2752
2734

سلام.... تو رو خدا هر کی می‌دونه جواب بده دارم دیوونه میشم ؛

من الان ۱۸ روز پیش باید پریود میشدم که نشدم ( یعنی الان ۱۸ روز گذشته ولی پریود نشدم ) ...

تمام علایم رو هم دارم حالت تهوع، تیر کشیدن شدید تخمدان و رحم، تیر کشیدن سینه هام، گود رفتن دور تا دور چشمام و گرد و کوچک شدنشون ( درحالیکه چشای من بزرگه ) ، درهم شدن مژه هام، برجسته شدن رگ های بدن و سینه هام، پف کردن دماغم، از هممممه عجیب ترررررر بزرگ شدن شکمم ( همینطور یذره یذره داره میاد جلو و قلمبه شده 😐😐😐😐😐) ولی تا الان ۹ تا بی بی چک زدم منفی شد، امروزم آزمایش دادم منفی شد....

دیگه دارم دیوونه میشم.... می‌خوام برم سونو...

تو رو خدا کسی بوده با وجود آزمایش منفی باردار بوده باشه؟ یا مثلا سونوگرافی براش نشون داده باشه؟🥺🥺🥺

آره دوستم ... دکتر سنوگرافی کرده که ببینه چرا پریود نمیشه دیده دوماهه بارداره.. ولی دوبار آزمایشش منفی شده 

لایک نکن گلم⛔️❤️🙂ان  شاالله از مطالب‌تاپیک هام استفاده کنیدوبه دردتون بخوره بجاش  صلوات ‌یادت نره ها(⁠◠⁠‿⁠◕⁠)⁩درخواست دوستی هم قبول نمی کنم ....♡وقتی‌ بدنیا‌ اومدی،تو‌ گریه کردی؛بقیه خندیدن!حالا‌ یجوری زندگی‌کن.. که‌ موقع‌ مرگت‌، همه گریه‌ کنن‌ تو بخندی..♡
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اره من شنیدم ولی تمام این علائم وقتی پریود هم عقب بیفته میشه

و اگر بر تو ببندد همه ره‌ها و گذرها                                        ره پنهان بنماید که کس آن راه نداند…#مولانا
نه دیگه اگه بعد از ۱۸ روز منفی شده باردار نیستی  هورمون های بدنت احتمالا قاطی کردن پریود میشی ...

آخه من خواهرمم سر بچه اولش ۱۷ روووووز پریود نشده بود بعد بی بی چک ایناشم منفی بود آخر سر که رفت سونو معلوم شد ۳ هفته ست بارداره😶😶😶

آخه من خواهرمم سر بچه اولش ۱۷ روووووز پریود نشده بود بعد بی بی چک ایناشم منفی بود آخر سر که رفت سونو ...

خیلی عجیبه 

اگه سابقه دارید که هفته بعد برو سونو مشخص 

میشه

دیگه

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
یا خدا..‌.. واقعا؟  پس یعنی امیدوار باشم عزیزم؟ 🥺🥺⁦

نه گلم الکی امیدوار نباش بعد نخوره تو برجکت ...  دکتر حتما برو 

لایک نکن گلم⛔️❤️🙂ان  شاالله از مطالب‌تاپیک هام استفاده کنیدوبه دردتون بخوره بجاش  صلوات ‌یادت نره ها(⁠◠⁠‿⁠◕⁠)⁩درخواست دوستی هم قبول نمی کنم ....♡وقتی‌ بدنیا‌ اومدی،تو‌ گریه کردی؛بقیه خندیدن!حالا‌ یجوری زندگی‌کن.. که‌ موقع‌ مرگت‌، همه گریه‌ کنن‌ تو بخندی..♡
سلام بله من سونو دادم ویالا متوجه شدم باردارم هیچ علائمی نداشتم. 

عزیز دلم میشه بگی چند روز از موعدت گذشته بود؟ و اینکه اول آزمایشات منفی بود بعدش تو سونو مثبت شد؟

فداتشم ویالا چیه نوشتی؟ متوجه نشدم؟ ⁦❤️⁩

2706