2733
2734

بچه ها من ۶ ماه برای بارداری اقدام میکردم وقتی جواب نگرفتم رفتم صارم ،اونها هم کلی عکس و ازمایش برام نوشتن و بعد که جوابشو دیدن گفتن باید بری برای ای وی اف،دو سال تمام به من همه نوع قرص و داروی هورمونی دادن و منم استفاده کردم و نتیجه هم نگرفتم ،هفته پیش رفتم پیش یه دکتری که اصلا دکتر نازایی هم نبود و از دکترهای صارمم نبود ،

برای من و همسرم ازمایش و سونو نوشت و قتی جوابها رو دید گفت خودت تخمکهات کوچیک شده ولی میتونی  باردار بشی بعد ازمایش همسرم رو که دید گفت تعداد و حرکات اسپرماش خیلی خوبه ولی گفت چرا شکل اسپرمش انقدر عجیبه ،بعد ازمایش های اون دو سالم دید گفت اصلا تو با این شکل اسپرم نمیتونستی باردار بشی و به احتمال زیاد همسرت واریکوسل داره که برای اونم سونوگرافی نوشت ،فقط داشته باشید که یکبار صارم به من نگفت که اسپرم همسرت مشکل داره .حالا بگذریم فقط میخواستم بدونم شما تجربه اینو داشتید که همسرتون به خاطر واریکوسل شکل اسپرمم تغییر کرده باشه و بدون جراحی خوب شده باشه؟اگر اره چه درمانهایی انجام دادن؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

همسر من مشکل داشت با گیاهی جلو رفتیم ولی نتیجه نگرفتیم ولی بعدش عمل کرد و من خودم مشکل نداشتم ولی 4 ماه بعد عمل همسرم رفتیم مرکز ناباروری بهش قرص و آمپول دادن و بعد 3 ماه تحت نظر مرکز ناباروری باردار شدم

2738