2733
2734
عنوان

بیاین به خودمون برسیم دوست جونا

256014 بازدید | 8303 پست
سلام به همگی . بیاین به خودمون برسیم من خودم ورزش میکنم ماسک میزارم تغذیه صحیح دارم خیلییییییییییی حس خوبی بهم میده بیاین در کنار هم این کارا رو بکنیم حس زن بودن و زیبا بودن به ادم میده نگین وای چه حوصله ای. وای مگه بیکاری وای وقت ندارم وای بچم نمیزاره وای کار دارم واقعا با برنامه ریزی میشه من خودم برنامه دارم حالا اولش از کم شروع کنید بعد هر بار یه کار خوبی و به برنامتون اضافه کنید پنج صفحه اول خلاصه کامل از تاپیک هست خلاصه تاپیکککککککککککککککککککک: ------------------------------------------------------------ ماسک ها حنا و ماست برای سفیدی و شفافیت پوست و جوش و لک کف دریا و ماست برای جوش و لک (ا کثر مردم فکر میکنند چون نامش کف دریا است تشکیل شده در کف دریا بوده در صورتی که یک موجود زنده است . کف دریا غضروف پشت یه نرم تنی است که مخصوص آب های شور هستند که وقتی این نرم تن میمیرد و بدنش توسط ماهیها خورده میشود این غضروف قابل خوردن توسط ماهی ها نبوهد و چون سبک است به روی آب میادد و توسط موج دریا به ساحل آورده میشود که توسط مردم محلی جنوب جمع شده و به قیمت خیلی کمی به پرنده فروش ها داده میشود یا توسط ماهی گیران شکار شده و گوشت آن را میفروشند . ) نشاسته و ماست سفت شدن پوستپ واسه منافذ صورت ماسک گوجه و اب لیمو منافذ پوست: یه قاشوق چای خوری از هر کدوم ، عسل و آبلیمو و روغن زیتون و یکم شکر روقاطی میکنی صورتو آروم ماساژ میدی بعد با آب سرد میشوری به راه دیگه هم کیوی هست : کیوی رو توشو تو میکسر بریز بعد رو پوستت 20 دقیقه بذار دوستان ماسک ها مثل همین حنا قرار نیست به همه بسازه خودتون امتحان کنید ببینید کدوم بهتون بیشتر میسازه مثلا من خودم حنا اصلا بهم نمیسازه پوستمو تیره میکنه هرشب روغن جوانه گندم و هسته انار اصل دارم رو با یه کم عسل قاطی میکنم نیم ساعتم میزارم رو پوستم بعدش با اب سرد میشورم و میخوابم صبح پوستم عالیه ماسک سفیده تخم مرغ برای سفت شدن صورت و پوست ماسک پودر جوانه گندم و ماست لایه برداری پودر جوانه گندم و ماست میزدم به صورتم حسابی سفید میکنه محشر برای بستن منافذ پوست بخور بابونه و خاک رس و ماساژ با یخ موثره آخرین راه هم برای منافذ پوست لیزر درمانیه به یه دکتر پوست هم مراجعه کنین خوبه وقتی پوست من بیش از حد چرب میشه کمی منافذ پیشانی ام باز میشه با زدن تونر و ماساژ با یخ خوب میشه ماساژ با یخ برای جوش های زیر پوستی هم خوبه من جدیدا ماسک توت فرنگی میزارم خیلی خوبه سفیده تخم مرغ واسه صورت عالیه...من یه کتابی خوندم در مورد ماسک های طبیعی صورت بود...ولی در اخر خیلی خیلی زیاد به ماسک سفیده تخم مرغ اشاره کرده بوده.به این صورت که سفیده تخم مرغ رو با پنبه به صورت بمالید و بعد 20دقیقه با اب ولرم بشویید... من سفیده تخم مرغ که به صورتم میزدم روش دستمال کاغذی میذاشتم و خشک که می شد از پوستم جدا می کردم برای پاک سازی و شفافیت پوستم فوق العاده بود تخم مرغ زدم بعدم با یخ ماساژ دادم احساس میکنم یکم پدستم شفاف شده ماسکهای گیاهی(قراره سفیده تخم مرغم اضافه کنم )ماسک خنا+جوانه گندم+نشاسته و ماست+خیار من پوستم چندتا جای جوش داشت چندتا لک کوچیک با تحقیق به این نتیجه رسیدم هر روز عصاره شیرین بیان بخورم هم جای جوشا رفت بعد از یک ماه مصرف مداوم هم پوستم روشن و یک دست شده.در ضمن حدیث داریم شیرین بیان معده رو دباغی میکنه هر مشکلی داشته باشه معده با مصرف مداوم شبرین بیان درست میشه و اینکه برای جلوگیری از موخره هم عالیه. روغن زیتون روشب آگه بزنی بری زیر آفتاب پوست روسیاه میکنه ولی من شب ها میزنم و میخوابم پوستم روتیره نکرده یک ماسک برای صورتهای جوشی یک پزشک طب سنتی دستورش رو بهم داد و موادش رو از عطاری گرفتم کافور + ماست + ابلیمو تازه گاهی حنا و سدر هم خودم به دستورش اضافه می کنم حس خنکی خاصی داره و بوی کافور برام جالب بود اولین بار کافور کمی دانه درشته و زمانی که رو صورت میزنم و 15 دقیق بعد می شورم مثل اسکراب می مونه یکی از فامیلامون به شدت سفید هست و رو صورت یه نقطه کوچیک هم نمیتونی پیدا کنی.امروز تاپیک شما باعث شد با پررویی تمام بهش زنگ زدم و پرسیدم چیکار کردی واسه صورتت اونم گفت هر روز شیر+عسل میزنه به صورتش.اگه عسل نداشتن هم فقط شیر میزنه. ماسک فورى قبل مهمونى 😉💃🏻 🌟🌟شفاف کننده و لایه بردار پوست 🌟🌟 این ماسک تنها از دو ماده ى اساسى بسیار ساده قابل تهیه است. 🌟بهترین زمان مصرف این ماسک صبح زود است چرا که قهوه ى موجود در آن نیز باعث افزایش انرژى و شادابى نیز میشود. هم چنین کافئین موجود در قهوه میتواند باعث جوانسازى پوست شود. 🌿☕️براى درست کردن این ماسک لازم است قهوه سابیده را با چند قطره آب ولرم مخلوط کنید. سپس به قهوه روغن زیتون اضافه کنید تا ترکیب یکدستى به دست آورید. 🌟قبل از استفاده از ماسک پوست خود رابشویید و ماسک را بعد از بیست دقیقه از روى پوست پاک کنید. براى اثر بخشى بهتر بعد از پاکسازى میتوانید از کرم مرطوب کننده فاقد چربى استفاده کنید. 🙋🏼 برای لکه هات هم شیرین بیانو بخور هم مثل اون کاری که من امروز تو بالاتر گفتم اون کارو بکن. شیرین بیانو با اب خیلی کم دم کن انقد ابش کم باشه که هم شیرین بیانا اب بشن هم غلیظ بشه توش عسل بزن بعد با پنبه بزن به صورتت.هر روز این کارو بکن.انقد شیرین بیان تو از بین بردنه لک موثره که کرمشم میفروشن.ولی خب کرمش شیرین بیان خالص نیس که من یه لیست از کارایی که انتخاب کردم واسه پوستم انجام بدم میذارم ببین کدومو دوس داری پوست💆 ماست و نشاسته ماست و جوانه گندم آبلیمو تازه عرق کاسنی ناشتا خاکشیر ناشتا بخور بابونه بخور‌گلاب ویتامین E آلوئه‌ورا شیر و عسل ماساژ با یخ شیرین بیان و عسل با خودم فکر کردم این لایه های مرده رو پوستمو چطوری بردارم راجع به پاکسازیای اررایشگاهها خوندم یه چاقوی لبه پهن توجه کنید، لبه پهن و کند برداشتم رفتم حموم مامانم وحشت کرده بود 😂😂😂😂 بعد که پوستم حسابی بخار حموم بهش خورد صابون لایه بردارمو زدم یه لایه صابون مالیدم به صورتم بعد اون چاقوی میوه خوری کند رو خیییلیی ظریف و از پایین به بالا کشیدم رو پوستم تمااام سلول های مرده برداشته شدن ولی خانوما مواظب باشین پوستتونو نبرین چاقوی من خییلیی کند و مناسبه ها مثل کار ژیلتو میکنه اما مو ها رو نمیبره فقط سلول های مرده رو برای پوست های خشک: نشاسته و کمی ماست رو قاطی کنید بزنید رو پوستتون محشر میکنه براقققق و رنگ باز شدههه نشاسته آسیاب شده باشه لطفا من پوستم معمولیه ازاین ماسک میزنم تا چندروز پوستم نرمه نرمه برای پوستهای چرب: آب لیموی تازه+ نشاسته غلظتش بستگی به خودتون داره فقط جوریکه رو پوستتون بمونع یه ذره میسوزونه ولی محشر میکنه باید بزارید تا خشک بشه جفت ماسک ها اینا ماسکای ساعتی هستن ینی میخواید برید مهمونی قرار با جاری دارید بزنید تا چند ساعت پوستتون سفت میمونه من دو ساله راضیم ازش شدید حالا ماسک معجزه فقط لطفا هرکی میخواد استفاده کنه قبلش برام توضیح بده که یوقت اشتباه استفاده نکنه ماسک معجزه: یک عدد طالبی رو بردارید از وسط نصف کنید اون تخمه شو بردارید همراه بااون مواد لزجش ینی فقط تخمه رو دونه دونه جدا نکنید کل اون مغز طالبیو بردارید بندازید تو آبکش زیرش یه کاسه بگذارید اون تخمه رو هی بچلونید تا اون ماده و آبش بریزه تو کاسه انگار جداسازی آب چسبیده به تخم اس رو صورتتون بزنید تا خشک بشه یه ذره میسوزه فقط بعد بشورید رو صورت من بیشتر از مامانمینا جواب داد چون شوهرم همش رو صورتم میماله که جذب پوستم بشه منکه میخوام هرروز بزنم تا طالبی هست کیفشو کنی پودر جو +عسل+ آب مقطر براى پودر جو, جو پرک رو آسیاب کن سفیده تخم مرغ و آب لیمو تازه و پودر شیرین بیانو باهم زن بزن قبل از مهمونی بزار رو پوستت عالی میشه،خیار درشت رنده شده هم خیلی عالیه آب رسانی و روشن میکنه،ماسک عسل و آب لیمو روشن میکنه پوست رو و پوره ی انبه هم پوست رو لیفت میکنه،این چندتا ماسک که نوشتمو خودم استفاده کردم و راضی بودم ولی بهترینش از نظرمن ماسک اولی بود که واستون نوشتم اول اینکه واسه اینکه هیچوقت حتی یدونه جوشم نزنی صابون نو باکتری بزن بعدش با حوله به هیچ وجه خشک نکن با دستمال خیلی ملایم صورتتو خشک کن بعد کرم مرطوب کتنده الوئه ورا که اصلا چربی نداره رو بزن ک صورتت طراوتشو حفظ کنه . هفته ای دوبار هربار یه رب من یه ماسک دارم ک خودم درست میکنم اونو میذارم ک ضد جوش و پیری و لک و اکنه و افتادکیه . بعدشم اینمه هربار صورتمو میشورم اول با اب گرم بعد با اب یخ میشورم ک منافذ پوستم باز نشه . ماهی دوبارم هربار حوصلم بکشه یخ گلاب و به صورتم ماساژ میدم شفاف میکنه . بعضی شبا ک بخاطر درس خوندن یا شب بیدار موندن دور چشم یکم رنگش عوض بشه سریع چای کیسه ای چای سبز میذارم یهپرب میمونه عالیه . کرم ارایشیمم خیلی سبکه و تابستونا چون از کرم ارایشی استفاده نمیکنم اونو میزنم واسه من ک لک نمیکنه صورتمو . فقط از کرم ضد افتاب متنفرم من اول بخور می دمپوستم رو معمولا ساده بعد اسکراب می کنم تا تمیز بشه پوست بعدم ماسکای خانگی درست می کنم ..برای آبرسانی خیار رنده شده و عسل...برای چروک ماسک شیر و یا سفیده تخم مرغ برای پف و سیاهی دور چشم آب سیب زمینی ..شادابی ماسک هلو و..آخرشم با گلاب پاک می کنم...بعدش سعی می کنم یه ساعتی هم بخوابم ..