2733
2734
من ماه چهارمم 5 روز لکه بینی به رنگ قهوه ای دارم شیاف مصرف کردم بهترم کسی چنین تجربه ای داشته؟چقدر استراحت کردید خوب شدید؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
6 0 من امروز روز 14پریودمه, اللاه زمان پریودم 3روز خونریزی معمولی داشتم بعد تا روز 10لک بینی, پریزوز بی بی چک استفاده کردم یه خط خیلی خیلی کم رنگ روTافتاد, دیروز رفتم ازمایش بتام 1.7بود, اما چون زیر شکمم با کمرم درد پریودی داشتم بعد سینمم تیر میکشید شک کردم, امروز یه بار دیگه بی بی با مارک دیگه ای استفاده کردم خط T پررنگ تر از ماله پریرپزم شده بود. بنظرتون جریان چیه?? بی بی غلط میگه یا ازمایش?? توروخدا کمکم کنین.
2740
سلام منم سه روزه لکه.بینی دارم کم و زیاد میشه البت گاهی هم نیست .روز اول لکه بینی رفتم سونو کمتر از پنج هفته رو نشون داد.البته ساک حاملگی سر جاش بود بخاطر اینکه یه بار خارج رحمی باردار شدم خیلی استرس داشتم که خدارو شکر گفتن ساک سر جاشه.دکتر شیاف دا د هر شب استفاده می کنم
الان با دیدن لکه بینی استرس پیدا کردم راستش استراحت می کنم اما مطلق نمی تونم چون پسرم تا چند روزه دیگه میره پیش دبستانی به امید خدا ومنم کسی رو ندارم که کارام.رو بکنه....برام دعا کنید عزیزان.
ممنون دوستان که هستید وقتی سرچ کردم تو نی نی سایت و دیدم خیلی ها مثل من و بدتر از من هستن که نی نیشون رو سالم تو.بغلشون گرفتن آروم شدم..انشالله همه دوستان بچه هاشون رو.سالم تو بغل بگیرن من هم.الهی آمین.