم تازه ساعت سه میرم دی ویدی روشن میکنم تو اشپزخونه پفیل ساعت دو نصف شب میدرستم کلا دهنشونو صاف میکنم توام همین کارو کن خخخخخ الان ی پسر 50 روزه دارم دو تا فرش 6متری پدرشوهرمو جیشی کرده خخخخخ از قصد بازش گداشتم گفتم ساعت هواخوریشه
من اصلا سیاست ندارم اما مادر شوهرم بر عکس خیلی با سیاسته شوهرموعین موم تودستش داره ولی وقتی من از شوهرم چیزیبخوام باهام لج میکنه پیشه منم این کارارونمیکنه تا کمی یادبگیرم