2737
2734
عنوان

یه نگرانی و سوال خیلی خیلی خصوصی

315 بازدید | 8 پست
معذرت میخوام میپرسم ولی مشکلی برای همسرم پیش اومده که از دیشب نگرانم کرده خجالت میکشم بپرسم اخه دیروز متوجه شد که زیر پوست التش یه دونه به اندازه نخود احساس میشه و اصلا هم از روی پوست قابل دیدن نیست و دردی هم نداره و فقط با دست متوجه میشه که یه زائده سفته و کوچیکه برای این مشکل باید پیش دکتر اورولوژی بره؟ یعنی چی ممکنه باشه؟
من نمی دونم چی میتونه باشه ! ولی حتما باید به اورولوژیست مراجعه کنه که با معاینه تشخیص بده

خدایا... هرکس... بیادم هست بیادش باش کنارم نیست کنارش باش و اگر تنهاست پناهش باش

Click Here 2 Get Free Comment Pics
Free Glitter Graphics

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
روش چن روز پماد تتراسایکلین بزنه خوب میشه اینا چیزی نیس بیشتر بخاطر زیاد پوشیده بودن اون ناحیه تو طول روزه..زود ب زودم دوش بگیر و لباس زیر شو عوض کنه...
وقتی میگویم التماس دعا یعنی دیگر از دست خودم کاری بر نمی آید یعنی بریده و خسته ام....خدایا بحق نا امیدی آقا ابوالفضل و بحق دلشکستگی امام حسین بزار انتظارم تموم بشه به منم یه نی نی ناز بده...اگه چشمت ب امضام خورد التماس دعا ... اگه این اسمش بهاره و قراره ک از تو خبری برام نیاره نمیخوامش..اگه این اسمش بهاره و قرار ه بیشتر از ابرای اون دوتا چشم من بباره نمیییخوامش...عید و بی تو نمیخوام ..رختای نو نمیخوام..سال تحویل ک هیچ ..دنیارو بی تو نمیخوام...
2740