2737
2734
سلام کسی تازگیها از ایران رفته دبی؟ درسته میگن خیلی بد رفتاری میکنن حتی توی فرودگاه؟
هیچ چیز و هیچ کس نمی تواند تورا نگران کند...اگر او را که مراقب توست باور کنی...!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
نه بابا دروع میگن من تو دبی هستم ایرانی ها یه سری خودشون کارهای بیخود میکنن بعد انتظار دارند سرشون رو ببوسن بگن خوش اومدین والله به خدا این بیچاره ها چه‌کار دارند شما کجایی هستین کارشون رو انجام میدن
من دلم قرصه
درسنه نیلوفر جان ولی این عربها واقعا شورشو در آوردن جاهای دیگه حداقل یکم ظاهرسازی میکنن
هیچ چیز و هیچ کس نمی تواند تورا نگران کند...اگر او را که مراقب توست باور کنی...!
زمانی که عرب دختردار شدن را ننگ میدانست کوروش کبیر برای دختران مملکتش مدرسه میساخت تا تحصیل کنند حالا بجایی رسیدیم که سرمایه گزاف ایران باید بره تو جیب عرب ملخ خور عربی که با شتر جابه جا میشد حالا باید با بوگاتی و ماشین های انچنانی جابه جا بشه
من اخرین بار دوسال پیش رفتم.یادمه دفعه اول زنونه میخواستیم بریم بشوهرم میگفتن زنا رو تو فرودگاه میبرن لخت میکننو..یا تو خیابون فلان.امن ترین جایی که من دیدم اونجاست تو ترکیه جرات داره زن تنها ساعت ده بره بیرون؟؟ما اونجا تا چهار تو خیابونیم

فقط 19 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باور کن شایعه است من مطمئن هستم اخلاقشان از مامور های فرودگاهی ایران ۱۰ برابر بهتره اصلا کاری به کسی ندارن فقط میگن نظم و قانون فرودگاه رو به هم نریزید به عینه دیدم خانومای ایرانی چون از همزبان های خودشون جا نمونن میان میارن وسط صف بعد انتظار دارن تشکر ندن بهشون والله این عرب ها کاری به کسی ندارن خودشون تو فکر پیشرفت خودشونن...
من دلم قرصه
2706