2752
2734
عنوان

میکروبلیدینگ آموزش دیدم ولی...

934 بازدید | 30 پست

سلام دوستان خوبین؟

بچه ها من ۵ ماه پیش با کلی علاقه و ذوق رفتم کلاس آرایش دائم و مدرک فنی حرفه ای هم گرفتم ولی بعد دیدم خیلی مشکلات داره این لاین و سخت پشیمون شدم 

جایی که آموزش دیدم آموزشگاه بود و اصلا مربیش آپدیت نبود خودم زحمت کشیدم سرچ کردم کلی کلیپ دیدم که اطلاعاتم بره بالا ۸ تومن هزینه کردم بجز وسایلش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

بعدشم رفتم یه ورکشاپ شرکت کردم ۴ تومن هزینه کردم که کارش عالی بود ولی گفتن باید خودتون تمرین کنین راه بیوفتیم

گفتم ماکه مکانش  رونداریم واز طرفی سالنی هم قبول نمیکنه تازه کاریم کارکنیم مدل ببریم بزنیم تا راه بیوفتیم 

بهم گفتن تو خونه خودت یا خونه مدل ها برو بزن تا راه بیوفتی!!

آخه مگه من مدلا رو میشناسم که الکی تو خونه راه بدن یا خونشون برم !!!

گفتن برادوستا و فامیل بزن، من متاسفانه نه فامیلم اهل این کارن و نه دوستی دارم که داوطلب بشه ، اصلا فامیل ما جوریه که اگه بفهمه رفتی سمت کار تتو، فقط آبروت رو میبرن و هیچ سودی نداره برام

اگهی بده مدل بگیر بگو فقط هزینه مواد، بعد هزینه مواد تو کم کم بالا ببر 

الان هرچی آگهی میدم فقط هزینه مواد هیچ کس حاضرنیست بیاد فقط رایگان میخوان اونم کلی ایراد میگیرن ، اصلا پشیمونم که اومدم تو این لاین با این همه مشکلات

این آرایشگری هم دردسر خودشو داره ها🙄🤦‍♀️

من هم خودم کار طراحی و نقاشی میکردم و هم کادر درمان بودم ولی بخاطر استرس کاری گذاشتم کنار ، الانم فکر کردم این لاین برام راحت باشه و زودکارم خوب شه ولی دیدم فرق داره وولی تمرین میخواد از طرفی حداقل برا ۵۰ مدل رایگان باید بزنی تا دستت بیاد آخه دیگه ۲۰ تومن دادی نباید چیزی دستت بیاد که نمیاد بلکه بازم باید خرج مواد کنم و هی دنبال مدل باشم

خواهرمم به تازگی آموزش دیده ۸تومن

میخوام رهاش کنم دیگه خسته شدم هی استرس و نگرانی بابت اینکه پی مدل و جا باشم وبدتر اینکه بازم باید هزینه کنم بی هیچ برگشت سرمایه ای ..

من الان دوقلوی یکساله دارم خودم ۳۰ سالم هست و بچه هامو میذارم پیش مامانم میرم خودم نگران بچه هام هستم از طرفی باید استرس راه افتادن اینکارو تحمل کنم 

ادامه بدم که هزینه میخواد اگه رها کنم میگم حیفه 

تهران بودی میومدم😊

تهرانیا که میگن شما شهرستان و شهرستانای کوچیکتر کارتون زودتر راه میوفته ولی کوچولو.. بیا ببین مردم همین شهرهای کوچیک چقدر تاقچه بالا میذارن 

2706