2733
2739
عنوان

نوزادمو در بدو تولد از دست دادم کی می تونم دوباره باردار شم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 612 بازدید | 32 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون از همتون دوستای خوبم امیدوارم اونایی که باردارن به سلامتی زایمان کنن و خودشون و نی نی شون صحیح و سالم باشن و اونایی هم که در انتظار فرزند هستند انشالله که خدا دامنشون رو سبز کنه آمین
خدا بهتون صبر بده خیلی ناراحت شدم در مورد سوالتون اطلاع دقیقی ندارم ولی مطمئنا 3 ماه رو لازم دارید
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
2731
عزیزم خیلی متاسفم انشالا خدا صبر بده بهت خیلییییی سخت خیلییییی خصوصا ک بچه سالم بوده و رفته ... گمونم ۶ ماه حداقل باید صبر کنی خودتو حسابی تقویت کن بدنت الان خیلی ضعیف شده باید خوب خودتو بسازی تا سری بعدی خدای نکرده مشکلی پیش نیاد ازین لحاظ
خدا بهت صبر بده گلم...خیلی شرایط سختیه..برات آرامش آرزو می کنم. منم تو بیست هفته سز شدم..پرسیدم گفتن ایده آل اینه که سه سال بین دو عمل فاصله باشه..یعنی حدودا بعد از دوسال اقدام کنی. اما کمترین حالتش اینه که یک سال بین دو عمل فاصله باشه..و این یعنی حد اقل سه ماه صبر کنی.. خود برش داخلی رحم سه ماه کامل زمان میبره تا جوش بخوره.. به نظرم بهتره کمی بیشتر از سه ماه صبر کنی. حد اقل 6ماه صبر کن عزیزم. هم بدنت بازیابی بشه هم روحیه ات بهتر بشه..بدن ضعیف نمی تونه نوزاد سالم پرورش بده گلم. به خدای مهربون میسپرمت.ان شاالله نی نی ات سالم برگرده تو دلت..بزودی.
ONLY. GOD.
2740
صبا جان ممنونم . بله ما اینجا فقط یه دونه بیمارستان داریم روز وحشتناکی بود توضیحات کاملش رو ریز به ریز نوشتم تبادل نظر / مشاوره رانشناسی / افسردگی اگه پیداش نمی کنی افسردگی رو توی تبادل نظر سرچ کن از همه دوستان می خوام این قسمت رو بخونن تا ببینن که چه فاجعه انسانی رخ داده
عزیزم خیلی برات متاسف شدم. منم شش ماهه پیش همین اتفاق برام افتاد. من زایمان طبیعی کردم هنوز اقدام نکردم فعلا دارم خودمو تقویت میکنم. گلم شما چون سزارین بودی حداقل چند ماه صبر کن. بازم برات متاسفم
یا حضرت رقیه... من پسر مو از خودت گرفتم و خودتم مواظبش باش.. که سالم باشه. که صالح باشه. که برام بمونه...که دیگه حسرت به دل نمونم..  خدایا گل زندگی مو خودت واسم حفظش کن. راستی..تو بهشت مواظب دخترمم باش..
2706