2733
2739
عنوان

رفتار حرصی مادرشوهرم

84 بازدید | 26 پست
مادرشوهرم خیلی خوبه فقط یه اخلاقی داره که رو اعصابمه مثلا ساعت دو ظهر زنگ میزنه میگه بیایین ناهار اینجا !!!!!! هر چی هم بهش میگم ناهارم حاضره یا دارم درست میکنم میگه خاموش کن زیرشو .... به زووووور میگه بیایین اینجا. بیشترشم به خاطر پسرم میگه ولی خب چی میشه همین رو شب قبل بهم بگه ؟؟؟ بار اولش نیس ۹۰ درصد وقتا اینجوری میگه بیایین. امروز هر چی بهش میگم شب مهمون دارم خونه مرتب نیس اصلا انگار نه انگار... موندم این دفعه اینجوری زنگ بزنه چی بگم که بیخیال بشه . دوست هم ندارم بحثی بشه ولی امروز از حرصم حتی تعارف نکردم ظرفا رو بشورم رفتم نشستم...
در سینه دلم گم شده،تهمت به که بندم؟ غیر از تو کسی، راه در این خانه ندارد... 🍀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2740
چرا بابا پدر شوهر دارم . شوهرمم سه تا داداش داره... حرصم از این میگیره وسط غذا درست کردنم زنگ میزنه خب مثلا سیب زمینی رو ریختم تو تابه تا سرخ بشه رو نصفه چیکار کنم. یا هر مواد غذایی دیگه....
بخدا منم از خدامه برم اونجا چون حسابی بهم میرسن و ازم پذیرایی میکنن و بچه رو نگه میدارن ولی خب میمونم با غذاهام چیکار کنم نصفه
2706