بیدار شدم پوستم عین پوست بچه دو ساله می شه برای لیفت پوست صورت زرده تخم مرغ و اب خیار رو با هم قاطی کنین به عنوان ماسک بزارین رو پوست جوپرک 1پیمانه اب نصف استکان نعنا خشک 1قاشق ابلیمو ا قاشق شکر 1قاشق نمک 1 قاشق بذار روی شعله جو که له شد و پخت وردار بذار یخچال خنک شد با ابش صورتتو بشور مادشو بذار رو پوستت من ارایشمو هم با این میشورم گه گاهی لایه بردار طبیعیه ماسک خیار وبرنج خییلی خوبه برای شفافیت پوست .پوست خیار رو بکنید بگذارید روی برنج تا چند روز خودش خشک بشه بعد پوست خیارای خشک شده رو آسیاب کنید با ماست بزنید صورتتون ساخت تونر خانگی: نصف لیوان گلاب و نصف لیوان لیموترش تازه با یه قاشق چایخوری روغن زیتون قاطی کن..همه رو با هم خوب قاطی کن بریز تو یه شیشه در دار بزار تو یخچال .. صبح ها از خواب که پا میشی با پنبه صورتت رو باهاش تمیز کن شب ها هم استفاده کن..اگه از صابون یا چیز دیگه ای هم استفاده کردی بعد از شستن با این تونر تمیز کن ماسک نارنج و گلاب : ماسک آب نارنج و گلاب”ماسک ترمیم منافذ پوست” یکی از قدیمی ترین روشهای بستن منافذ پوست است. ماسک جوانه گندم: این ماسک نه تنها تاثیر مثبت در رفع منافذ باز پوست داشته بلکه در روشن و شفاف کردن پوست صورت موثر است . برای تهیه این ماسک نیاز به جوانه گندم یا همان گندم جوانه زده که پس از خشک کردن آن را به صورت پودر در بسیاری عطاری ها ارائه می کنند دارید، ابتدا یک قاشق غذاخوری پودر جوانه گندم را با کمی شیر مخلوط کرده ابتدا پوست را با استفاده از لیف و صابون شستشو و مخلوط بدست آمده را روی پوست بصورت حرکت چرخشی ماساژ داده وس از گذشت زمان ۱۰ تا ۱۵ دقیقه با آب ولرم بشویید. ماسک جو دو سر : ماسک جو دوسر برای لایه برداری ملایم پوست ، از بین بردن جوشهای سر سیاه ، بستن منافذ باز پوست و برای کنترل چربی اضافی پوست به کار برده می شود، البته باید به این نکته نیز اشاره کنم که برای پوست های حساس نیز تاثیر دارد. برای تهیه ماسک جو دوسر به پنج قاشق عسل ، پودر جو دوسر دو قاشق غذاخوری ، شیر دو قاشق غذاخوری نیاز دارید ، مواد را باهم مخلوط و به مدت یک ساعت در یخچال نگهداری کنید ، بهتر است ابتدا پوست را شستشو کرد و بخور داد و سپس از این ماسک به صورت حرکت دایره ای ماساژ داد و پس از گذشت ۱۵ تا ۳۰ دقیقه بعد با آب سرد شستشو کرد. تکرار یک یا دو بار در هفته به صورت منظم. جوش شیرین :جوش شیرین را به عنوان یک عامل لایه بردار ملایم برای از بین چربی اضافی پوست و همچنین پاکسازی محل هایی از منافذ باز پوست که درون آنها گرد و خاک و مواد چرب با هم مخلوط و باعث بسته شدن روزنه های پوست شده اند به کار می بریم، این ماده همچنین در تنظیم ph تعادل حالت قلیایی و اسیدی پوست کمک شایانی می کند، یک چایخوری جوش شیرین را به همراه کمی آب مخلوط کرده و پس از شستشوی پوست با آب و صابون محلول بدست آمده را روی صورت ماساژ داده و پس از ۲ تا ۳ دقیقه پوست را با آب سرد شستشو کنید. به دو صورت می توان از این مائده آسمانی استفاده کرد : ۱- استفاده از لیموترش تازه به تنهایی ۲- استفاده از لیمو در ماسک های مختلف ۱- برای اینکه از لیمو به تنهایی استفاده کنید کافی است پس از طی مراحل بالا یعنی شستشو و بخور یک عدد لیموی تازه را از وسط نصف و به آرامی روی سطح پوست ماساژ و قبل از خشک شدن کامل آن شستشو کنید. ۲- برای تهیه ماسک : به کمک یک قاشق غذاخوری آب لیمو و ۲ عدد سفیده تخم مرغ، یک ماسک صورت شگفت انگیز تهیه کنید، مواد ذکر شده را با هم مخلوط و بر روی پوست صورت پس از طی مراحل ذکر شده ماسک کرده و پس از گذشت ۱۰ دقیقه پوست را با آب ولرم شستشو کنید. جوان کننده پوست :روغن کنجد غنی از آنتی اکسیدان و ویتامین E است و از علائم متداول پیری پوست جلوگیری می کند. چربی موجود در این روغن یک آنتی اکسیدان قوی است که مانع ایجاد چین و چروک و خطوط ریز پوست می گردد می توان برای ماساژ از این روغن به صورت موضعی نیز استفاده کرد. آن را به پوست زده و به مدت چهار تا پنج دقیقه ماساژ دهید تا پوست را جوان تر جلوه دهید .
مکمل ها هفته ای دوبار کلسیم هفته ای دوبار امگا سه یا ایمدین هرروز مولتی دیلی ویتامین eواسه پوست صورت خیلی خوبه...انگار به سینه هم حجم میده من بخاطر کم خونی که دارم شبی دوتا آهن (فیفول ) ماهی دوتا ویتامین دی قرص آهن و زینک و ویتامین eاستفاده میکنم دیلی مولتی مارک نیچر مید رو هرروز بخور منم روزی ی دونه کپسول فارماتون میخورم 1 روز در میون امگا 3 هفته ای دوبار ویتامین دی بین صبحانه و ناهار یه روز در میون ویتامین ث جوشان.روز بعد کلسیم و دی جوشان هر روز قرص آهن و قرص for hair میخورم، هفنه ای دو بار هم فارماتون اسم قرص دقیقا for hair هست ،من ریزش موی شدید و عجیبی پیدا کردم.. با مراجعه به دکتر زنان کلی آزمایش و سونو دادم که هیچ مشکلی غیر لز فقر آهن نداشتم... بهم این قرص ها رو پیشنهاد داد... البته دکتر گفت که wellwoman بخورم که هرجی گشتم نبود و عوضش فارماتون خریدم... ولی فعلا یک هفته است دارم با غذا میخورم... در ضمن هرروزم یک قاشق شیره ی انگور میخورم که میگن برای آهن و انرژی خیلی خوبه.. من شربت زینک پلاس یورو ویتان خوردم یه دوره...خوب بود من دو روز تو هفته قرق ب کمپلکس می خورم دو روز تو هفته ویتامین ای دو روز تو هفته زینک هر روز قرص ویتامین سی جویدنی هر روز قرص اهن ماهی دو بار قرص ویتامین دی هفته ای یک بار امگا مکمل ول وومن گرفتم و از دیروز شروع کردم در مورد قرصها دکتر بهم قرص ویتامین دی داد که فکر کنم دو روز استفاده کردم..همسرم هم مولتی ویتامین گرفت اون رو هم یکی دو روز استفاده کردم، اسید فولیک هم همینطور هرروز قرص مولتی ویتامین+مینرال برای موهام نتیجه وب گردی من در ارتباط با مکمل ها که کی بخوریم؟ و چطور باشه؟ اول اینکه باید بریم پیش یه پزشک خوب و آزمایش بدیم تا مشخص بشه به چه مکملهایی نیاز داریم و طبق نظر پزشک مصرف کنیم..چون یه سری از قرصها مصرف زیادشون خطرناکن..مثلا هر روز بعد از ناهار فلان قرص و بخوریم شاید ضرر داشته باشه..و اینکه در چه وعده ای خورده بشه هم مهمه..و یه چیز دیگه یه سری قرصها برای افراد بیمار یا تداخل با قرصهای دیگه ای که دارن خطرناکه و مضر..پس قبل از تهیه این قرصها بهتره که پزشک نظرشو بگه.. من فعلا این چند ورق قرص رو تموم میکنم و بعدش میرم از دکتر میپرسم. فعلا ویتامین c مولتی ویتامین و قرص آهن رو صبح..آهن یک ساعت قبل از صبحانه یا دو ساعت بعد از هر وعده غذایی. ویتامین E، امگا 3، زینک پلاس ناهار همراه با غذا. (شاید یه روز e بخورم. یه روز امگا3، یه روز زینک) ویتامین D شام همراه با غذا. اسید فولیک نیم ساعت قبل از خواب. هر شب قرص فرفورت گاین میخورم و هفته ای سه بار پریناتال و قرص کلسی کر ویتامین ای برا پوست عااالیه / هرزنی درماه باید حتما ویتامین ای رو بخوره خیییلی لازمه از سرطان سینه و رحمم هم جلوگیری هرشب قرص اهن میخورم از بعد از زایمانم،هفته دوبار قرص زینک،هفته ای یکبار قرص ویتامینd,یه رور درمیون قرص ویتامینe میخورم
مو منم الان دوماهه روغن زیتون گرم میکنم میزنم به موهام هفته ای دوبار... ماسک مو دو فاز کراتینه کریستال من میزنم بعد حموم که میام و مو خیسه به ساقه ی موهام هرروز روغن نارگیل cbc میزنم قبل حموم حنای بی رنگ و روغن زیتون و نارگیل و تخم مرغ و خلاصه هرچی دستم بیاد میزنم به موهام و میرم حموم. به نظرم کلی تاثیر مثبت داشته .من یک بار در هفته...شبا روغن زیتون رو با بخار کتری گرم میکنم...میزنم به ساقه موهام...به کف سرم نمی زنم...روشو میپوشونم تا صبح،صبح میشورم... قبل حمام ساقه های موهامو با روغن نارگیل چرب می کنم و هفته ای یک بار حنا و سدرو مورد و گل ختمی و نخود همه اینا پودر شده س مخلوط کردم ی مقداری برمیدارم با دو قاشق روغن زیتون ک کمی گرمش کردم روی فرق سرم میذارم بعد دو ساعت میرم حمام موهام زرده تخم مرغ رسمی روی فرق سرم.میذارم توی حمام از ماسک موی اورال استفاده می کنم چون بخاطر رنگ کردن بدجوری موهام اسیب دیده موهای خوبی دارم مخصوصا پشت موهام ولی جلو به نسبت پشت کمتره..کاری که میکنم اینه که هر وقت دارم سشوار میکشم یا شونه میکشم یا میرم آرایشگاه دارن رو موهام کار میکنن موهامو ناز میدم؛ میگم قربونه خوشگلیت برم موهای نازم، مرسی که اینقدر مقاومی که جلوی این گرما دووم میاری تا منو زیبا کنی..هروقت سشوارو بد بگیرن آرایشگرها تو دلم از موهام عذرخواهی میکنم میگم عزیزم ببخشید، مرسی که تحمل میکنی.. توی حموم از شامپوی سان سیلک قرمز برای موهای رنگ شده استفاده میکنم البته یه ماهه..بعدش ماسک موی اوورئال (جاش قرمزه) اونم تازه این مارکو گرفتم..یه خانم آرایشگری گفت اینو نزن جدیداش خوب نیست، توی حموم از ماسک کریستال استفاده کن.. فعلا که زیاده و اینو دارم تا تموم بشه.. بعد از حموم موهامو سشوار میگیرم تا آبش کشیده بشه بعدش یه سرمه یا ماسکه نمیدونم چیه دوستم بهم گفت اسمش keratin milk هست که قرمزه مارکش coloRay میزنم به موهامو بعدش سشوار میکشم..راضی ام ازش. تو این ماه هم باید برم موهامو چند سانت کوتاه کنم.. آخر اسفند موهامو رنگ کردم بعدش اردیبهشت ریشه گیری کردم احتمالا ماه بعد هم برم واسه ریشه گیری...ولی یه کوچولو موقع رنگ عذاب وجدان دارم هی از موهام عذرخواهی میکنم..