2733
2734

دعام کنید زودتر حق و طلاقمو بگیرم.شوهرم و خانواده ش و وکیلش خیلی اذیتم میکنن😓😓هیچ راهی ندارم دیگه😭

یه جام سرکار میرم حالا مصاحبه گزینش دبیری هم رفتم.دعام کنید اون شغلی که برام بهتره مشغول باشم😢 خواهش میکنم منو یاد کنید تو دعاتون. هیچ چیزی به ذهنم نرسید جز اینکه از شما بخام یه دعایی در حقم بکنید. 

خدا خیرتون بده به حق امشب🥺🥺🥺🥺

برای حاجت رواییت حمد و توحید میخونم.الهی شر اون بیفرهنگا به خودشون برگرده خدا خودش تاوان اذیتهاشونو بده به زودی

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
برای حاجت رواییت حمد و توحید میخونم.الهی شر اون بیفرهنگا به خودشون برگرده خدا خودش تاوان اذیتهاشونو ...

ممنون گلم. امشب خیلی دلم گرفته ولی کاریم نمیتونم برا خودم بکنم😔 ایشالا یه فرجی بشه برام. 

از شمام ممنونم ایشالا مزد کارتو خیلی زود بگیری به حق امام حسن💕

ممنون گلم. امشب خیلی دلم گرفته ولی کاریم نمیتونم برا خودم بکنم😔 ایشالا یه فرجی بشه برام.  از ...

ان شاالله خدا خودش برای حل شدن مشکلاتت واسطه بفرسته و گره گشا باشه. همه چی به بهترین شکل پیش بره سربلند و روسفیدت کنه. الهی خیلی زود خبرای خوش بشنوی اشک شوق و ذوق بریزی و سجده ی شکر ‌انجام بدی

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲
وای عزیزم چقدر دعاهای خوب کردی. خیلی خیلی ممنونم❤️❤️

❤️❤️❤️

2740