2737
2734
می خوام واکسن پسرم رو بزنم
آدمی فقط در یک صورت حق دارد به دیگری از بالا نگاه کند، و آن هنگامی است که بخواهد دست کسی که بر زمین افتاده را بگیرد و او را بلند کند...
بازن همه کارم میکنن فقط رو به ظهر نرو سعی کن صبح بری
ثبت نام ترم جدید روایت انسان شروع شده ها جانمونید. کافیه سرچ کنید مدرسه مبنا و از اونجا ثبت نام کنید. مشکلی بود پیام بده  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مرسی دوستان عزیز از جوابتون صبح زود میرم 8 زودتر هستن یا نه همون 8 میان
آدمی فقط در یک صورت حق دارد به دیگری از بالا نگاه کند، و آن هنگامی است که بخواهد دست کسی که بر زمین افتاده را بگیرد و او را بلند کند...
می خوام برم سرکار مرخصی ندارم 8 و نیم هم باید سرکار باشم گرفتار شدیم به خدا
پنچ شنبه ها ما واکسن نمیزنیم . چون هم زود تعطیل میشه و هم ویال جدید باز نمیکنیم چون فرداش تعطیله و خراب میشه . شنبه برو .
آرامش دو گیتی تفسیر این دو حرف است : با دوستان مروت با دشمنان مدارا مرنج و مرنجان
2738
خب همون هشت برو. استرس به خودت وارد نکن. فک کنم از هفت و نیم باید شروع کارشون باشه
ثبت نام ترم جدید روایت انسان شروع شده ها جانمونید. کافیه سرچ کنید مدرسه مبنا و از اونجا ثبت نام کنید. مشکلی بود پیام بده  
سلام مامانا دوست داشتید به گروه ما در تل گرام ملحق بشید در ارتباط با غذای کودک و بد غذایی کودک و هر آنچه مربوط به کودکان میشود میباشد البته یه m به آخر تل گرام اضافه کنید https://telegra.me/joinchat/Azun1z43KKfsq0D66w4Hbg