چون اصلا اهل رنگ نبودم دیگه یکساله ازدواج کردم، تازه شروع کردم به رنگ کردن.. وغن بادوم تلخ یاروغن نارگیل براموخیلی خوبه، دوساعت قبل ازحمام حسابی موهاتوباهاش چرب کن وشونه کن، دوساعت بعدش بشور. شامپوی خوب هم مهمه، توایرانی هافولیکاخوبه توخارجی ها، ایوروشه یاکلوران. بعدحمام اگرموهان گره می خوره، اسپری بازکننده گره موی فیروزبزن وشونه کن، حتمانوک موهات روباسرم روغن زیتون مارال حسابی چرب کن، آخرش هم کف دستت روکه دیگه روغنی توش نمونده بکش به ساقه موهات. اگرروغن زیتون مارال پیدانکردی، مای استثناسرم موش می تونه جایگزین باشه. اول هرفصل هم موهاتویه سانت کوتاه کن. این کاراموهاتوابریشمی وسالم وجونداروزیبامی کنه. اگرجوش نمی زنی روزانه کنجدهم بخور برای پرپشتیه موهام دوتا زرده تحم مرغو با ٤ قاشق روغن زیتون قاطی میکنم تو حموم به موهام میزنم ماساژ میدم بعد با شامپو میشورم این یروز درمیون حالا ماسک مو: من ازاین ماسک فوق العاده راضیم بنی نزدیک ٣ هفته هرروز استفاده کردم حتی بابامم متوجه شده بود موهام چقد پر شده میگفت موهای پری تاحالا اینجوری نبوده!! اما بعدش قطع کردم دوباره ریزشم شرو شد من موهام چون نازکه زود میریزه الانم موهام عادیه فقط دوس دارم پرپشت باشه الان میخوام یروز درمیون بزنم ولی همیشه بزنم تا عروسیم موهام اینجوری بمونه حالا دستور ماسک: دو عدد زرده تخم مرغ رو با ٤ قاشق روغن زیتون مخلوط کنید(روغن زیتون هرچی اصلنر زودتر پرپشت میشه) با خودتون ببرین حموم اگه موهاتون چربه یدور شامپو بزنین بشورین بعد ماسکو بریزید کف سرتون پنج مین ماساژ بدین بعد آبکشی کنیدو شامپو بزنید همین 12 سال بود که من معضل کم پشت شدن موهامو تو قسمت جلوی سرم داشتم هزارتا دکتر و داروی شیمیایی و امپول و قرص و محلول و شامپوهای تخصصی و قیمت بالا ولی اصلا که اصلا....الان تقریبا 7 8 ماهه موهام درست شده اونم با روغن زیتون و کندوش....شامپو هم فرض کن من شامپوی 80 هزار تومنی هم زدم الان رسیدم به شامپو شبنم...از این ظف بزرگاشو میخرم سایز خانواده نصفشم خالی میکنم تو ظرف دیگه توش روغن نارگیل میریزم هر سری میرم حموم قشششششنگ هم میزنم بعد موهامو با اون میشورم نه نرم کننده میزنم نه سشوار نه سرم و ماسک مو(همه اینکارارو قبلا به شدت انجام میدادم ولی بی فایده بود)الان موهام نرم شده و لخت و براق و پر ببین یه پودری مال یه گیاهه به اسم کندوش...من تو تهران پیدا نکردم البته بازار نرفتما فقط همون عطاریای سطح شهر رفتم.من از مشهد از بازار رضا خریدم.پودر رو مثل حنا که با اب قاطی میکنی میزنی به موهات،این پودر رو با روغن زیتون قاطی میکنی میزنی کف سرت. روغن زرده تخم مرغ هست خیلی هم مفیده برای رشد مو...مارک ثامن من استفاده میکنم عالیه. کندوش روغن نیس یه پودره با روغن زیتون قاطی میکنی میزنی به موهات واقعا عالیه واقعا واقعا...من از ایت الله ضیایی شنیدم میتونی تو اپارات فیلمشو سرچ کنی ببینی یه شیشه روغن زیتون رو با چندتا کپسول کندوش با هم قاطی کردم گذاشتم چند ساعت روی حرارت غیر مستقیم بعدش ریختم تو شیشه گذاشتم پیش وسایل حموم. هفته ای یه بار بعضی وقتا دو بار چند ساعت قبل حموم روغن پرورده(خخخخخ همون مخلوط روغن و پودر کندوش که حرارت دادم)میزنم کف سرم یکم ماساژ میدم بعد سلفون اشپزخونه رو میپیچونم رو سرم.از روشم روسری میبندم که گرم و محکم بمونه بعد میرم حموم و میشورمش.تموم بچه ها من قبلا واسه موهام یه کاری هم میکردم چند ماه بود کنار گذاشته بودمش به لطف این تاپیک از انشب دوباره شروع میکنمشون.واقعا روی زیبایی و سلامت و پرپشتی مو اثر دارن. هر شب ی ق چ تخم شنبلیله با یه لیوان اب میخورم.و یه پودر مخلوط که دستورشو تو همین نینی سایت دیدم وقتی به دکتر طب سنتی نشون دادم گفت همشون واسه مو خوبن حتما انجام بده مخلوطه شامل مقادیر مساوی از ترکیبات زیره: 1/پودر ریشه شیرین بیان 2/کنجد خام 3/تخم کتان قهوه ای 4/بابونه 4/مغز تخمه کدو هر شب ی ق چ از این مخلوط با ی ق چ عسل برای پرپشت شدن موهاتون بهترین درمان استفاده تنهاوتنهاازشامپوی سیستین B6هست وقرصش روهم همزمان بخوریدمدام، معجزه اش روببینید. حتی مردایی که ارثی موهاشون تاس می شه بااین موهاشون پرمی شه. فقط یه کم گرونه. شامپوش پنجاه یاشصت تومن دوستان من واسه ریزش مو حنا با وسمه مخلوط مىکنم دو ساعت میذارم رو موهام بعد حمام.موهام نه ریزش داره حتى پر حجمم شده وسمه مثه حناس فقط مو رو مشکى مىکنه و مو رو محکم.عطاریا دارن من تا حالا هر شامپوی زدم به موهام جواب نداد جز شانپو بچه فیروز.عالیه واسه من من یکی از اشنا ها انواع و اقسام محلول ها و شامپوهای گرون و استفاده کرده اما از هیچ کدوم نتیجه نگرفته ولی از وقتی این شامپو کافئین سریتا رو میزنه میگه موهام ریز ریز داره در میاد قیمتشم واقعا ارزونه ١٥ تومن فقط من خودم امروز اینکارو کنم چون بعد از روغن مالی صب رفتم چندتا متن دیگه ترجمه کردم در مورد پرپشت مو. این ماه روغن زیتون+کندوش+زرده تخم مرغ مرداد》》》》روغن گل ختمی+کندوش+زرده تخم مرغ شهریور》》》》روغن کرچک یا سیاهدونه+کندوش+زرده تخم مرغ نوشته بهتره هر ماه روغن رو عوض کنبن تا به فولیکولا شوک وارد شه و خودش هم روغن های زیتون گل ختمی سیاهدونه و کرچک رو گفته برا مو سر از روغن نارگیل، بادام تلخ، گرچک، خرگوشک، رزماری، زرده تخم مرغ، دم کرده سبوس برنج، و حتی آب برنج موقع آب کشی استفاده کنید! هر کدوم از روغنا رو به فواصل میتونید استفاده کنید یا اینکه از هر کدوم یخرده ترکیب کنی و همیشه از این ترکیب استفاده کنید! برا ابرو و مژه هم خوبه و حتی وازلین برا ابرو و مژه خیلی خوبه! برا موهاتون می تونید وقتی برنج رو آبکشی کردید آبش رو دور نریزید یخرده که خنک شد یدونه زرده تخم مرغ توش بزنید و رو موها ماساژ بدید بعد از 20-30 دقیقه حمام کنید با آب نخود پخته هم همین کار رو بکنید رای موخوره خوردن شیرین بیان. اسپری روزانه دمکرده شیرین بیان به مو و شونه کردن با شونه چوبی. خشک کردن موها بعد از حموم با پارچه که درصد نخش خیلی بالاست مث پارچه کودری. اینارو دکتر طب سنتی به من گفت واقعا هم نتیجه داد. موخوره موهای من در حدی بود که موهام از کمرم بود شروع کردم یک سانت بک سانت کوتاه کردن توی 3 ماه قد موهام رسید به گوشام.الان درست شده با همین راهکارای خونگی نرم کننده به ریشه موهات نزن.موهاتو تو حموم چنگ نزن.چند قسمت کن مثل اینکه میخوای براشینگ کنی هر قسمتو اروم تو دستت ماساژ بده.وقتی موهات کامل خشک شد شونه کن.حتما موقع شست و شو و شونه کردن موهات بشین.حدیث داریم تو طب الصادق و طب الرضا که تمام امور مربوط به موهارو نشسته انجام بدین.از شونه چوبی استفاده کن روغن زیتون نارگیل بادوم رزماری اسطوخدوس میریختم تو یه ظرفدکمی گرم میکردم و ریشه موهامو ماساژ میدادم واسه ریزشش که اثر نداشت اما موریزه در می اومد احساس میکردم بیا اینم شلتوک http://8pic.ir/viewer.php?file=a7lkedqz1l0ma5iahzjw.jpg http://8pic.ir/viewer.php?file=ur51iymddq5b3pbbfkyb.jpg این و باید بریزی تو قوری بزاری بجوشه بسیار عالیه منبع غنی ویتامینای گروه ب مانع ریزش و سفیدی مو میشه مو رو هم لطیف میکنه برای پوست هم عالیه هر چیزی که ویتامینای گروه ب و داره برای پوست و مو خوبه سبوسم خوبه من خیلی دوست دارم برای مو بخصوص بریز تو سالاد و ماست کم بریز خوب فیبر داره برای اندام یبوست پوست و مو خوبه برادراومدن موهات دوساعت قبل ازحمام حسابی سرت روباروغن کرچک ماساژبده وبرس بکش، واقعاموث درمورد روغن نارگیلم برا موهای من که خشک شده بود به خاطر رنگ خوب بود دیروز اولین بار بود ریختم تو شامپوم ولی تاثیر داشت، شامپو گره باز کن موی فیروزم برا شونه کردن مو خوبه"من استفاده میکنم قیمتشم 4تومنه من تویک استکان نصف روغن زیتون ونصف روغن نارگیل ویک قاشق غذاخوری حناقاطی کردم5ساعت قبل حمام میزنم به موهام وکلاه پلاستیکی میزارم.حناتوروغن رنگ نمیده.روغن زیتونم بوداربکریافرابکرباشه.از20خردادقبل حمام میزنم.موهام شاداب وشفاف وابریشمی ونرم وبدون ریزش مثل هندیاشده.حناطبعش سردخنکی خوبی به موهام میده واقعاعالیه من تویک استکان روغن زیتون بکر10حبه سیررنده یکهفته گذاشتم به ابروم میزنم وروش بادام سوخته میزنم پرومشکی شده. خواهرم ازوقتی این روغن سیربه موهاش میزنه جلوموهاش اندازه سکه سفیدمیزنه مونداره موهاش دراومده خیلی خوشحال شدم.البته خواهرم یک قوزک سیرهمشورنده کرده. چه ها در مورد مو من یک تجربه دارم البته در مورد مادرم، مادر من چهار ماه لوسیون رزماری میزنه که مال شرکت باریج هست از داروخانه میخره، مامان من جلوی سرش کاملا خالی شده بود اما الان با این قطره رزماری موهاش خیلی ترقی کرده و موی جدید هم دراورده، بعد من اینجا دیدم بچه های نی نی سایت صابون رزماری هم استفاده کردند و موهاشون رو ضخیم کرده مامانم یک ماهه پیش صابون رزماری از عطاری خرید که مال یک شرکت تبریز هست، و الان موهاش واقعا نسبت به قبل تغییر کرده، صابون موهاشون ضخیم کرده، قبلا خیلی موهای بدی داشته من خودم ایمان اوردم، به داروی گیاهی منتها من راکوتان خوردم و از شانسم موهام ریخت تا حد کچلی رفتم الان دو هفته هست قطع کردم راکوتان رو و چون دو ماه بود اسپرینو لاکتون دکتر زنان بهم داده بود فعلا دارم همینو میخورم تا خوب بشم بعد میخوام برم فقط این دو محصول رزماری رو استفاده کنم ولی الان اینقدر ریزشم با راکوتان زیاده که با دارو به جنگ ریزش رفتم بعد میخوام با همین روشها موهامو حسابی خوب کنم موخوره معمولا علتش خشکی مو هست ممکنه به دلیل رنگ کردن زیاد ، دکلره و ... دوباره موهاتون رو کوتاه خرد کنید سرش رو و قبل از حمام با روغن زیتون چرب کن ساقه مو رو بعد 15 -20 دقیقه برو حمام و بشور . متاسفانه جزء کوتاهی هیج جور از شرشون خلاص نمی شی . راستی 6 ماه که چیزی نیست باید هر 2 ماه سر مو رو مرتب کرد و چید . موهام خیلی ریزش داشت طوری که سر کار با مقنعه هم بودم بازم تارموهام همه جا بودیه مدت هر شب خرگوشک میزدم فقط بوش زیاد جالب نبود همسری خوشش نمی اومد . ولی تاثیر داشت. الانم هفته ای دو تا کپسول آهن می خورم و یه دونه قرص ویتامین دی به نظر خودم خیلی موهام کمتر میریزه .