2733
2734

یه وام میخام بگیرم مبلغ رو قبلا دادم بانک الان تغییر نمیده سودشم بالاست واسه پنجاه تومن بیست میلیون سود میگیره الان این پنجاه تومن رو لازم ندارم اطرافیان میگن بده ماقسطش روبدیم ولی دردسرداره وچهارسال باید هرماه دنبالشون بدوبدو کنم تاقسط بدن

پنجاه رو طلابخرم بعد چهارسال بیست تومن میاد روش؟ یابزارم بانک چون بانک ماهی هشتصد میده ازطرفی طلا یک گرمم ندارم ولی بیشتربرام جبران اون سود مهمه

آدمک آخردنیاست بخند..آدمک مرگ همین جاست بخند..اآن خدایی که بزرگش خواندی..بخدامثل توتنهاست بخند..دست خطی که توراعاشق کرد..شوخی کاغذی ماست بخند..فکرکن دردتوارزشمنداست..فکرکن گریه چه زیباست بخند..صبح فردابه شبت نیست که نیست..تازه انگارکه فرداست بخند😄
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

صد در صد طلا یا سکه

طلا مستعمل بگیرم خوبه؟ خودم به شوهرم گفتم سکه بگیریم ولی خب گفتم هیچی طلا ندارم حتی حلقه ازدواجمم فروختم واسه قسط

آدمک آخردنیاست بخند..آدمک مرگ همین جاست بخند..اآن خدایی که بزرگش خواندی..بخدامثل توتنهاست بخند..دست خطی که توراعاشق کرد..شوخی کاغذی ماست بخند..فکرکن دردتوارزشمنداست..فکرکن گریه چه زیباست بخند..صبح فردابه شبت نیست که نیست..تازه انگارکه فرداست بخند😄
2731
طلا مستعمل بگیرم خوبه؟ خودم به شوهرم گفتم سکه بگیریم ولی خب گفتم هیچی طلا ندارم حتی حلقه ازدواجمم فر ...

منم هفته ی پیش همه ی پس اندازمونو رفتم طلا گرفتم از بازار ۱۵ خرداد طلای دست دو رو با سود دو درصد خریدم

طلا آب شده بگیر، بانک چه سودی میده آخه؟! 

خود رییس بانک گفته سه ساله بزار ماهی نهصد سود تعلق میگیره

منم هفته ی پیش همه ی پس اندازمونو رفتم طلا گرفتم از بازار ۱۵ خرداد طلای دست دو رو با سود دو درصد خری ...

ازکجا بفهمم سودش چقدره یعنی چی دودرصد؟ من چندساله سمت طلافروشی نرفتم 🤕

ممنون پس همون طلا مستعمل میگیرم 

خود رییس بانک گفته سه ساله بزار ماهی نهصد سود تعلق میگیره

اگر به نظرت ماهی 900 تومن روی 50 میلیون خوبه بذار، این کاملا به خودت بستگی داره، مثلا شاید نخوایی استرس داشته باشی قیمت طلا نورستان کنه 

من بابت ماهی 900، 50 میلیون رو نمی‌ذارم بانک چون بعد سه سال میخواد حدود 32 تومن بهم سود بده... 

دارایی میخرم با همچین پولی و بهترینش در حال حاضر برای شما طلای آب شده هست چون کمترین کارمزد رو داره اجرت و مالیات هم نداره 

حتی طلا دسته دوم هم مالیات داره و ی درصدی کارمزد