2752
2734
عنوان

بازم سوال در مورد خواستگارم

| مشاهده متن کامل بحث + 1538 بازدید | 75 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
یه پیغام هم برات فرستادم خیلی ازت مچکرم یه عالمه چیزای خوب بهم یاد دادی اگه بازم چیزی به ذهنت رسید برام بنویس حتما فردا میام میخونم. الان باید برم . ایشالا خوشبخت بشی عزیزم
بچه ها میشه برای حاجتم دعا کنید و یه صلوات بفرستید. خیلی محتاج دعاتون هستم. ممنونم
حاضرم اسپانسرت بشم این سوالاتو بصورت کتابچه چاپ کنی حالا جواباش به چه درد میخوره اخه شمارو به چی میرسونه؟ تصمیم ابتدایی رو یه سری کلیات گرفته میشه بقیه واکنش ها هم ممکنه درطول زمان تغییر کنه نمیشه گفت ک نه اقا تو اولش که اومدی خاستگاری من اینجوری گفتی! کلیات مهم تر نیست؟ مثلا متعهده یا نه خسیسه یا نه...
خانوم کوچولو واقعا این سوالارو پرسیدی؟!!!! عجب شوهر پر صبر و حوصله ای که جواب می داده من خودم اگه شوهرم تو خواستگاری می خواست انقد سوال بپرسه حوصله اش رو نداشتم!
خدایا شکرت، شکرت، شکرت،......
به نظرم سوال پرسیدن زیاد قابل اعتماد نیست چون طرف ممکنه دروغ بگه یا حتی گاهی فکر میکنه داره راست میگه ولی دیگران در موردش یه نظر دیگه دارن هیچ چیز به اندازه رفت و آمد بدون درگیر شدن در احساسات به شناخت کمک نمیکنه.
نسکافه ادمی که حوصله ی جواب دادن به چهارتا سوال رو نداشته باشه بعدا به درد زندوی نمیخوره بعدا هم بی حوصله اس من شخصا نمیتونم ادمه بی حوصله و بی اعصابو تحمل کنم و واقعا خدا رو شکر همسرم هم خیلی خوش اخلاقو مهربونه هم ماشالله دیر عصبانی میشه کلا کم عصبانی میشه از روو همین سوالا تونستم به،شناخت برسم دیگه تازه اگه بری پیش نشاور این سوالات که خوبه واقعا دفترچه میده حدوده 580 سواله که شخصیت شناسی کنه و سوالات واقعا سخته به نظرم باید ضریب هوشی از حد متوسط بالاتر باشه که بشه جوابه خیلی ازون سوالات رو داد
مهنا جون منم برلی همین چند تا مثال زدم که نشون دادم خواستگاره دیگه ام چقدر دروغ جواب میداد همسرم همون اول که سوال شروع کردم گفت که من صادقانه جواب خواهم داد و صادقانه جواب دادنشو من در طی یک ماهی که قبل از عقد هررررروز باهم بودیم مشخص کردم
ببین عزیزم اگه رابطه جنسی داشتی که هیچ اگه نداشتی خیلی مطمئن نباش که گرمی! همه قبل از ازدواج فکر میکنن گرمن یا دست کم نرمالن.باید تو یک رابطه بوده باشی تا بتونی متوجه شی. الان از اون اقا هم این سوالو بپرسی باید خیلی شرایط رو در نظر بگیری تا بتونی بفهمی واقعااا گرمه یا نه چون هیییچ مردی نمیگه من سردم!
⬅️ مرنج و مرنجان ➡️
2706