فقط موقع شونه زدن من برای موهام آب شنبلیله هم خوردم و هم زدم عالی بود تو ماسک مو هام ویتامین ب6 و ب12 ریختم خیلی خوب شده درمان موخوره: اگه موهات بلنده یا کوتاه فرق نداره حتما برو نوک موهات رو بزن سرکه سیب خوب ازعطاری معتبر بگیر و بزار تو حمام. هر وقت موهاتو شستی در اخر تو یه ظرف یک سومش رو سرکه سیب بقیه رو اب بریز ..این مخلوط رو بریز رو موهات چند دقیقه اهسته ماساژ بده و دوباره ابکشی کن اگه هر روز دوش میگیری به سرت شامپو نزن همون کاربالایی رو انجام بده بعد از حمام روغن نارگیل گرم کن با کمی روغن زیتون قاطی کن بزن به نوک موهات و مو خوره ها هر روز این کار رو انجام بده این کار ها رو مرتب ادامه بده مطمین باش نتیجه میگیری راهکار_هایی_برای_تحریک_رویش_موها ❗️ ماسک موی بسیار مفید وکار آمد که نه تنها باعث رشد سریع تر موهای شما می شود بلکه از ریزش آن ها جلوگیری وآن ها را براق سالم وزیبا نگه می دارد . ۱زرده تخم مرغ ، ۱ قاشق عسل، ۱ قاشق از روغن زیتون ( یا روغن کتان ) و ۱ قاشق آب میوه ( یا آب جو ) . را با هم مخلوط کنید سپس این مخوط را به ریشه موها ماساژ دهید ودر پایان در طول موها مواد را گسترش دهید . این مواد را بایک حوله پوشانده وبه مدت ۴۰ دقیقه روی سر خود نگه دارید . استفاده از یک کاسه اندازه سر بر روی سر (برای نگه داشتن حرارت سر )می تواند نتایج موثر وبهتری به شما بدهد. فنجان ویا کاسه را روی سر بگذارید وحوله ای روی آن بپیچید وبعد از ۴۰ دقیقه مواد را بشوئید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ناخن من ناخنام خیای شکننده بود یه کرم محافظ دست و ناخن گرفتم بعد هم از کلسیم جوشان استفاده کردم...خداروشکر بهتر شده من ناخونام خوبه ولی قبلا گوشه هاشش میشکست که یه کاری کردم الان ناخونام راحت بلند میشن که میگم الان بیوتین رو مامانم خیییلی خوب نتیجه داده ناخوناش تمام ورق ورق میشدن یا میشکستن حوصله روش منو نداشت الان ناخوناش سالمن و اما روش خودم یه تخم مرغ شکستم تو آبلیمو گذاشتم (یعنی مامانم گذاشت) دو سه هفته موند بعدش ناخونامو میذاشتم توش خیلی خوب بود من مثلا ۵ دقیقه جلو تلویزیون که میشینم میذارم توش بمونه ناخونام بعدم میذارمش تو یخچال تا دفعه بعد مامانم قبول نداره این روشو از دوستش شنیده بود ولی من راضیم برا پوست مو ناخن بهتره که اول از همه یه تست بدین و بهتره که حداقل سالی یه بار چکاپ روتین بشین! اگه مشکلات کم خونی، کلسیم، ویتامین D، تیروئید و ... داشتید حتما درمان کنید چرا که بعده درمان دیگه مشکلات پوستی و ... نخواهید داشت. اگه همه چی نرمال هست به تغذیه و رژیم تون برسین و میتونید در این صورت برا رشد مو و ناخن از قرص زینک استفاده کنید (هفته ای دوبار) و توجه اینکه این قرص نباید دائمی و هر روز مصرف بشه چون جذب آهن رو مختل میکنه مثلا بعذ از یک ماه فاصله بدید بعد دوباره شروع کنید راستی وقتی لاک میزنین اولش دور ناخن رو چرب کنین با روغن یا کرم اینجوری اکه دور ناخن لاکی شد راحت پاک میشه اگر می خواهید ناخن هایتان زودتر رشد کند: برای کمک به رشد ناخن ها، نصف فنجان گوجه فرنگی رنده شده را با ۲ قاشق غذاخوری روغن زیتون در یک کاسه مخلوط کنید و حدود ۱۰ دقیقه انگشتان تان را داخل این مخلوط نگه دارید و سپس انگشتان تان را آب بکشید و با حوله ای آنها را خشک کنید. گوجه فرنگی دارای بیوتین است، بیوتین یک ماده طبیعی شناخته شده برای رشد ناخن ها و مو است. روغن زیتون نیز به حفظ رطوبت ناخن ها و کوتیکول ها کمک می کند. اگر ناخن های شما نرم است: اگر دوست دارید ناخن هایی سفت و محکم داشته باشید، نصف فنجان پوسته گردو را خوب بکوبید تا پودر شود، سپس با یک قاشق غذاخوری روغن زیتون، یک قاشق غذاخوری روغن کرچک و یک قاشق غذاخوری عسل مخلوط کنید تا کاملاً به شکل چسب شود، این چسب را روی ناخن هایتان ماساژ دهید و سپس بشویید، برای محکم شدن ناخن هایتان این کار را دو بار در هفته انجام دهید. اگر ناخن شکننده دارید: برای اینکه شکنندگی ناخن هایتان را از بین ببرید، یک چهارم فنجان روغن زیتون را به آرامی گرم کرده، سپس یک کپسول ویتامین E باز کنید و درون آن بریزید. این مخلوط را روی کوتیکول ها (پوست اطراف ناخن) و سطح ناخن ها ماساژ دهید. روغن زیتون این مخلوط ناخن ها را قوی کرده و باعث افزایش انعطاف پذیری آنها می شود و ویتامین E نیز ناخن ها را تغذیه می کند. کمی وازلین اطراف دهانه‌ی لاک بمالید تا مانع خشک شدن لاک و سفت شدن درب شوید ابرو ها روغن زیتون خالص به صورت و ابرو میزنم،وازلین هم میزنم به ابرو قبلا هم انفد ابروهام داغون بود هاشور زدم چند ماهه ی شب در میون روغن سیاهدونه و روغن زرده تخم مرغ میزنم خدایی انقد خوب رشد کرده هاشورا به کل پنهون شدن هم راحت مدل میدم بهشون یه شب روغن سیاهدونه میزنم یه شب روغن زرده تخم مرغ...اکثرا میزنم چون ابروهامو رنگ میکنم و مدلشو عوض میکنم.تقریبا همیشه میرنم که ابروهام خوب بمونه سلام دوست جوووووونا من یه تجربه عالی دارم درموردتقویت ابرو ودوباره دراومدن جای خالیهاش, خرگوشک ازعطاری بگیرین ۴_۵هزارتومنه, بعدبا برس ابرو روزی چند بار بزنین به ابروها بعد یک هفته اثرشو میبینین کلاهرکسی که بخوادتاپیری ابروهاش مثل جوونیش خوب بمونه بایدفقط ازتیغ وقیچی استفاده کنه، بندوموچین ابروروداغون می کنه وازریشه می سوزونه خانما من قوطى رینلم که خشک شده بود تمیز شستنش توش روغن هفت مغزریختم شبا میزنم به ابرو مژهام عالی توى قرطى سرمه ام که تنوم شده بود سرمه فندق (خودم درست مىکنم).اونم واسه ابروم خوب هستش فندق رو بسوزونین سیاه بشه.یکم توش روغن زیتون بزنین.بمالین به ابروها.پر پشت میکنه. عزیز فندق خام(منظور از خام اینه که باز نشده باشه و شور نکرده باشی مثل فندق توی آجیل) آسیاب کردیم تو یه ظرف ریختیم و گذاشتیم سوخت.ظرفی که دیگه لازمتون نیست استفاده کنین چون سیاه میشه.و چون روغن داره بو میده بوی سوختگی.بهتره پنجره ها باز باشه. موقعی که رو گازه با قاشق یه چوب هم بزنین.سرد که شد بریزین تو یه ظرف در دار تا خشک نشه و چندقطره روغن زیتون بزنین توش.با برس ابرو به ابروهاتون بزنین ابروهای من یکی درمیون توش خالی میشد تا اینکه روغن کنجد زدم وقتی رفتم پیش آرایشگرم شاخ در آورده بود میگفت چیکار کردی؟؟ سلام دوستان . من ابروهام خیلی ریزش داشت هرچی هم هی برشون نمیداشتم بازم پر نمیشدن رشد نمیکردن . تا اینکه یکی از روستام گفت که : من برای اینکه ابروهای ریخته ام دوباره رشد کنن دارچین میزنم بهشون . روشش اینطوریه که چند قطره آب به دارچین اضافه میکنم همش میزنم طوری باید بشه که نه شل باشه نه سفت بعد میزنم به ابروهام خدود ده دقیقه منتظر میمونم میشورمش . این کارو روزی یه بار به مدت تقزیبا دوهفته باید انجام بدهد صددرصد و تضمینیه. امیدوارم مفید باشه براتون
2731
رسیدگی های دیگر پوست عرق کاسنی و شاطره مخلوط یه استکان صب ها ناشتا خانما اگر میتونین صبح ها شیر بادوم بخورین زیبایی عجیبی به پوست میده فوقالعاده پوست نرم و شفاف میشه من یه دوره میخوردم خیلی عالی بود الان تنبل شدم متاسفامه برای رفع تیرگی دور چشم کرم دور چشم خوبه...ولی شنیدم اب سیب زمینی هم موثره... من کرم دور چشم نمیزنم از همون مخلوط روغن نارگیل و کرچک و شترمرغ میزنم سرچ کردم سه تاشم هم واسه چروک دور چشم خوبن هم گودی و سیاهی کرم دور چشمم سینره...کرم روز اورال...برای شب کرم مغذی الارو...کرم دست هیمالیا.. برای پاهامم وازلین بچه میزنم...لوسیون بدنم روغن بادومه که برادرم برام اورده بچه ها کسی کاری برای زیبایی دست بلده... یکی از بچه ها بود به دستاش سالها بود گیلیسیرین و ابلیمو میزد... ببین دستاش خیلی خوشگل بود.... فک کنم برای زیبایی ناخن هم خوب باشه اون دیروز تو برنامه دکتر از میگفت برای تازه موندن پوست روغن گردو بخورین کم مثلا تو سالاد و روغن نارگیل هم بخورین برای چروک صورت ولی من فکر میکنم روغن ناریگل سخته خوردنش بمالیم به پوست بهتره من صابون لایه بردار گلمرم میزنم دکتر داده واسه جوش نزدنم یه کار عجیب غریب دیگه ام میکنم که پوستمو میکنه مثل آینه واسه چروک زیر چشنتون شبا روغن بادوم تلخ بزنید یه کم ماساژ بدین برای تیرگی آرنج...زانو...کشاله ران...گردن آبلیمو و شکر رو قاطی کنین.شکر انقدر باشه که حالت خمیری بشه و به جاهای تیره بکشین و سلفون بکشین روش شب تا صبح بمونه.بعد از یه مدت سفید میشه راز شفاف بودن صورت جاریم هر بار پاشو میزاره آشپزخونه یه لیوان آب میخوره.قبل و بعد از شستن ظرفا آب میخوره.از بیرون که اوند بلافاصله آب میخوره من بعد استفاده از کلی ضد افتاب و کرم خارجی و به فنا دادن پول های هنگفت به این نتیجه رسیدم بهداشتی فقططططططططططططط ایرانی ضد آفتاب فقط ایرانی از گرونترین ضد افتاب و کرم ها هم رسیدم به کرم ضد افتاب پرایم(همینجا تعریفشو شنیدم از دیجی کالا گرفتم اگر اشتباه نکنم 20 تومن بود دور چشم و کرم شب میزنم...ضدافتاب که همیشه زدم...تو روز هم کرم روز اورال میزنم...و کرم مرطوب کننده دست هیمالیا خانما چیزی که خودم تجربه کردم ضدافتاب رنگی استفاده ی مدوامش مثلا روزی دو سه بار رنگ پوست رو به مرور کدر میکنه و شفافیت پوست رو میگیره برعکس ضدافتاب ساده استفاده ی مدوامش پوست رو باز میکنه و شفاف من الان ضدافتاب ساده بایودرما دارم که مرتب روزی سه بار استفاده میکنم ضدافتاب زنگی ساسکین هم دارم که بجای کرم پودر برای مهمونی استفاده میکنم سدر و سرکه قاطی کردم یک ربع گذاشتم روی کل بدنم ترانه جون موها رو کم میکنه مداوم استفاده کنی واقعا اثر داره سدر پودره با سرکه ی سفید قاطی میکنم در حدی که خمیر به دست بیاد نه شل نه سفت ولی بایودرما 1 سری محلول سبیوم که بر پایه اب هست داره...