2737
2734
عنوان

معلمی

181 بازدید | 16 پست

سلام خانمایی که قبول شدین مثل من اموزگار ابتدایی به نظرتون واقعا چرا جواب نهایی مصاحبه نمیاد شهریور تمام پس کی کلاس بریم خیلی شایعه شده راسته واقعا دلیلش چی میتونه باشه چندماه انتظار من شوهرم گفت کلا قیدش رو بزن تماااااام 

میشه برا تنها برادر ازدست رفتم صلوات بفرستید.ممنون.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

ماده ۲۸ بودین؟

آدم ها آدم اند نه کمتر و نه بیشتر ، اگر کمتر حسابشان کنی آنهارا شکسته ای و اگر بیشتر حسابشان کنی آنها تورا می شکنند!🍎🌿برای ما طبیعی ست که در جمع مهمانی یک نفر گوشی همراه خود را دربیاورد و با آن سرگرم شود اما غیر طبیعی و نامحترم است اگر کسی کتاب دربیاورد و بخواند !📚💜
2728

میاد طبیعیه

اینقد هر مرحله اش آدمو عذاب میدن تا قبول بشی

منم این دوران رو گذروندم

هفت خان رستم هست

ای بی خبر از حال بیمارم...رفتیُ خود را به که بسپارم؟باور نکردی حرف قلبم را... آرام‌جانم دوستت دارم....دوستت دارم💔 دردت ،به قلبُ روح و جانم زد...عشقت فقط زخم زبانم زد...جاااانم تو بودی ،زندگی بو برد...آخر تو را برد و به جااانم‌زد...تو رفتیُ شد روزگارم سیاااه،منم آنکه ماند ،منتظر چشم به راه،چه ماند از دلم؟ غیر ازاین اشک و آه
2740
میاد طبیعیه اینقد هر مرحله اش آدمو عذاب میدن تا قبول بشی منم این دوران رو گذروندم هفت خان ر ...

عزیزم قبول شدین چندساله بعد قبلش کلاس آموزشی رفتین ؟پس ما مگه نباید کارایی هست انجام بدیم حداقل لباس که باید بخریم میشه بگین حقوقش چقده ما ؟

میشه برا تنها برادر ازدست رفتم صلوات بفرستید.ممنون.
بله

درخواست بدم درمورد مصاحبه بگین بهم؟

آدم ها آدم اند نه کمتر و نه بیشتر ، اگر کمتر حسابشان کنی آنهارا شکسته ای و اگر بیشتر حسابشان کنی آنها تورا می شکنند!🍎🌿برای ما طبیعی ست که در جمع مهمانی یک نفر گوشی همراه خود را دربیاورد و با آن سرگرم شود اما غیر طبیعی و نامحترم است اگر کسی کتاب دربیاورد و بخواند !📚💜
عزیزم قبول شدین چندساله بعد قبلش کلاس آموزشی رفتین ؟پس ما مگه نباید کارایی هست انجام بدیم حداقل لباس ...

ان شاللع قبول نهایی بشی همه این استرس ها رو بشوره ببره😂🙌🏽

من ۳سال پیش قبول شدم....یه دوره فرهنگیان باید بگذرونی که همون از مهر تا اسفند هست،همزامان با تدریست باید دانشگاه ام بری

خرید لباس که کار یه روزه، فعلا استرس لباس رو نگیر

حکمت ان شالله ۱۰ تومن ،دریافتی ۹میلیون

ای بی خبر از حال بیمارم...رفتیُ خود را به که بسپارم؟باور نکردی حرف قلبم را... آرام‌جانم دوستت دارم....دوستت دارم💔 دردت ،به قلبُ روح و جانم زد...عشقت فقط زخم زبانم زد...جاااانم تو بودی ،زندگی بو برد...آخر تو را برد و به جااانم‌زد...تو رفتیُ شد روزگارم سیاااه،منم آنکه ماند ،منتظر چشم به راه،چه ماند از دلم؟ غیر ازاین اشک و آه
2706