2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کاش دوباره بیاد بالا سایت خوبی بود
خداوند روز اول آفتاب را آفرید. روز دوم دریا. روز سوم صدا را. روز چهارم رنگ ها. روز پنجم حیوانات. روز ششم انسان را و روز هفتم خداوند اندیشید دیگر چه چیزی را نیافریده است؟؟؟ پس تو را برای من آفرید
2728
سایت برنمیگرده دیگه گفتن برادر اقای جوشنی قراره سایت رو مدیریت کنه ولی من نابود شد سایتای دیگه که فیلتر بودن اکثرا رفع فیلتر شدن من رمان نبض جهنم ژیلا رو میخوندم و بعد کلی وقت تونستم کانالش رو پیدا کنم
به هر فصلی غمی، هر صفحه ای انبوه اندوهی، #وطن جان! خسته ام😔 پایانِ خوبِ داستانت کو؟ 
2738
دوستان یه انجمن جدید زدن به اسم قصه سرا خیلی از نویسنده ها توی اون انجمن عضو شدن و رماناشون رو ادامه میدن من اینستاگرام پگاه و منا معیری و فرشته 27 و گیسوی شب رو دارم
به هر فصلی غمی، هر صفحه ای انبوه اندوهی، #وطن جان! خسته ام😔 پایانِ خوبِ داستانت کو؟ 
مینوش نبض جهنم در اصل همون نبض تپنده اس ولی نبض تپنده تموم شد و ژیلا داره از اول همون رو به اسم جدید مینویسه این دفعه داستان از زبون امیر سام شخصیت مرد داستانه گفت خودم از پایانش راضی نبودم واسه همین از اول مینویسم
2706