یکی رنگش سبزه برای پوستای چرب و یکی رنگش قرمزه برای پوستای خشک...شنیدم اون قرمزه برای پاک کردن ارایش چشم هم خیلی خوبه... براپاک کردن چشم هیچ چیزی بعترازپنبه وروغن بادام نیست. غلیظ ترین ضدآب هاروراحت پاک می کنه ودورچشم رونرم می کنه وچروک نمی ندازه. این محلولایی که کلی پولشون رودادم دربرابرش صفرن بایه ضربه کل ریمل رومی کشه به خودش، عاشقش می شید پنبه روآغشته به روغن بادوم کن آروم بکش روآرایش چشمت من فقط گلیسیرین زدم به دستام خداییشسسفید نرم و زیبا شدن منم ویتامین سی سیگل خریدم و اب رسان اویدرم یک شب ویتامین سی می زنم به صورتم یک شب اب رسان و یک شب دیگه روغن شترمرغ می زنم به صورتم صورتم خوبه خدا رو شکر ولی جای لک داره از این لک قهوه ای ها فتانه جونم منم موی صورتم رودکلره می کنم وگرنه باهرروشی جوش می زنم، تازه اینکارهم جوشاموخشک می کنن هم پوستم خیلی خوش رنک می شه راستی دیدم در مورد دکلره حرف میزنین من از وقتی دیکه بند نمیندارم و دکلره میکنم جوشام ۸۰٪ کمتر شدن یعنی بیشترین جوش واسه اصلاح صورتم بوده نه که بگم اصلاااا معلوم نیست چرا وقتی یه هفته ازش میگذره موها خودشونو نشون میدن حتی با اینکه روشنن، ولی من ترجیح میدم پوستم بی جوش باشه هروقت میبینم بد شده دوباره دکلره میکنم حتماازپودردکلره واکسیدان هارجی بکیر، من ازرنک فروشی می گیرم یاآلمانی یاایتالیایی. اکسیدان هم ضعیف ترینش روبگیر، فکرکنم شش درصدضعیف ترینه ودوسه قطره هم شامپونرم کننده بریزتوش که پوستت نسوزه، یه بارامتخان کنی عاشقش می شی. فقط وقتی صپرتت روشستی حتمایه آبرسان یامرطوب کننده بزن. خیلی خوب جوش هاروخشک می کنه دکلره مخصوصازیرپوستی هارو هر شب صورتم رو با موس گینو مخصوص پوست چرب میشورم و کرم مطوب کننده مدیلن میزنم و از دورچشم ایورووشه استفاده میکنم.روی بینی م منافذ بهز داره که از یه لوسیون ایوروشه که برای بستن منافذ استفاده میکنم بعد از حمام از لوسیون بدن نیوا و کرم پای جی راستی تازگی ماسک مو و اسپری مو روغن آرگان هم گرفتم که عالین اما متاسفانه کافئین زیاد استفاده میکنم مثل چای و کاکائو رنگ مو هم یکی دو بار از رنگ بدون امونیاک استفاده کردم اما خوشم نیومد دیگه نگرفتم..رنگ موی ایرانی بیشتر میسازه به سرم قبل از خوابم حتما حتما کرم میزنم به دستام و واقعا پوست دستام عالین😊 از سفیداب حتما استفاده کنید چون سلول های مرده پوست رو از بین میبره برا کل بدن میتونید حداقل ماهی یه بار با کیسه بکشید! البته سفیداب رو خیس نکنید چون پودر میشه بدون خیس کردن رو کیسه بکشید و بدن رو آروم کیسه کشی کنید برا صورت هم با دست با ملایمت! برا صورت که شفاف و یکنواخت بشه از بخور گلاب استفاده کنید! صورت رو خوب شسته اگه دستگاه بخور دارین که هیچ اگه ندارین در یه کاسه آب رو جوش بیارین بعده به جوش اومدن توش گلاب ریخته و صورتتون رو روش بگیرین! و حتی الامکان یه حوله رو سرتون باشه! بعد از پن دقیقه با همون حوله صورت رو پوشونده و یخرده صبر کنید! سپس تنها با آب سرد بشورید در حد آب زدن! برا پاکسازی هم میتونید از ترکیب گلاب و جوش شیرین استفاده کنید! توجه کنید که این موارد نباید بیش از یکبار در هفته استفاده بشه. هر میوه ای که میخورید پوستش رو به صورت بمالید. برا دستاتون همیشه از دستکش برا شستن رفتن استفاده کنید چون مایعات و پودرها داغون میکنه! و همیشه کرم بزنید. من روغن نارگیل و کرچک و شترمرغ رو باهم مخلوط کردم ریختم تو یه شیشه الان زدم به موهام تا فردا بمونه. صورتمم روغن شترمرغ زدم چها روزیه میزنم خیلی تاثیر داشته، صورتمو صاف و لطیف میکنه صبح که پامیشم قشنگ تاثیرشو میبینم، رو جوشای صورتمم مؤثر بود نمک دریا مواد معدنی زیادی داره که مانع از خشکی پوست میشه،رطوبت پوست رو حفظ میکنه،لایه بردار طبیعی پوسته،اونایی که وان دارن نیتونن تو وان اب بریزن و یه رب بشینن توش،من که ندارم نیریزم تو تشت و پاهامو باهاش مالش نیردم و سنگ پا میکشم تا لایه برداری کنه و پام نرم شه اگرچند بار در هفته، چند قطره روغن زیتون را به کرم مرطوب‌کننده خود بیافزائید پوستی سالم و براق برایتان به ارمغان خواهد آورد. برای از بین بردن پف چشم دو عدد قاشق را همیشه در فریزر داشته باشید و موقع نیاز، آنها را بیرون آورده و پس از یک دقیقه همانند شکل بر روی چشمان خود قراردهید واسه جوش مجلسیاتون گل ختمی اسیاب کنید با روغن زیتون قاطی کنین بذارین رو جوشتون یه چسب زخمم بزنین روش بذارید شب تا صبح باشه خوب میشه
خلاصه ای از مارک هایی که استفاده شده ---------------------------------------------------- لوسیون بدن: دکتر ژیلا(معمولیه) آبرسان: شون(راضی ام) دور چشم: سینره (راضی ام) شامپو بدن: اکتیو و بس و لپسرتی مس (راضی ام) شامپو مو: فولیکا حجم دهنده (راضی ام) نرم کننده: نمیزنم کرم دست: شون و بارباریا (راضی ام) کرم صورت: نمیزنم کرم روز: نمیزنم کرم شب: نمیزنم ژل بهداشتی بانوان: هیدرودرم و فیروز (راضی ام) کرم ترک پا: دکتر ژیلا (راضی نبودم) وازلین: ثمین (راضی ام) ماسک: فقط گیاهی(نشاسته و ماست/ سدر و حنا و ماست. کف دریا و ماست. سفیداب/ گلاب) لایه بردار: نمیزنم (اسکراپ سی گل هفته ای یه بار) روغن فندق: مهربانی (راضی ام) روغن بادوم: ندارم روغن زیتون: از شمال میخرم ویتامین یا هر مکملی: ول وومن . آهن و ویتامین ث ایرانی کلسیملیکوی کلسیم 6 پلاس (راضی ام) تونر: سینره (راضی ام) ژل شستشوی صورت: هیدرودرم (راضی ام) ضد چروک: ندارم ضد آفتاب: دکتر ژیلا (راضی ام)/الارو خوبه منتهی سنگین / سان سیق خوبه/ سی گل بد بود اسپری آب: ندارم مام: ندارم اسپری: 21 سک سی ادکلن: فلاوربامپ / ریچی گلد/ گیونچی ویتامین برای لب: لبلو (راضی نیستم) اسپری دو فاز: مارکش و نمیدونم خواهرم برام درست کرده (راضی ام) ماسک مو: فقط گیاهی میزنم تقویت کنننده ناخن: ندارم صابون: ضد جوش گل سیتو / صابون سیو/ صابون عروس/صابون گوگوردی لوسیون بدن: دکتر ژیلا(معمولیه) آبرسان: شون(راضی ام) دور چشم: سینره (راضی ام) شامپو بدن: اکتیو و بس و لپسرتی مس (راضی ام) شامپو مو: فولیکا حجم دهنده (راضی ام) نرم کننده: نمیزنم کرم دست: شون و بارباریا (راضی ام) کرم صورت: نمیزنم کرم روز: نمیزنم کرم شب: نمیزنم ژل بهداشتی بانوان: هیدرودرم و فیروز (راضی ام) کرم ترک پا: دکتر ژیلا (راضی نبودم) وازلین: ثمین (راضی ام) ماسک: فقط گیاهی(نشاسته و ماست/ سدر و حنا و ماست. کف دریا و ماست. سفیداب/ گلاب) لایه بردار: نمیزنم (اسکراپ سی گل هفته ای یه بار) روغن فندق: مهربانی (راضی ام) روغن بادوم: ندارم روغن زیتون: از شمال میخرم ویتامین یا هر مکملی: ول وومن . آهن و ویتامین ث ایرانی کلسیملیکوی کلسیم 6 پلاس (راضی ام) تونر: سینره (راضی ام) ژل شستشوی صورت: هیدرودرم (راضی ام) ضد چروک: ندارم ضد آفتاب: دکتر ژیلا (راضی ام)/الارو خوبه منتهی سنگین / سان سیق خوبه/ سی گل بد بود اسپری آب: ندارم مام: ندارم اسپری: 21 سک سی ادکلن: فلاوربامپ / ریچی گلد/ گیونچی ویتامین برای لب: لبلو (راضی نیستم) اسپری دو فاز: مارکش و نمیدونم خواهرم برام درست کرده (راضی ام) ماسک مو: فقط گیاهی میزنم تقویت کنننده ناخن: ندارم صابون: ضد جوش گل سیتو / صابون سیو/ صابون عروس/صابون گوگوردی شیر پاک کن: زل پاک کننده صورت چرب سینره(خیلی راضی ام) پاک کننده آرایش چشم: ندارم ------------------------------------------------------------------- لوسیون نیواا ...الان مدیلن گرفتم شنیدم خوبه دورچشم ایوروشه میزنم ...سی گل و فیس دوکس زدم راضی بودم کرم ترک پا فقط جی خوب بوده برای من شامپو:مغذی داو موس شستشوی صورت گینو میزنم واسه پوست چرب ماسک مو و روغن موی آرگان استفاده میکنم مرطوب کننده لب هیدرودرم ژل شستشوی بانوان:سروینا و پیور مام:نیواا و رکسونا کرم دست:شون و نیوا..داو هم خوبه مرطوب کننده صورت مدیلن و بایودرم ضد افتاب..الارو تونر پاک کننده صورت ایوروشه..دو روزه خریدم .راضی بودم تا الان مکمل هم ...فرفورت گاین کلسی کر پریناتال گاهی هم ویتامین سی ---------------------------------------------------------- براترک لب رودست بوم لب فلکسیتول دردنیاوجودنداره لوسیون سی گل که روش نوشته برای صورت وبدن عالیه وترمیم کننده هم هست وجو‌ش نمی آره ضدآفتاب پرودرماعالیه، ایرانیه وانواع مختلف داره، من زیرآرایش ضدآفتاب حاوی مرطوب کننده می زنم ونخوام آرایش کنم رنگی پوست های حساسش رو مام ایوروشه کاملاگیاهی وبی ضرره تقویت کننده ناخن تالیکا کرم ترک پای بس صابون ضدلک وضدجوش ان جی اسکراب روزانه نیوا کرم دورچشم هیدرودرم فوق العاده است مخصوصابرای تیرگی دورچشم شیرپاک کن سی گل عشقمه شامپوبدن ضدعرق مردانه اکتیوبرای شستن زیربغل خیلی خوبه صابون لوکس برای شستن بدن مایع دستشویی کرم داراکتیوبه جای ژل شستشوی بانوان شامپوبدن ضدعرق مردانه اکتیوبرای شستن زیربغل خیلی خوبه صابون لوکس برای شستن بدن مایع دستشویی کرم داراکتیوبه جای ژل شستشوی بانوان ------------------------------------------------------------ کرم دور چشم نیوا راضی ام لوسیون بدن سینره خوبه فقط زیاد بوش ماندگار نیست مام شی خیلی بوش خوبه راضی ام ژل شستشوی سینره برای پوست خشک عالیه ضد آفتاب الارو برای منم کمی سنگینه انگار زیاد صورت رو چرب میکنه برای کسانی که پوست خیلی خشک دارن خوبه عطر کوکو شانل خیلی بوش خوبه آبرسان betis عالیه نرم کننده دست و صورت هیمالیا خیلی خوبه زود جذب پوست میشه اسپری دو فاز نلی خیلی خوبه راضی ام ریمل اورال میزنم خیلی خوب حجم میده تونر ندارم میخوام بگیرم استفاده کنم ترمیم کننده موی سینره میزنم عالیه ------------------------------------------------------ ضد افتاب:پریم کرم بازسازی کننده پوست هیدرودرم قبل از ضدافتاب. شبا کرم ویتامین سی سی گل بادی اسپلش ویکتوریا سکرت؛هیچ فرقی با نمونه های ایرونی نداره فقط گرونتره چند برابر ازش راضی نیستم نسبت به قیمتش تموم شه حتما ایرانی میخرم. کرم دست آرکو نم واقعا خوبه راضیم. مام ادیداس کرم ترک پای آردن. برای پاک کردن آرایش چشم:دوفاز مای شیر پاکن هم ندارم.