2733
2739
عنوان

بهترین کرم بدون عوارض برای اگزما خودم استفاده کردم خوب شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 3909 بازدید | 27 پست
شما خودت خدا وکیلی استفاده کردید 

من دوساله دارم استفاده میکنم 

هیچ شوینده دیگه ای بجز فیس واش ک مارکش کامانه برای صورت فقط استفاده نکردم (البته میدونم همه بد میگن از کامان ولی برا من خوب بوده تا الان) 

شاید قیمتش برا بعضیا زیاد باشه ۱۸۰ایناس ولی درست مصرف کنین دو سه ماه کفاف میده . 

خیلیی خوبه انصافا 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

الان سرچ کردم کورتون نداره... اگزمای سادس فک کنم 

پس اشکالی نداره استفاده کن 

فقط اگزاسین کودکان بگیر 

یه چیز دیگه حتما با دکترش در میون بزار که تداخل دارویی پیدا نکنه 

برای سلامتی وظهور آقا امام زمان میشه یه صلوات بفرستید🙏🥲ای کاش روزی برسه که تاپیک بزنم خدایا شکرت پزشکی قبول شدم و قطعا اون لحظه بهترین لحظه عمرم خواهد بود من هدفمو مشخص کردم پس از این به بعد به خودم قول میدم با تمام توانم سعیمو کنم تا بهش برسم  پس به امید روزای بهتر 💕😍ناشنوا باش وقتی دیگران از محال بودن آرزوهات سخن میگویند😊خدایا من به معجزه هایت ایمان دارم😍😘💕خدایا من  چیزی نمبینم چون آینده پنهان است ولی آسوده ام چون تورا میبینم😍وتوهمه چیزرا .....
ممنون از پیشنهاد خوبتون  میبخشین اگ باعث ناراحتیتون شدم خانمی🌹

نه گلم چرا ناراحت بشم 

انشاءالله تمام بیمارا شفا پیدا کنن❤️

برای سلامتی وظهور آقا امام زمان میشه یه صلوات بفرستید🙏🥲ای کاش روزی برسه که تاپیک بزنم خدایا شکرت پزشکی قبول شدم و قطعا اون لحظه بهترین لحظه عمرم خواهد بود من هدفمو مشخص کردم پس از این به بعد به خودم قول میدم با تمام توانم سعیمو کنم تا بهش برسم  پس به امید روزای بهتر 💕😍ناشنوا باش وقتی دیگران از محال بودن آرزوهات سخن میگویند😊خدایا من به معجزه هایت ایمان دارم😍😘💕خدایا من  چیزی نمبینم چون آینده پنهان است ولی آسوده ام چون تورا میبینم😍وتوهمه چیزرا .....
2731

اره عزیزم میتونی تقریبا اگزمای بچه آبجی منم همین شکلیه 

2740