2733
2739
سلام نی نی من 4 ماهشه . اما هنوز نمیدونم میخواهم در اینده مامان بابای خودم رو که میشن مادربزرگ پدربزرگش چی صدا بزنه ؟
من خودم مادر جون و پدر جون رو دوست دارم اما خواهرم میگه صقیله . میگه مامان جون باباجون بهتره . میخواهم هم شیک باشه هم اسون . کوچولوهای شما چی صداشون میکنند .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مامانی و بابایی
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
2731
به مادر شوهرم و پدر شوهرم == مامان جونی و بابا جونی
به مانم و بابام ( الهی بمیرم بابام انقدر زنده نموند که بهرادم صداش کنه ) مامان بزرگ و بابا بزرگ
آخه بچه دادشم به مانم و بابام میگفت مامان بزرگ بابا بزرگ پسر منم باید همونجوری صداشون کنه
خداحافظ دوستان عزیزم*لبتون خندون، دلتون شاد ،جیبتون پرپول و خوابتون پر از آرامش
2740
من فکرش رو می کنم حسودیم می شه بچه به کسی غیر من مشتقات مامان بگه مثل مامان جون یا مامانی یا ... مادر جون، مادر بزرگ اینا بهتره. اصلا از الان می ترسم نی نیم مامان بابامو بیشتر از ما دوست داشته باشه چون خیلی مهربونن و نوه اوله. منم فقط نقشه می کشم چیکار کنم لوس نشه، در آینده مستقل باشه و ...
نگرانم و حسود !!!!!!!!!!!!!!
پشت هر آدم موفقی اینترنت قطع شده وجود داره...
به پدر شوهر و مادر شوهرم میگه مادرجون پدر جون (چون همه نوه هاشون به این اسم صدا می کنن)
به پدر و مادر منم قراره بگه مامان مهری و بابا مجتبی
دسـت نیافتـن بـه آنچـه میجویـی
گـاه اقبـالی بـزرگ اسـت . . .