با پنبه و روغن بنفشه شامپو بدن:لاکتوویت شامپو مو:شامپو شبنم مخلوط با روغن نارگیل محلول رشد ناخون ماوالا و از هفته دیگه ترکیب تخم مرغ و کلسیم و ابلیمو کرم بدن بعد از حمام:واشامی(البته نمیزنم جدیدا چون نمیخوام رو بدنم چیزی نباشه به خاطر اون چربی زدا) مصرف شیرین بیان،مخلوط مو،تخم شنبلیله ویتامین های رژیم(زینک،بیوتین،فرفولیک) --------------------------------------------------------- لوسیون بدن: روغن بچه فیروز یا لوسیون بچه فیروز آبرسان:همون مرطوب کنندس؟ مرطوب کننده بی چربی دکتر ژیلا دور چشم: نمیزنم فعلا همه میگن زوده شامپو بدن: داو با عصاره خیار ولی صابونم میزنم صابون سیو خوب و خوشبوئه شامپو مو: شون ابی نرم کننده: اکتیو یا گل ختمی کرم دست: هرباسین کرم صورت: ااا همون دکتر ژیلا بی چربی 😂😂 کرم روز: ندارم کرم شب: ندارم ژل بهداشتی بانوان: فیروز کرم ترک پا: ماسک موی کریستال 😂😂 وازلین: نمیزنم ماسک: پیل آف،آلوئه ورا لایه بردار: صابون گلمر روغن فندق: ندارم روغن بادوم: ندارم روغن زیتون: دارم ولی نمیدونم بابام از کجا خریده ویتامین یا هر مکملی: ویتاممین دی،بیوتین،اومگا3،ففول تونر: کلیندا مایسین ژل شستشوی صورت: ندارم ضد چروک: ندارم ضد آفتاب: بی چربی الارو اسپری آب: یعنی چی؟ مام: دئودورانت رکسونا میزنم اسپری: گفتم دیگه ادکلن: she یا هرچی‌دم دستم بیاد، عطرای مامانم، عاشق ورساچ سیاهم ویتامین برای لب: لبلو البالویی میزنم البته اون برق لبه ولی واسه من خوبه اسپری دو فاز: ندارم ماسک مو: روغن نارگیل تقویت کنننده ناخن: محلول تخم مرغ درون ابلیمو صابون: سیو شیر پاک کن: ندارم، دستمال‌مرطوب میزنم‌مارک نینو خوبه پاک کننده آرایش چشم: بایودرما در قرمز -------------------------------------------------------- بعد از حمام لوسیون خوش بو کننده بدن میزنم، سرم موی سریتا میزنم به موهام و ابرسان میزنم به صورت و دستام ------------------------------------------------------- کرم دست:سیلکِ اوریفلیم استفاده میکنم عاشقشم مرطوب کننده:چای سبز اوریفلیم واسه پوست چرب محاله یه ذره چرب و چیلی بکنه فیس واش که اونم بصورت ژله بازم چای سبز اوریفلیم شامپو:شامپویی نبوده که من استفاده نکرده باشم دوتای آخری جوانه گندم مای و ایوروشه فکر میکنم مای بهتر میساخت به موهام ماسک موی داخل حموم کراتین مای که واقعا عین ابریشم میکنه مو رو سرم مو:اونم مای ضدآفتاب:بعد از امتحان کلی مارک ایرانی و خارجی فعلا سی گل فاقد رنگ و چربی،از شون و الاروی رنگی اصلاااااا راضی نبودم واسه لبام:موم عسل اوریفلیم اسکراب:زرد آلوی اوریفلیم ----------------------------------------- آوانگارد: مرطوب کننده و ضد آفتاب تقریبا هر روز ( ضد آفتاب فقط وقتی بیرون برم اسم ضد آفتابم سان سنس هست) ژل شستشوی ایووروشه و محلول دو فاز پاک کننده چشم ایووروشه هر وقت بخوام آرایشم رو پاک کنم دور چشم گالنیک تقریبا هر روز اسکراب فریمن هر دو هفته ماسک پیل اف فریمن هر هفته لوسیون بدن بعد از هر حمام مارک سی گل چیزای طبیعی: شبا روغن زیتون و آبلیمو حنا ماست گاهی میذارم و بعدش هم سفیداب استفاده میکنم. ------------------------------------------------------ آرامش: آرامش: شستن صورتم با شامپو بچه فیروز و بعدش ژل ضد جوش سینره. بعد از هر حموم لوسیون بدن سینره کرم پای مای که خیلی خوشبو و خوبه استفاده از یه شامپوی عالی ضد ریزش مو که خیلی برام موثر بوده. کرم مرطوب کننده هم سالهاست فقط نیوا آبی مصرف می ---------------------------------------------------- pandh: زینک اکساید خریدم کرم دور چشم سینره اینارو از تایپیک یاد گرفتم😍 ژل شستشوی سینره استباده میکنم پاک کنندگی خوب نیست قبلا هیدرودرم استفاده میکردم عالی بود بعد از شستنه صورتم از محلوله clean&clear استفاده میکنم عالیه معجزه میکنه پوستو به شدتتتتتت صاف میکنه من قبلا خیلی جوش میزدم ولی با این محلول دیگه جوز نمیزنم الان صورت صافه بدونه لک و جوش شیر پاک کن سینره استفاده میکنم مواقعی که مسافرت هستم یا مهمونی ضد افتابم new derm استفاده میکنم پوشش دهیش عالیه ولی خب اشتباهی که کردم رنگیه و منو برنز میکنه اما دوسش دارم ---------------------------------------- من از روغن و ماسک موی آرگان خیلی راضیم و از موس شستشوی صورت گینو که واسه پوستای چربه ///////////// با کرم شون...خیلیییی خوبه و بوش هم عالیه بوش و رطوبتش تا صبح روی دستم هست البته من همش با دستکش ظرف میشورم اما لوسیون مرطوب کننده صورت وبدن سی گل بگیرعاشقش می شی.فقط عطرش خیلی کمه که من دوست دارم چون عطرجدامی زنم چندمدل داره حواست باشه اونی روبخری که نوشته صورت وبدن bodypro ----------------------------------------------- صابون ضد جوش و ضد لک ان جی(بسیار طرفدار داره) ----------------------------------------------------------- 1-لوسیون بچه فیروز 2-کرم مرطوب کننده جانسون که بوخیلی خوبی داره. 3-کرم مرطوب کننده الورااوریفلیم. 4-لوسیون خاویاروایت اسپا که عالی دانه های خاویارداره به صورت میزنی بازمیشن. 5-لوسیون بچه جانسون.
زیر بغل من دوش میگیرم بعدش اکسید دوزنگ میزنم برای بوی نگرفتن ولی باعث سفیدی هم میشه کرمش و داروخونه بخر 2 3 تومنه من زاج سفید میزنم راضیم ولی تعریقم کامل برطرف نشده بعد از حمام از پودر سنگ مرداب گاهی هم از جوش شیرین استفاده میکنم برا زیر بغل، جوش شیرین عالیه، بعدم به خودم عطر میزنم خانما سعى کنید بعد از حمام واسه زیر بغلتون از لیمو استفاده کنید.سنگمرداب سرب داره پا ها روغن زیتون وازالن ترک پا جی و دکتر ژیلا چه هابراکف پاکرم ضدترک پای بس معجزه می کنه باورم نمی شه دوهفته است بعدحمام می زنم کف پام ازکف دستم صاف ترونرم ترشده، فقط زیادبزنیدوجوراب بپوشیدفقط سه هزارتومنه همیشه پاهاتون رو کرم بزنید! کرم جی عالی هست! و اگه در اختیار ندارید از وازلین که بهترین، ارزانترین و همه کارترین محصول پوستی هس استفاده کنید هرشب موقع خوابیدن به پاهاتون کرم زده و بخوابید دندان ها برا دندونم من روزی چن بار اب نمک غرغره میکنم،هفته ای دوبارم رو خمیردندونم جوش شیرین میزنم ، هرشب نخ دندون و مسواک، ماه قبل دوتا دندون پوسیده داشتم پر کردم خوردنی های مفید برای بدن پوست مو رزیم ۲عددخیارپوست گرفته حلقه شده ۱عددلیموحلقه شده کمی زنجبیل تازه چای سبز شلتوک برنج دم کنید تحم کتان سبوس زیره تخم شربتی چندبرگ نعناع تازایناروشب میریزیم توپاررچ آب میریزیم روش میذارم یخچال درطول روزمیخوریم گل گاوزبون واسطوخودوس وبهارنارنج وبه لیموباهم قاطی کنیدگل گاوزبون 2برابربقیه باشه.شب قبل خواب یک قاشق مرباخوری دم کنیدبانبات یاعسل بخوریدعالیه.برای تقویت اعصاب وارامبخش خواب. روش تهیه نوشیدنی های بی نظیر گیاهی+ خواص درمانی شیر بادام پرچرب مواد لازم: مغز بادام خام 50 گرم,بادام هندی خام10 عدد, عسل 3قاشق غذا خوری, آب سرد 3 لیوان طرز تهیه: بادام را 4 الی 6 ساعت در آب ولرم بخیسانید تا پوست آن نرم شود سپس پوستش را جدا کنید و آن را به همراه بادام هندی, آب سرد و عسل در مخلوط کن بطور کامل مخلوط کنید ( 2 تا 5 دقیقه )تا مخلوط کاملا به صورت شیر در آید .البته الزامی نیست که بادام هندی را به همراه داشته باشد . خواص : این نوشیدنی بسیار گوارا پر چرب و خوشمزه است و فواید فراوانی دارد. الکترولیت‌های بدن را تنظیم می‌کند، تقریبا همه اسید آمینه ها مور نیاز را برای بدن فراهم می کند برای رشد و کودکان و نوجوانان بسیار مفید است ‌و باعث لطافت پوست می‌شود و به آن نشاط و شادابی می‌بخشد. برای تقویت مفاصل نیز بسیار مفید است. در تقویت مغز و جلوگیری از پوکی استخوان بسیار مفید بوده و می تواند جایگزینی برای مکملهای کلسیم غیر ضروری باشد. طرز تهیه شیر گردو: مواد لازم: مغز گردو سالم خام 50گرم, عسل 3 قاشق غذا خوری , آب سرد 3لیوان. طرز تهیه: طرز تهیه این شیر همانند شیر بادام پر چرب است. خواص: این نوشیدنی آرام بخش بوده در رفع مشکل بی خوابی موثر است. برای منظور این منظور قبل از خواب یک لیوان از آن را به آرامی وجرعه جرعه طوری میل کنید که نوشیدنی آن 10دقیقه به طول انجامید. تذکر: افراد مبتلا به بیماری صرع از استفاده این شیر خوداری فرمایند. طرز تهیه شیر پسته: مواد لازم : پسته خام تازه و سالم 50 گرم٫ عسل 3 قاشق غذا خوری ٫ آب سرد 3 لیوان. طرز تهیه: طرز تهیه این شیر همانند شیر بادام است. خواص: ای نوشیدنی خوش عطر و گوارا ٫ برای بیمارانی که دچار کمبود آهن هستند بسیار مفید و مناسب است ولی افرادی که اهن خونشان بالا است بهتر است از آن زیاد استفاده نکنند. طرز تهیه شیر فندق: مواد لازم: مغز فندق خام 50 گرم٫ عسل 3 قاشق غذا خوری ٫ آب سرد 3 لیوان. طرز تهیه: طرز تهیه این شیر همانند شیر بادام است . خواص: این نوشیدنی بسیار گوارا وخوش طعم است. مصرف 2 الی 3 لیوان از این نوشیدنی برای پایین آوردن فشار خون و رفع ناراحتی های گوارشی بسیار مفید و موثر واقع مشود.این شیر برای کسانی که از فشار خون بالا رنج میبرند بسیار مفید است. طرز تهیه شیرخرما: مواد لازم: مغز بادام خام و شیرین50گرم٫عسل 2 قاشق غذا خوری٫خرما رسیده 10 عدد آب سرد سه لیوان. طرز تهیه: طرز تهیه این شیر همانند شیر بادام است٫ با این تفاوت که خرماها را هم باید به آن اضافه کنیم در این شیر به جای خرما از شیره خرما نیز میتوان استفاده کرد. نکته 1;گردو را همیشه خیسانیده مصرف کنید. نکته2; مغزها با خیس خوردن خیلی خوشمزه تر میشوند خصوصا پسته. نکته3; پسته اگر یک روز خیسانده و 30 ساعت در معرض رطوبت باشد جوانه خواهد زد که خواص چند برابری پیدا می کند نکته4; گاهی اوقات زیاده روی در مصرف مغزها باعث استفراغ میگردد. علت استفراغ بالا رفتن دمای کبد از دمای طبیعی می باشد و برای رسیدن به دمای نرمال موثر ترین کار برای کاهش دمای بدن که همان استفراغ می باشد در بدن طراحی و اجرا میشود . در چنین مواقعی هرگز از داروهای ضد تهوع استفاده نکنید.بلکه تا می توانید اب خنک میل کنی بچه ها من یه کار دیگه که کردم اینه که خاکشیر و تخم شربتی جدا شب تا صب خیسوندم و خوب ریگ شورش کردم و تو قالب یخ ریختم، بعد قالبا رو ریختم تو پلاستیک"خودمو شوهرمم دوتا لیوان بزرگ داریم که دولیوان و نیم اب جا میگیره، هروقت از بیرون میایم از فریز این قالبا رو درمیاریم مبندازیم تو لیوانامون، هم خنکه هم راحت و با سلیقه"هم مفید بچه ها یه روش واسه آب خوردن پیدا کردم خیلی خوب جواب میده من روزی یه لیوان آب رو به زور میخوردم ولی الان تا هشت لیوان میخورم یه بطری بزرگ خوشگل خریدم شب میذارم تو یخچال تا صبح آب سرد شه بعد صبح توش یه لیمو ترش میچکونم و برگ نعنا یا همون نعنا خشک تو آب اضافه میکنم بطری رو میذارم کنار دستم تا بعد از ظهر هیچی ازش نمیمونه خوردنش آسون میشه تو یه بطری اب معدنی یه لیمو ترش کوچیک حلقه حلقه کردم. اندازه دو وجب ساقه کرفس خورد کردم. یه خیار متوسط حلقه حلقه کردم. چهار پنج شاخه نعناع رو برگبرگ کردم. اگه نبود نعناع خشکم قبوله. به اندازه یه خرما زنجبیل پوست کنده و رنده درشت شده یا ریز شده با چاقو. اینا رو ریختم تو بطری اب معدنی بزرگ و روش اب تصفیه یا جوسونده ریختم. تکون دادم مخلوط شن و گذاشتم شب تو یخچال. باید حداقل 8 9 ساعت بمونه تو یخچال. اینو گذاشتم واسه اونایی که نمیدونن اینو در طول روز به جای اب مصرف کنین ---------------------------------------------------------- از بین بردن سلولیت ناشی از لاغری منبع اینستا "ورزش در خانه" سفیده تخم مرغ منبع غنی از پروتئین و آمینو اسیدهاست که راه حل خوبی برای ترک پوست به شمار میرود: سفیده تخم مرغ را جدا کنید در یک ظرف تمیز بریزید، پوست را با آب تمیز کنید و سپس خشک نمایید، با قلمو لایه ی ضخیمی از سفیده تخم مرغ را روی ترک ها بجای بگذارید و بمالید. بگذارید سفیده تخم مرغ آن قدر روی پوست بماند که در نهایت خشک شود، سپس با آب سرد محل مورد نظر را آب کشی کنید. در آخر با کمی روغن زیتون محل را ماساژ دهید تا پوست نرم شود. هر روز این کار را حداقل برای 2 هفته انجام دهید نتایج شگفت انگیز آن را ببینید محل مورد نظر را 5 تا 10 دقیقه با روغن کرچک ماساژ دهید سپس بوسیله پارچه نخی یا پوششی محل مورد نظر را محکم بپوشانید، سپس کیسه آب گرمی را کنار محل قرار داده و 10 ال 15 دقیقه استراحت کنید و اجازه دهید محل مورد نظر در این زمان خوب تحت تاثیر قرار گیرد...این عمل را هر روز یا هر دو روز یک بار طی یک ماه انجام دهید نتیجه شگفت انگیز خواهد بود
نمونه برنامه بچه های تاپیک خودم صبح ها ناشتا: قهوه سبز و خاکشیر در آ جوش و عرق کاسنی و شاتره یه استکان از خواب بیدار میشم صورتم و با شامپو بچه فولیکا میشورم در غیر این صوت اول با زل پاک کننده صورتم و با پنبه تمیز میکنم زل ستشو میزنم خشک که شد تونر میزنم(روزی یه بار) ورزش و حلقه زدم مجموعا یک ساعت 5 الی 6 روز در هفته روزی 3 لیوان چای سبز سه لیوان دم کرده شلتوک برنج مصرف مکمل های: مولتی ویتامین کلسیم فیفول جوشان ث هر روز دوش میگیرم صورتم و تو حمام با صابون گوگردی یا داو میشورم . داخل ششامپوم روغن نارگیل ریختم بعد حمام به زیر بغلم زینک اوکساید میزنم . لوسیون زل جوش بدن شب ها قبل خواب: کرم دور چشم کرم آبرسان کرم ترک پا یا وازلین روغن فندق به مزه ها و ابروهام لبلو به لب هام کرم مرطوب کننده هفته ای 2 بار ماسک (حنا مورد قرص کمر نخود خام قهوه سدر زرده تخم مرغ) هفته ای 2 بار روغن بادوم تلخ و زیتون و کرچک و سیاهدانه و نارگیل هفته ای 2 بار روغن زیتون و زرده تخم مرغ هفته ای دو بار دم کرده شلتوک به کف سرم هفته ای 2 بار دم کرده چای سز به کف سرم هفته ای 3 بار خرگوشک به کف سرم هفته ای 4 بار ماسک صورت دارم(حنا و سدر و ماست/کف دریا و ماست/نشاسته و ماست) هفته ای یه بار سفیداب به پوست و کیسه کشیدن بدن هفته ای یه بار اسکراپ میزنم صورتم هفته ای سه بار گلاب میزنم به صورتم هفته ای 2 بار تو حموم سدر و حنا میزنم به بدنم هفته ای 3 بار زل شستشوی بانوان در حمام میزنم روزی یک قاشق تخم کتان سبوس زیره و 2 قاشق روغن زیتون میخورم (من موهام کمه رای همین خیلی برنامه دارم برای موهام کسی که مشکلی نداره نیازی نداره مث من باشه برنامش واقعا این کار ها تمام وقت من و میگیره) پوستم هم خیلی خوبه برای حفظ سلامتش این کار ها رو میکنم برای تناسب اندامم هم برنامه دارم -------------------------------------------------------------- جوجه رنگی ویتامینا: فرفولیک هرشب میخورم کلسیم و ویتامین eیه روز درمیون زینک هر هفته دواا ویتامین دی 1000واحدی هفته ای یکی رسیدگی به پوست: اب نمک غرغره میکنم صبا ،عرق کاسنی و شاطره میخورم، یه قاشق ارده و عسل و گردو میخورم با نون برا صبحانه هم مقویه هم برا نرمیه پوست خوبه، میوه میخورم،هر میوه ای بخورم یکمشم به صورت و گردنم میزنم، ماسک شیر، اب خیار، عسل و ابلیمو"ماست و جوانه گندم میزنم هرروز یه تعدادی رو میزنم، هرروز دمنوش سبوس گندم و برنج و دارچین و رازیانه رو جداگانه میخورم، رازایانه رو تو پریودی نمیخورم، هر صب پاهامو تو تشت اب و نمک دریا میزارم ده دقه و میمالم و سنگ پا میکشم و بعدم وازلین میزنم، تو حمامم ژل باتوان استفاده میکنم، بالیف و ژل شستشوی هیدرودرم صورتمو میشورم، تو شامپو بدنم یکم شکر ریختم حالت لایه بردار میشه، بعد از حمام لوسیون بدن تاچمی میزنم"جدش شیرین، پودر سنگ مرداب "پماد زینک اکساید یکیشو هر دفه زیر بغلم میزنم برا جلوگیری از تعرق"اب رسان به صورتم میزنم، و پاهامو چرب میکنم، شبا قبل از خوابم جعبه روغنامو میارم انواع روغن دارم، کرچک، نارگیل، فنرق ، رزماری"کنجد، اسطوخودوس، بادام شیرین و تلخ"دارم "کرم دور چشم میزنم و ویتامین لب دکتر ژیلا به لبام گاهی ویتامین ا د به لبام، ضدافتلب بیرنگم به دستام میزنم و رنگی به صورتم وقتی بیرون نیرم دستکش دستم میکنم و کلاه میزلرم و عینک افتابی میزنم"برا اشپزی "ستن لباس بچه، ظرف شستن، دسشویی شستن دستکش جدا دارم و استفاده میکنم برا دندونامم: اب نمک، نخ دتدون و مسواک، داخل پوست موز"جوش شیرین رو خمیر دندون برا رسیدگی به مو هم: تو شامپوم قهوه ریختم، یه شامپو دیگمو روغن نارگیل، ماسک موی کراتینه هم تو حنام به مدهام میزنم البته اگه شامپو روغن نارگیلمو نزنم، بعدم دم کرده گل بابونه میریزم رو سرم و دیگه ابکشی نمیکنم، بعدم حوله رو اروم رو سرم میزارم تا ابشو بگیره"سرم موی سریتا هم به ساقه مو میزنم، ومیزارم موهام خشک شه بعدم گره باز کن مدی فیروز همسری میزنه و با شونه چوبی شونشون میکنه ولی بازم خیلی کنده میشن، باید بیشتر رسیدگی کنم بهشون، قبل از حمامم همیشه به موهای خودم و دخترم روغن زیتون میزنم"هفته ای یکبارم زرده تخم مرغ و اب سیب زمینی و روغن زیتون قاطی میکنن رو سرم نیزارم و پلاستیک میزارم روش و بعدم با شال سرمو میبندم
2738
تجربیات کاربرایی که در تاپیک نیستن و من تو تایکای دیگه دیدم خلاصه کردم اینجا اسم کاربر و هم میگم سو تفاهمی نباشه --------------------- کاربر مامان نیکی جون: نسخه ضدجوش صبح ناشتا:خاکشیر با اب ولرم بدون شکر عصرها:یک سوم لیوان سکنجبین مخلوط با اب شبها موقع خواب:یک لیوان عرق رازیانه و کمی عسل همین دوست جونا..فقط سکنجبین رو خودتون باید درست کنید تو پست بعدی دستور تهیه اش رو میزارم طرز تهیه سکنجبین یک لیوان سرکه انگور خانگی رو با دو لیوان عرق کاسنی قاط کنید و ده دقیقه بزارین رو اجاق یه دو قل که خورد ورش دارین یه کم که سرد شد دو لیوان عسل,مرغوب بهش اضافه کنید خوب به هم برنید و بریزید تو شیشه درشو ببندید و بزارین تو یخچال عرق رازیاننه به خاطر هورمون زنانه ای کخ داره اتفاقا در درمان جوش خیلی موثره من تقریبا رازیانه رو عرقش یا دم کرده اش رو هر شب میخورم اگه مشکل خاصی نداشته باشی اتفاقا برای خانمها عالبه عرق رازیانه رو در زمان پریودی و اونایی که خدای ناکرده سرطان پستان دارند نبتید بخورند هیچ لایه برداری مثل روشور نیست اینو با تمام وجود میگم چون خودم چند ساله از سفیداب استفاده میکنم و قبلش خیلی ماسک و کرم های لایه بردار میخریدم و از هیچکدوم راضی نبودم یکی پوستمو تیره میکرد یکی پوستمو خشک میکرد تا اینکه به توصیه یکی از اشناها که خودش پوست عالی داشت از روشور استفاده کردم واقعا عالیه یکی از کشفیات خودم در مورد صابون من هر صابون و پنی که فکرشو بکنید امتحان کردم از جمله بایودرما اون اوریاژ دوکری لیلاک دیترون کاپوس و... ولی,واقعا هیچکدومش مثل داو نیست واقعا یه چیز دیگست من از هر پنی استفاده میکردم دور دهانم و چونه ام پوسته پوسته میشد و حس خوبی,نداشتم ولی داو عالیه دیشب با عصاره کره شی باترشو گرفتم خیلی خوب بود شامپو بدن کرمی لوکس هم خیلی خوبه نسبت به قیمتش یکی دیگه از تجارب بنده اگه رفتین ارایشگاه و زده ابروهاتون رو داغون کرده یعنی باریک کرده درست مثل خودم راه حلش که برای من خیلی خوب جواب داد ترکیب روغن فندق و سیاهدانه است که ابروهاتون رو باهاش خوب ماساژ بدین و بزارید تا صبح بمونه من هفته ای دوبار واسه صورت و هفته ای یکبار برای بدن صبح که از خواب پا میشین اب یه لیموترش رو بگیرین اگه پوستتون خشکه چند قطره روغن زیتون بهش اضافه کنید صورتتون رو با اب گرم بشورید و بهدش همونجوری که پوستتون تره به صورت دورانی با اب لیموترش پوستتون رو اروم ماساژ بدین بعدش با پنبه اروم رو پوستتون بکشید تا کثیفی پوستتون رو بگیره و بعد با اب سرد پوستتون رو بشورید قبل از خواب هم این کار رو بکنید به اضافه گلاب واقعا عالیه ------------------- کاربر لیلا حا.... سلام برای لک از پودر کف دریا و کمی ماست استفاده کنین دو بار در هفته ده دقیه بزارین مخلوط سرکه سیب و اب هر روز به جا لک بزنید عالی -------------------------------------------- کاربر نو عروس تبریزی: منم میخوام از تجاربم بگم واسه پوست بدنم هر صابونی استفاده کردم از لوکس و عروس بگیر تا بچه خارجی و ...الان دیگه از صابون گلنار استفاده می کنم خ خوبه حاوی گلیسیرنه که واسه نرمی پوست عالیه در ضمن برای افرادی که از کم پشتی موها رنج میبرن درمانه. قبل از شامپو اگه با صابون گلنار بشورن موهاشون پرپشت دیده میشه واسه دندونام از نمک استفاده می کنم که سفید کننده طبیعیه ابروهاتونو اگه خودتون دستکاری کردین و خالی شده شبا روغن زیتون بزنین پر پر میشه تا 2هفته واسه پوست دستتون روغن گلیسیرن بزنین شبا صبح عین پنبه میشه واسه پوستتون ماسک جو و ابلیمو بزنین پوستتون لایه برداری طبیعی میشه دیگه .....واسه خوشبویی برن از لوسیون داو بزنین واسه لب عسل بزنین صورتی طبیعی میشه و پوسته هاشو از بین میبره ابروهاتونو میتونین با حنا رنگ کنید من رنگ کردم عالی شد.مضرات رنگ ابرو رو نداره واسه خوشبویی دهان هلو بخورین روزانه یک سیب واسه دفع سموم خوبه --------------------------------------------------------- کاربر پفک نمکی: من عید کاشت انجام دادم....و اینقدر استون زدم و لاک عوض کردم ناخن های کاشت خرد خرد شد و از کناره ها کنده شد.منم عصبی شدم و با چاقو همشو کندم. اینجوری نصف ناخن خودمم کنده شد‌ ناخن خودم کوچیک بود با نصفه شدن یه ظاهر خیلی بدی پیدا کرد رفتم عطاری و به توصیه خانومه یه شیشه روغن دم اسب خریدم‌ و روزی یکی دو بار با برس مث لاک زدم ناخن و دور ناخنم. الان بعد از دو سه ماه ناخنم همچین بلند و محکم شده بیا و ببین‌ لاک میزنم کیف میکنم. تو عمرم ناخنم نیم هزارم میلیمترم نشده بود. من تاپیک رازیانه توسط زی زی عزیز رو خوندم و دست به کار شدم واسه ساخت روغن رازیانه. رفتم از روغن گیری یه بطری روغن کنحد ناب خریدم.بعد رازیانه خریدم رازیانه رو آسیاب کردم و دو سه تا قاشق پودر رازیانه رو ریختم تو شیشه خالی سس روشم دو سوم استکان روغن.....گذاشتم ته کابینت تاریک .روزی دو سه بارم درآوردم تکون دادم تا ده روز‌ بعد از ده روز رفتم زیر بغل و قسمت بوق رو موم انداختم و روزی سه بار با روغن رازیانه محل رو آغشته کردم‌. تا وقتی نوک موها دراومد...صبر کردم تا بلند شد...و در کمال تعجب با یه دوره استفاده قشنگ کم شدن و نازک شدن موها محسوسه از هر ۵تا تارمو یه دونش خالیه...واسه حجم زیادی از مو واقعا مشخصه. امشب میخوام دوباره اپی کنم و اینقدر ادامه بدم تا موها از بین برن. ----------------------------------- کاربر رز لیدی از کاربر رز لیدی اول اینکه برای جای جوشام ترمیم کننده مارک اون زدم حدود یک ماه صب تا شب تا یکم کم میشد رو پوستم باز روش میزدم . و شبا قبل خواب اب پیاز اب پز شده ( 5 دقیقه تو اب میمونه بعد ابشو میگیری میزنی پوستت ) میزدم و باهاش میخوابیدم ک اونم تا یه حدودی جای جوشارو ترمیم کرد . بجای صابون نعمولی از صابون نو باکتری + صابون گلیسیرینه استفاده کردم . و بعدش کرم مرطوب کننده میزدم ک پوستم خشک نشه . ( کرم مرطوب کننده بدون چربی الوئه ورا ) . صورتمو اول با اب ولرم رو به داغ میشستم با اون صابونا بعد با اب یخ ک یوقت روزنه های پوستم باز نشه و پوستم مستعد جوش نشه .بعد اینا با ژل جوش سینره با در سفید ( در سبزش افتضاحه ) اشنا شدم و اونو روزی سه بار به جوش ها و جای جوش ها میزدم . ک خیلی عالی بود . + هفته ای دو روز هربار یک ربع یه ماسک دست ساز خودم درست کردم ک اونو میذارم . پوستم الان صافه صافه گوش شیطون کر اصن هرکی میبینه میگه انگار تاحالا جوش و افتاب پوستت ندیده . اهان اینم بگم ک کرم پودر و گذاشتم کنار و موس استفاده کردم ک سبک تره و زیرشم مرطوب کننده ده مین قبلش میزنم . اینا برای خوب شدن پوستم بود الان فقط اینارو انجام میدم : 1 . صابون نو باکتری + اب یخ 2 . کرم مرطوب کننده همیشه رو پوستمه . 3 . یخ گلاب ( برای شفافیت بیشتر و ریلکس کردن پوست ) 4. ماسک دست ساز . ینم دستور ماسک دست سازمه : یه قاشق ماست + یه قاشق عسل + یه قاشق زرد چوبه + یه قاشق ارد سفید . اگر پوست خشک داری یه قاشق کوچیکم روغن زیتون . قاطی میکنی میذاری برای یه ربع رو پوست بمونه . هفته ای دوبار . ضد پیری زود رس + ضد لک + ضد جوش و جوش سر سیاه + ضد افتادگی و سفت کننده پوست . و روشن کننده . یه چیز معجزه ایه خدایی الان بعضی وقتا یخ گلاب رو پوستم ماساژ میکنم شفاف میکنه خیلی .
این ها رو از تاپیک سونیا جون براتون میزارم: http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1415050&T=%D8%B3%D9%88%D9%86%D9%8A%D8%A7_%D9%87%D8%B3%D8%AA%D9%85_%D9%85%D9%8A%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%85_%D8%AA%D8%A7%D9%BE%D9%8A_%D9%BE%D9%88%D8%B3%D8%AA_%D8%A8%D8%B2%D9%86%D9%85_&PageNumber=1 سلام خانم هاى گل من قول داده بودم تاپیک بزنم و چندتا کارى که کردم براى پوستم و نتیجه داده رو بگم که همه استفاده کنن. چند روز پیش خواستم تاپیک بزنم بشه کمپین که هرکس عضو میشه بیاد بگه کار هایى که گفتم رو انجام داده یا نه و چه نتایجى گرفته.این باعث میشه تلاش هم دیگه رو ببینید و انگیزه بگیرید. ولى یک عده گفتن تاپیک هاى دیگه هست و لازم نیست تاپیک فعال داریم من هم منصرف شدم.اما امروز باز یک عده از کاربر هاى گل نى نى سایت گفتن تاپیک بزن و کمپین و اینا من هم تصمیم گرفتم تاپیک بزنم. توى این هفته یک روز درمیان بخور بابونه میگیرید به مدت بیست دقیقه یا یک ربع.بعد ماسک پیاز میزنید.به این ترتیب که پیاز رو رنده میکنید و خود رنده شدش رو میذارید چهل تا چهل و پنج دقیقه بمونه روى صورتتون. روز هایى که ماسک پیاز ندارید ماسک عسل طبیعى میذارید یک ساعت پ.ن اول:پیاز رو حتماً حتماً تا رنده کردید بذارید توى یخچال تا یکم گاز هاش بره بعد بزنید به صورتتون پ.ن دوم:حتماً حتماً به همین ترتیبى که گفتم استفاده کنید پ.ن سوم:هر موقع دیدید به هرکدوم حساسیت دارید یا پوستتون ملتهب شد دیگه ادامه ندید.چون همه ى پوست ها مثل هم نیستن پ.ن چهارم:درمان گیاهى مدت زیادى طول میکشه تا جواب بده.پس صبور باشید و انتظار نداشته باشید با یک هفته مصرف همه چیز عالى بشه.مداومت و حوصله لازم داره چون همه ى پوست ها مثل هم نیستن براى کسانى که جوش ندارن.تأکید میکنم جوش ندارن،یک ماسک هست به نام freeman.ماسک خاک رس و آووکادو رو بخرید براى پاک کردن عمقى پوست عالیه.اما خانوم هایى که جوش دارن به هیچ عنوان نزنن.فقط همون چیزایى که بالا گفتم مصرف کنید تا کامل جوش ها برطرف نشده هیچ چیز دیگه اى نزنید. ماسک هاى دیگه هم هست که حتماً حتماً اونا رو هم میگم اما الان فقط همینا رو که گفتم استفاده کنید سؤالى هم دارید بپرسید من حتماً جواب میدم بعضى پست ها رو پاک میکنم و فقط پرسش و پاسخ ها رو میذارم تا دسترسى به مطالب و تجربیات دوستان راحت بشه.تجربه هاى شما رو هم با نام خودتون توى همین پست میذارم تجربیات شما: Rozhan.rad:گندم با قلع دکتر عطاری بهم داد گفت با آب یا آبمیوه تازه بزن با کرم ضد لک شیرین بیان Fattaneh66:عزیزم من خیلی چیزا رو تست کردم ماسک حنا و ماست خیلیییییی موثر بودخوردن کااسنی و شاتره ناشتا سفیداب زدن به صورت خوردن مکمل های خوب مثل وول وومن و زینک پلاس خوردن میوه هر روز خیلیییییی و سبزیجات خواب کافی ورزش نبودن استرس زیاد شوینده مناسب هم مهمه عشق ماندگار:شیراز وسدر استفاده کردم وبعداز اون بلافاصله خیاررنده شده وگلاب عااااااالی بود واسم امى گل:ماسک اب لیمو و نشاسته هم عالیه..اب و نشاسته رو روی حرارت ملایم گاز مخلوط کنید مثل فرنی میشه وقتی ولرم شد بزارید رو صورت رب ساعت بعد بشورید هفته ای دوبار الی سه باراستفاده بشه
خانما اگر میتونین صبح ها شیر بادوم بخورین زیبایی عجیبی به پوست میده فوقالعاده پوست نرم و شفاف میشه من یه دوره میخوردم خیلی عالی بود الان تنبل شدم متاسفامه
http://photo.ninisite.com/Showphoto.aspx?vid=2017011518591171915 ❤❤❤❤❤❤❤❤❤
من رفتم ازمایش کلى دادم همه چى خیلى هم هزینش نشد با دفترچه حدود ٦٠تؤمن شکر خدا قند و چربى و تیروئید و کم خونى و هیچى کلا نداشتم فقط ویتامین دى کم داشتم اونم امپول زدم حل شد به نظرم خوبه سالى یکبار چکاب بشیم
🧿
2706